Civic brak seryjnej poduszki powietrznej a zamontowanie .

Gifowy

Civic brak seryjnej poduszki powietrznej a zamontowanie .

#1

Post autor: Gifowy »

Witam jest to mój pierwszy post ,lecz przejdę do rzeczy bez zbędnych ceregieli, mianowicie czy nie mając seryjnie poduszki w kierownicy mogę zamontować kierownicę z poduszka i co muszę zrobić by poduszka działała? :bangin:
Awatar użytkownika
Grzesieek
Moderator
Posty: 4504
Rejestracja: pn 26 kwie 2010, 15:55:44
Lokalizacja: Orneta

#2

Post autor: Grzesieek »

Można wszystko, tylko nie wiem kto podejmie się założenia poduszki do Civica... Sama kierownica z poduszką to jest tylko mała część układanki, potrzebujesz do tego masę różnych czujników, kabli, wpiz*ylion pierdół i chyba dodatkowy komputer do poduszek... Poza tym przy takim grzebaniu miałbym opory przy kręceniu później tą "bezpieczniejszą" kierownicą.
Gifowy

#3

Post autor: Gifowy »

tak też myślałem , znajomy robił poduszkę pasażera w Vectrze B i wyniosło go to 300 zł ale to troche inna bajka wiec wolałem się upewnić . :D
Hakier
Nałogowiec
Posty: 865
Rejestracja: czw 19 sty 2012, 09:36:16
Lokalizacja: Nowy Korczyn

#4

Post autor: Hakier »

z tego co ja widziałem po rozebraniu swojej to na pewno zmieniasz liczniki, dokładasz komputer i wiązkę, oczywiście poduszki muszą być nówki z salonu bo każda poduszka ma termin przydatności 10 lat o daty produkcji, nieważne czy była używana itd. i po tym terminie należy w każdym aucie zmieniać wszystkie poduszki czego oczywiście nikt nie robi :bored:
Olek60

#5

Post autor: Olek60 »

o, trafił się temat pod który mogę się podczepić :) mam dwie poduchy w noblesse ale auto miało na 100% całkiem poważnego strzała, jest jakaś opcja sprawdzenia czy teraz są uzbrojone te poduszki? oczywiście wszystko w śtodku wygląda na tip top oraz lampka SRS działa jak w manualu.
ODPOWIEDZ