Wycie podczas ruszania.

kamil070

Wycie podczas ruszania.

#1

Post autor: kamil070 »

witam. chcialbym sie zapytac was co to moze byc w mojej Hondzie gdy podczas ruszania cos mi zawyje. jest to podobny odglos do wycia lozyska w kole. nie zdarza mi sie to za kazdym razem ale powiedzmy raz na 30 tylko podczas ruszania. ja to slysze w srodku ale czy na zewnatrz to nie wiem. doradzcie cos
Awatar użytkownika
Grzesieek
Moderator
Posty: 4504
Rejestracja: pn 26 kwie 2010, 15:55:44
Lokalizacja: Orneta

#2

Post autor: Grzesieek »

Pasek się może ślizgać, ale to taki raczej pisk...
kamil070

#3

Post autor: kamil070 »

nie no wiem jak pasek piszczy i to nie tak. moze jakies lozysko ze sprzeglem nie wiem. ciezko jest wytlumaczyc bo to sie nie dzieje caly czas. nie chce zeby przez to cos wiecej sie rozje..lo. moze ktos mial podobny problem albo slyszal takze stad moje pytania. poczekamy zobaczymy moze ktos mi cos doradzi. poszukam jeszcze na googlach. pozdro
kusnier
Pełnoprawny User
Posty: 81
Rejestracja: sob 14 sty 2012, 20:52:25
Lokalizacja: Wągrowiec WLKP

#4

Post autor: kusnier »

Pasek wyje. Dobre.A tak na poważnie to myśle o dwóch rzeczach. 1 łożysko dociskowe 2 skrzynia cos z pierwszym biegiem. Spróbuj ruszyć z dwójki parę razy i napisz co słychac
na gaz chodzą kuchenki i wózki widłowe
pasta725
Nałogowiec
Posty: 867
Rejestracja: śr 15 lut 2012, 11:41:36
Lokalizacja: grójec

#5

Post autor: pasta725 »

Ja też mam tak że na 1 biegu ruszając wolno mam takie bradzo ciche wycie jak w kaszlaku :D
Jakby nie zsynchronizowana była.
A jak dam w pi*dę to już tak nie wyje.
Ile byś nie włożył do tego interesu, to dobre koło podstawą sukcesu :]
kamil070

#6

Post autor: kamil070 »

zdazylo mi sie tez tak na dwojce raz pamietam. takze wydaje mi sie ze to lozysko. widzialem komplet za 300zl cale sprzeglo ale nie wiem co to warte. zapytam w sklepie osobno po czesci bo pasowalo by od razu tarcze zmienic a docisk to nie wiem
pasta725
Nałogowiec
Posty: 867
Rejestracja: śr 15 lut 2012, 11:41:36
Lokalizacja: grójec

#7

Post autor: pasta725 »

Wielu znajomych ma hondy i często jedynka leciutko wyje.
Ile byś nie włożył do tego interesu, to dobre koło podstawą sukcesu :]
ODPOWIEDZ