dziura w słupku lewym

Blondyn

dziura w słupku lewym

#1

Post autor: Blondyn »

Witam jako nowy na poczatek mam zapytanie ;]
mam sedana 1991 rok. z elektrycznymi szybami oraz lusterkami ;] tapicerka git, nie ma zadnej dziury ale juz troche starta - plastiki prawie jak nowe ;) i jest pewien ząk nie ma nigdzie rdzy po za progami xD oraz.. dziwna rzecz - na slupku lewym w 1/3 od góry jest dziura w słupku.... widać ja po otwarciu drzwi. ... taka z 2 cm x 1 cm ... znczy dziura mala ale taki kawalek jest calkowicie zardzewialy. najprawdopodobniej od anteny montowanej w slupku - woda sie tamtedy dostala... co zrobic z takim czyms? ;> i druga rzecz... chcialbym ja troszke poszerzyc (nadkola) przy okazji dlubania w blacharce ;]
Awatar użytkownika
Walnuts.inc
Nałogowiec
Posty: 896
Rejestracja: pn 28 mar 2011, 09:31:31
Lokalizacja: Opolskie

#2

Post autor: Walnuts.inc »

Obrazek
Cry "Havoc!" and let slip the dogs of war.
oktanxxx

#3

Post autor: oktanxxx »

W słupku miałem to samo w moim EG3. Zrobiłem małą łatkę z zaprawki szpachlówką z włóknem szklanym i było git.

Co do poszerzania nadkoli, moja dobra rada-odpuść...
Zapewne wszyscy na tym forum odradzą takiego czegoś, bo skaleczy to jedynie ładny samochód.

Jak będziesz robić blacharkę, czy ktoś będzie Ci ją robił, to na słupku niech wspawa jakąś łatkę którą potem się obrobi no i standardowo reperaturki progów i nadkoli...
Awatar użytkownika
Grzesieek
Moderator
Posty: 4504
Rejestracja: pn 26 kwie 2010, 15:55:44
Lokalizacja: Orneta

#4

Post autor: Grzesieek »

Tyle że słupek to dość ważny element w odróżnieniu od nadkoli, także trzeba się zastanowić czy jest sens to ruszać, czy może lepiej szukać innej budy...
ODPOWIEDZ