jaki typ żarówek do licznika ? prosze o szybka odpowiedz

wygląd zewnętrzny, tuning wizualny itd
hondagostyn

jaki typ żarówek do licznika ? prosze o szybka odpowiedz

#1

Post autor: hondagostyn »

witam chce zmienic zarowki w liczniku na niebieskie diody , prosze powiedziec dokladnie jaki typ zebym wiedzial jak powiedziec w sklepie heh;p i ile sztuk kupic? :huh:
BartekGib
Nałogowiec
Posty: 780
Rejestracja: pt 14 gru 2012, 00:11:12
Lokalizacja: WWA Bemowo

#2

Post autor: BartekGib »

Jako Moderator podpowiem - JEST MNÓÓÓÓSTWO tematów o liczniku, jest mnóstwo tematów o żarówkach, ich rozmiarze i montażu samych diód. Jakby Ci się tak naprawdę spieszyło to byłbyś w stanie poszukać. Poszukaj w dziale "Zrób to sam" bo są przynajmniej dwa takie tematy. "Zrób to sam". Dział w kategorii "Warsztat". Poważnie :)
A&B pisze:If you don't play you'll never win.
hondagostyn

#3

Post autor: hondagostyn »

tak szukam i dalej niewiem sam duzo osob ma z tym problem miedzy innymi ze blaszki trzeva pdgiac sa jakies i tak samo kupuja na allegro i im nie pasuje a musze kupic z allegro ale chce zeby pasowaly bo w moim bylem to wogole mial ta zarowke ale zwykla zolta i za 5zl sztuke.. te wieksze co sa 5 szt a ja chce wiedziec dokladnie jaka kupic zeby sie nie nadziac i to taki problem powiedziec?
kwiatek87

#4

Post autor: kwiatek87 »

Ja u siebie mam R5 T5 led, walcowe, takie:

Obrazek

Zamawiam tutaj, śmiało polecam: http://www.hustlaonline.pl/
diablo001
Obeznany
Posty: 106
Rejestracja: pn 31 gru 2012, 09:18:50
Lokalizacja: Wodzisław Śląski

#5

Post autor: diablo001 »

tez 2 razy kupowalem i sie nadzialem te sa nejlepsze http://allegro.pl/zarowka-zegary-dioda- ... 64217.html

ale i tak nie ma zadnego porownania z orginalnymi bo nad tymi trzeba kombinowac bo lekko ruszysz i juz nie swieci nie wiem jak jest na dziurach czy nie beda migac albo przestana swiecic
hondagostyn

#6

Post autor: hondagostyn »

właśnie kupiłem dwie na próbę i włożyłem żeby sprawdzić jak będa działać i dołożyłem jedną zwykłą żarówkę i powiem że słabo swieca bede musial kupic chyba 4 niebieskie diody i jedna biała żarówka żebym widział coś w ogole hheh a wy co mówicie?

Obrazek

Uploaded with ImageShack.us
BartekGib
Nałogowiec
Posty: 780
Rejestracja: pt 14 gru 2012, 00:11:12
Lokalizacja: WWA Bemowo

#7

Post autor: BartekGib »

Ja powiem festyn. Kup zwykłe żarówki i nie baw się w takie "VAG'owe" zabawy. Nie ma to jak OEM'owy kolorek :)
A&B pisze:If you don't play you'll never win.
diablo001
Obeznany
Posty: 106
Rejestracja: pn 31 gru 2012, 09:18:50
Lokalizacja: Wodzisław Śląski

#8

Post autor: diablo001 »

pomaranczowe only
ODPOWIEDZ