Zablokowana śruba od wolnych obrotów, a obroty za niskie...

Składowy
Obeznany
Posty: 122
Rejestracja: pt 13 wrz 2013, 19:58:19
Lokalizacja: Malczyce

Zablokowana śruba od wolnych obrotów, a obroty za niskie...

#1

Post autor: Składowy »

Witam mam problem śrubka od wolnych obrotów jest zablokowani i ni hu hu nie chce ruszyć... nie wiem czy nie była czymś przyklejona macie jakąś redę? dobrałem idealny spory śrubokręt docisnąłem całą siłą ale nic tylko zgrzytło i śrubka obrobiona kawałek co robić?
Silnik jak się nagrzeje na oko ma ze 500 obrotów na PB a na lpg to wogóle wskazówka obrotów leży a silnik ledwo pyrka dodam że wcześniej było w miarę może coś innego obejrzeć/wyczyścić... krokowiec odpada jest zaślepiony jest mój post o tym...
Składowy
Obeznany
Posty: 122
Rejestracja: pt 13 wrz 2013, 19:58:19
Lokalizacja: Malczyce

#2

Post autor: Składowy »

jakis może inny patent jak ta śruba żeby obroty podnieść? widzę nikt nie ma pomysłu...
Składowy
Obeznany
Posty: 122
Rejestracja: pt 13 wrz 2013, 19:58:19
Lokalizacja: Malczyce

#3

Post autor: Składowy »

Dobra już poszło... Czyściłem przepustnicę namokła benzynką i jakoś ledwo ledwo ale puściła... Jakiś cymbał dokręcił na maxa + jakiś silikon albo klej

Sprawa wyglądała tak że uszczelka przepustnicy na silikon, lecz ścianka między głównym okrągłym otworem przepustnicy a kanałem silniczka krokowego była "wyszczerbiona", więc targało lewe powietrze z czym się wiązało również zaślepienie silniczka krokowego bo było powietrza za dużo... masakra ale już ogarnąłem.
Mam jeszcze pytanko do do regulacji jest jakaś optymalna liczba obrotów tej śrubki wolnych obrotów żeby wstępnie dopalić i nagrzać silnik do regulacji? pytam bo była na maxa dokręcona jakoś chcę jutro zacząć regulację.
ODPOWIEDZ