Przegub poraz 2

Dyskusje ogólne.
matijose

Przegub poraz 2

#1

Post autor: matijose »

Siema mam takie pytanko: 2 miechy temu wymienialem sobie przeguby prawy lewy ,oddałem auto do warsztatu wraz z wymiana szczęk z tyłu zzapłacilem 600 zł ale mniejszas z tym ...do dnia dzisiejszego kiedy znowu przeguby mi pierdol**eły jak to mozliwe skoro jezdzilem bez ostrej jazdy na zakrętach itp..???
Awatar użytkownika
grrruby
Nałogowiec
Posty: 837
Rejestracja: sob 19 lut 2011, 00:49:19
Lokalizacja: Gorlice/Rzeszów

#2

Post autor: grrruby »

wszystko jest możliwe :D wada fabryczna, albo ktoś zrobił Cię w bambuko :D albo to jednak nie przegub tym razem, albo może już wtedy to nie był on i tylko wymieniłeś na zaś :D jedz tam gdzie zakładałeś, powiedz im ze to jest fizycznie nie możliwe i niech Ci przedstawią swoje stanowisko w tej sprawie ;)
Toki
Podwójny As
Posty: 295
Rejestracja: pt 11 lut 2011, 13:08:46
Lokalizacja: Lublin

#3

Post autor: Toki »

z reklamacją jechac !
Awatar użytkownika
grrruby
Nałogowiec
Posty: 837
Rejestracja: sob 19 lut 2011, 00:49:19
Lokalizacja: Gorlice/Rzeszów

#4

Post autor: grrruby »

no o to mi chodziło :)
Sheeva
Forumowy As
Posty: 173
Rejestracja: wt 23 lis 2010, 20:18:05
Lokalizacja: Rawa Mazowiecka

#5

Post autor: Sheeva »

Nie możliwe, albo mechanik zrobił fuszerke, albo założył Ci jakieś stare zamiast twoich nowych :D, wada fabryczna- wątpię, mógł też dać za mało smaru i słychać dlatego. Eh, ciężko dziś o dobrego rzetelnego mechanika, dlatego tez sam wszystko wykonuje przy moim aucie- w końcu ojciec, brat, wujek z zawodu mechanicy :hyhy:
Awatar użytkownika
grrruby
Nałogowiec
Posty: 837
Rejestracja: sob 19 lut 2011, 00:49:19
Lokalizacja: Gorlice/Rzeszów

#6

Post autor: grrruby »

wada fabryczna jest jak najbardziej możliwa wg mnie ;) chyba ze faktycznie bardzo dobre czesci kupił to mało prawdopodobna ;)
Awatar użytkownika
SiVy
Obeznany
Posty: 111
Rejestracja: ndz 01 mar 2009, 22:33:45
Lokalizacja: Wielgie/Włocławek
Kontakt:

#7

Post autor: SiVy »

do mechanika jeździ sie ze swoimi częściami bo mechanik kupi najtańasze a skasuje za najdroższe :D
Części Honda OEM, markowe zamienniki. Zapraszam
matijose

#8

Post autor: matijose »

no tak tylko ze podczas tych 2 miechow nic nie stukała nie pukało 0! zauwzaylem dzis ze gumy są w strasznym stanie tak jak by nie nowe!;/
szymo
Żółtodziób
Posty: 7
Rejestracja: ndz 08 maja 2011, 17:53:38
Lokalizacja: słupsk

#9

Post autor: szymo »

po naprawie zawsze niech ci pokazuja stare czesci i sprawdzaj sam czy sa nowe... pewnie wymyli stare przeguby albo zamienili stronami tylko...
simi18

#10

Post autor: simi18 »

No z własnego przykładu,podobno dobry mechanik więc zawiozłem hondzie do niego na wymiane przegubów po kilku miesiącach w tym samym czasie zaczęly trzaskać dwa.Więc pojechałem do innego kumpla mechanika okazało sie że ten partacz wsadził 2 stare gumy a smaru oszczędził też:D Więc polecam tylko sprawdzonych mechaników.
matijose

#11

Post autor: matijose »

czemu nie pojechales z reklamacja?
młody
Nałogowiec
Posty: 864
Rejestracja: pn 11 kwie 2011, 21:46:51
Lokalizacja: sosnowiec

#12

Post autor: młody »

z jaką reklamacją ? zapewne nie dostał nawet "słownej gwarancji", że jeśli coś będzie nie tak do okreslonego czasu to proszę przyjechać ..

po wymianie obojętnie jakiej części, odbieram samochód i proszę o pokazanie starych oraz paragon zakupu nowych części, jeśli takowe były kupowane przez mechanika ... tyle sytuacji, a ludzie wciąż sie dają nabierać
ODPOWIEDZ