Wymiana przegubu-Problemy

Serce samochodu niedomaga ?
teox
Berbeć
Posty: 38
Rejestracja: sob 26 sty 2013, 12:54:02
Lokalizacja: rzeszów

Wymiana przegubu-Problemy

#1

Post autor: teox »

Witajcie postanowiłem wymienić przegub w mojej hondzi, rozkręciłem wszystko (oczywiście problemy były jak cholera złamałem 2 klucze 32 ) ale największy problem pojawił się z instalacja nowego przegubu , oczyściłem oś frezy na niej założyłem zabezpieczenie i biorę się za nabijanie przegubu ale coś nie chciało iść wiec go ściągnąłem i się okazało ze zabezpieczanie połamało się na 3 części wiec założyłem stare na półoś i zakładam przegub "trochę" wszedł zabezpieczenie się schowało do środka przegubu wiec pukam młotkiem dalej i doszło do pewnego momentu i koniec przegub nie ruszy frezu mi zostało z 15milimetrów na półosi i nawet siłowe walenie młotem nic nie ruszyło przegub trzyma się sztywno (niby) ale ja teraz zaczynam mieć obawy czy po prostu nie wyskoczy mi półoś w czasie jazdy co byście mi radzili jeszcze raz rozebrać i zbijać przegub ?
teox
Berbeć
Posty: 38
Rejestracja: sob 26 sty 2013, 12:54:02
Lokalizacja: rzeszów

#2

Post autor: teox »

Dziękuje za odpowiedz ale dalej mam problem tzn wymieniłem przegub a problem został dalej przy skręcie w prawo pod obciążeniem (na gazie) sa takie same stuki jak wczesnej, kilka osób twierdzi ze to przegub a mi się kończą pomysły bo przegub nowy. Czy pojechanie na stacje diagnostyczna i przepuszczenie samochodu przez "ścieżkę zdrowia" pomogło by w diagnozie ?
Macie jakieś pomysły ?
ODPOWIEDZ