Pare problemów

Adam93
Podwójny As
Posty: 206
Rejestracja: sob 31 gru 2011, 14:09:11
Lokalizacja: Działoszyn

Pare problemów

#1

Post autor: Adam93 »

Pierwszy to taki,że od drzwi kierowcy podczas zamykania szyby w pewnym momencie coś przeskakuje jakby przód szyby dał nura i jest luka między uszczelką a szybą , uszczelka drzwi jest mocno porozcinana przze szybe , czy po wymianie ustąpi problem ?

Drugi to tylnia wycieraczka po rozebraniu silniczek działa pierwsza zębatka się kręci ale nie ma ona siły ruszyć tych dwóch pozostałych sam próbowałem to rozruszać za chiny nie pójdzie , zdjąłęm wycieraczke psikałem wd-40 , ale nie pomogło ta duża sruba tak zapieczona ,że nie idzie odkrecic :/

Ostatni to zamek drzwi kierowcy nie dają się zamknąc od zewnątrz(od wewnatrz zamyka) po rozebraniu zauważyłem ,żę od tego siłownika centralnego nie ma połączenia z pozostałymi drutami oraz ,że po przekręceniu kluczyka coś tam w zamku się kręci ,ale jednak nie zamyka :/
hubcio87
Pełnoprawny User
Posty: 50
Rejestracja: ndz 08 maja 2011, 22:24:09
Lokalizacja: Warszawa

#2

Post autor: hubcio87 »

1. mialem cos takiego, gdy w zime przymarzlo i na sile otwieralem okno. mam na korbe bez elektryki totez za mocno szarpnalem i sie wzielo i powalilo. na 95% moim zdaniem wygiete jest ramie takiego jakby krzyzaka-ustrojstwa podnoszenia/opuszczania okna przez co zle chodzi szyba. wyjac trza to i w miare poprostowac lub nabyc za grosze uzywke prosta.

2. zapieczona, przerdzewiala sruba/mechanizm lub na wymarciu silniczek. u mnie poszedl diax i zaslepka spryskiwacza

3. skoro nie zauwazyles ciegła od silownika to ciezko nim zamykac zamek. moze chodzi sam silownik?
ODPOWIEDZ