Japan Trends

Dyskusje ogólne.
Awatar użytkownika
ceelx
Moderator
Posty: 2807
Rejestracja: czw 05 paź 2006, 09:02:54
Lokalizacja: siedlce
Kontakt:

#21

Post autor: ceelx »

Obrazek

Obrazek
ceelx's ferio -- lookaj gringo
FEEDBACK
#4CivicEG.com Ferio Squad , #26 EG FERIO SQUAD , #2 PL Ferio Squad
sawczen
Potrójny As
Posty: 363
Rejestracja: czw 09 paź 2008, 22:33:05
Lokalizacja: Tczew

#22

Post autor: sawczen »

generalnie, to właśnie wyszperałem w skrzynce mailowej i mam potwierdzenie od Mikołaja Urbańskiego 2 grudnia 2010, że moje auto się ukaże. Wtedy chyba jeszcze nie wiedzieli, że nie wypuszczą grudniowego numeru 21 grudnia, dopiero potem się okazało, że będzie przesunięty. Spytałem mailowo o co chodzi i czekam na odpowiedź, zobaczymy o co kaman.

Co ciekawe podobno na ostatniej stronie nie ma również żadnej zapowiedzi.. ale cóż, takie życie ;) nie uważam tego za żaden wyścig, ani nic takiego. W sumie wk..łem się tylko z tego powodu, że nie dali żadnego znaku, że nasze auta wypadną, to tyle.

niemniej jednak gratuluję Darkowi i Markosowi artykułu, jutro poczytam to i napiszę coś od siebie na ten temat :)
Awatar użytkownika
ceelx
Moderator
Posty: 2807
Rejestracja: czw 05 paź 2006, 09:02:54
Lokalizacja: siedlce
Kontakt:

#23

Post autor: ceelx »

auta sa naprawde fajowei mozna bylo je pokazac duzo lepiej moim zdaniem
ceelx's ferio -- lookaj gringo
FEEDBACK
#4CivicEG.com Ferio Squad , #26 EG FERIO SQUAD , #2 PL Ferio Squad
chaos
Podwójny As
Posty: 273
Rejestracja: pn 20 wrz 2010, 10:28:12
Lokalizacja: Gliwice

#24

Post autor: chaos »

no nie było jej w grudniu chyba bo ja mam tylko dwie narazie
dax

#25

Post autor: dax »

jak zawsze takie czasopisma jak GT JT itp wala w hu** i nic wiecej..a to to tekst z dupy a to zdjecia z tylka!ehh
chaos
Podwójny As
Posty: 273
Rejestracja: pn 20 wrz 2010, 10:28:12
Lokalizacja: Gliwice

#26

Post autor: chaos »

no zostan przy bravo girl od siostry hehe green power ajak temat cie nie interere to nie czytaj
Awatar użytkownika
K23
Natchniony
Posty: 2835
Rejestracja: sob 06 mar 2010, 22:31:31
Lokalizacja: A co Cie to?
Wiek: 23
Kontakt:

#27

Post autor: K23 »

chaos pisze:no zostan przy bravo girl od siostry hehe green power ajak temat cie nie interere to nie czytaj
:huh:

To chyba też muszę jakieś bravo sobie kupić, bo zgadzam się z dax'em. Ciekawe kiedy JT pójdzie w ślady właśnie wspomnianego GT i połowa gazety to będą gołe dupy, no bo przecież to najłatwiej sprzedać. GT przestałem kupować, JT jeszcze daję szansę i jeśli będą opisywane takie fury jak markosa to kupował pewnie będę raz na jakiś czas, ale ogólnie od pierwszego numeru to pismo nie robi na mnie jakiegoś mega szału.
Jest kupa fajnych japońskich fur w Polsce, a oni w drugim numerze dali np tego żółtego Vgena, jak przeczytałem ten tekst to pomyślałem WTF? Racja, że moje auto się do niego nie umywa i bryczka super, no ale nie widziałem ani jednego szczegółu, ani tym bardziej całość nie przemawia moim zdaniem za tym, żeby to auto miało się tam znaleźć...

Kolejna sprawa to obiecali sawczenowi, narobili zamieszania, a teraz co? Nawet sorry, czy cmoknij nas w d..ę? Tak sobie to wygląda :/
dax

#28

Post autor: dax »

chaos pisze:no zostan przy bravo girl od siostry hehe green power ajak temat cie nie interere to nie czytaj
:bangin: :bangin: :bangin: :bangin: :bangin: :bangin: :bangin: :bangin:

niepodoba sie to nieczytaj forum..wypowiadam swoja tresc i sie niewp....
:flex:
pozatym znam duzo przykładów jak takie "czasopisma" waliły w hu**** z włascicielami aut...masz przyklad darekoo...Eg6 hmm to nigdy niebylo EG6:) i niebedzie...teraz pokazuje gazeta ze tłucze bez pojecia materiały...
o sawczenie niewspomne juz bo kazdy chyba zna temat...pozdro
Awatar użytkownika
ceelx
Moderator
Posty: 2807
Rejestracja: czw 05 paź 2006, 09:02:54
Lokalizacja: siedlce
Kontakt:

#29

Post autor: ceelx »

opis jednego jak i drugiego auta z dupy i tyle :flex:
ceelx's ferio -- lookaj gringo
FEEDBACK
#4CivicEG.com Ferio Squad , #26 EG FERIO SQUAD , #2 PL Ferio Squad
sawczen
Potrójny As
Posty: 363
Rejestracja: czw 09 paź 2008, 22:33:05
Lokalizacja: Tczew

#30

Post autor: sawczen »

krótko ode mnie obiektywnie: artykuł o furze markosa zrobił na mnie większe wrażenie niż o aucie Dareko, w którym było dużo błędów i gdzie tylko się dało wklejali JDM, z czym się czasem nie zgodzę, bo np. owiewki w Europie chyba też były, ale ręki uciąć bym nie dał.

jak moje auto miało być przedstawiane to dostałem na maila artykuł od osoby go piszącej, miałem przeczytać, ewentualnie coś poprawić i dodać od siebie, tak też zrobiłem i co? i dupa. Ale równie mocno bym się wkurwił gdyby artykuł pokazał się z błędami, których nie było w tekście, który wysłałem mailem.

Więc albo Darek nie widział tekstu artykułu, albo nie wiem co...

e tam... ja wbijam - jeśli będą dalej zainteresowani przedstawieniem auta w tej gazetce to mam inną propozycję, ale to musiałbym ugadać jeszcze z pewnym właścicielem jednego fajnego czerwonego EG - możnaby zrobić coś w stylu tych konfrontacji 4g - swoją drogą... mogli sobie odpuścić zdjęcie komory silnika w tym niebieskim żelazku - dramat, takie coś do gazety pokazywać? ehhh...
za to czerwony na kompresorze moim zdaniem kozak straszny ;)

Mój przypadek nie jest odosobniony jeśli chodzi o auta z tego forum... Poirytowaliśmy się we dwoje.
chaos
Podwójny As
Posty: 273
Rejestracja: pn 20 wrz 2010, 10:28:12
Lokalizacja: Gliwice

#31

Post autor: chaos »

a lacha
dax

#32

Post autor: dax »

chaos pisze:a lacha
chcesz zrobic:D:D
pozatym zmien dilera jak masz tak pisac....
troche kultury jednak wymaga forum..
Pecado
Natchniony
Posty: 1663
Rejestracja: pt 15 cze 2007, 20:34:35
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

#33

Post autor: Pecado »

:offtopic:
chaos
Podwójny As
Posty: 273
Rejestracja: pn 20 wrz 2010, 10:28:12
Lokalizacja: Gliwice

#34

Post autor: chaos »

uspokój sie dziewczyno forum ma swoj regulamin czytałem.

ja sie dopiero kapnąłem ze ona co 3 miechy wychodzi ehh te dziury
Ostatnio zmieniony ndz 09 sty 2011, 16:12:11 przez chaos, łącznie zmieniany 1 raz.
Pecado
Natchniony
Posty: 1663
Rejestracja: pt 15 cze 2007, 20:34:35
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

#35

Post autor: Pecado »

Ja tez czytałem regulamin. :furious: Na uspokojenie , warn.
cieszyn5
Potrójny As
Posty: 368
Rejestracja: wt 20 maja 2008, 18:01:23
Lokalizacja: Toruń

#36

Post autor: cieszyn5 »

1 warn to jest pikuś :P trzeba było wagi 2 :D
Awatar użytkownika
AriN
Potrójny As
Posty: 327
Rejestracja: sob 16 gru 2006, 16:23:22
Lokalizacja: 3Miasto

#37

Post autor: AriN »

Panowie jak możecie to zapodajcie dalsze części artykułu z chęcią przeczytam. Co do Ciebie Sawczen to ładnie w h.ja przycięli :/ No ale co poradzisz taka polska... Co do GT to powiem jedno pożal się boże nad tą gazetą. Kiedyś kupowałem teraz odpuszczam bo nie ma nic interesującego, a gazety dla jednego artykułu nie będę kupował bo wolę przy okazji zajść do Empika i przeczytać sobie interesujący artykuł.

P.S. Sawczen sraj na nich ;)
:D TO TRZEBA PRZEŻYĆ ŻEBY TO ZROZUMIEĆ, ŻEBY W TO UWIERZYĆ! :D
ODPOWIEDZ