kupno civica 5g

pakerwiwp

kupno civica 5g

#1

Post autor: pakerwiwp »

witam ! jestem tu nowy, wiec wypada się przedstawic ;) jestem Michał, mam 20 lat i od 2,5 roku jezdze civiciem 4gen d15b2, uczylem się jeździc na tym samochodzie, zrobilem nim bezawaryjnie 70tys km i teraz przyszla pora na przesiadke... kwota jaką mam na wydanie to około 3,5-4 tyś, czy znajde w tej cenie wg cos interesującego ? podobają mi sie coupe ale za te pieniądze ciężko coś sensownego znalesc... czy jest sens przesiadac się z d15 na d13 ? macie dla mnie jakies porady ?
Awatar użytkownika
Laskosz
Natchniony
Posty: 2686
Rejestracja: wt 19 lip 2011, 10:50:59
Lokalizacja: Nowy Sącz
Wiek: 34

#2

Post autor: Laskosz »

Ja przesiadłem się z 4g do 5g i w 5g jest ciut ciszej i trochę wygodniej. Niby przesiadłem się na mocniejszy silnik ale cały czas tęsknie za żelazkiem. A co do porad to moze napisz co chcesz wiedziec
VTEC - there is no better way to fly
viewtopic.php?t=12878
Olek60

#3

Post autor: Olek60 »

wg mnie troszkę za mała przesiadka, tak samo jak z 5g na 6g. Widzę że się napaliłeś skoro rozważasz d13 choć już sam teraz masz d15. Za tą kasę lepiej doinwestuj swoja budę, może jakiś swap czy minime i będzie to bardziej opłacalne :)
ps: nie wiem co wy widzicie w tych coupe :D
Benny
Pełnoprawny User
Posty: 89
Rejestracja: pn 26 gru 2011, 09:23:20
Lokalizacja: Tomaszów Mazowiecki

#4

Post autor: Benny »

Dozbieraj kasy i kup sobie 1.5 lub 1.6 bo taka przesiadka to szkoda kombinowania, albo zrób swap silnika. :)
ODPOWIEDZ