Sprowadzenie Civica z Niemiec.

Dyskusje ogólne.
Altuss

Sprowadzenie Civica z Niemiec.

#1

Post autor: Altuss »

Witam

Mam pytanie odnośnie sprowadzenia Hondy Civic V gen. 1.6 VTEC (D16Z6). Czy opłaca się stamtąd sprowadzać to autko ? Jakie tam są ceny tych autek w zadbanym stanie ? Jeśli ktoś się orientuje to proszę o odpowiedź. Z góry dzięki.
Toki
Podwójny As
Posty: 295
Rejestracja: pt 11 lut 2011, 13:08:46
Lokalizacja: Lublin

#2

Post autor: Toki »

nie napisałeś w jakiej budzie w jakiej opcji ... w zadbanym stanie to jakies 1000 euro jak nie więcej chyba się średnio opłaca chyba że trafisz okazje ale to raczej jechac po honde a nie po D16Z6 ...
Altuss

#3

Post autor: Altuss »

chodzi mi o sport/coupe, wyposazenie to poduszka, klima, wsp kier, w ostatecznosci bez klimy (mozna ja sobie zamontowac). I musi to być Civic 5gen 125KM (D16Z6)
Sheeva
Forumowy As
Posty: 173
Rejestracja: wt 23 lis 2010, 20:18:05
Lokalizacja: Rawa Mazowiecka

#4

Post autor: Sheeva »

Według mnie nie opłaca się ściągać. Ja swoją ściągnąłem z Belgi, dałem za nią 600 euro+ 800zl sprowadzenie i 1500zł koszty rejestracji. Praktycznie za tą cenę mogłem kupić dobre 1.3 u nas. Ale tyle mam duży plus że ma 177tys tylko przejechane (na pewno nie cofany) i nie zjedzony przez rdze, nigdy nie szpachlowany, a silnik chodzi cichutko i równo jak szwajcarski zegarek :D

Ps. po za tym ciężko byłoby Ci znaleźć dokładnie taki model jaki chcesz, troszku byś się najeździł po tych niemczech...
Ostatnio zmieniony śr 30 mar 2011, 21:52:48 przez Sheeva, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
grrruby
Nałogowiec
Posty: 837
Rejestracja: sob 19 lut 2011, 00:49:19
Lokalizacja: Gorlice/Rzeszów

#5

Post autor: grrruby »

więc jednak się opłaca heh ;) bo koszty masz podobne a sam mówisz ze stan super ;)
Altuss

#6

Post autor: Altuss »

Myślałem że jest taniej dużo a tu się okazuje że nie. A ile by trzeba wydać u nas w Polsce na zadbanego D16Z6 5gen w sport/coupe , a ile w hatchback'u z wyposażeniem: klima/poduszka pow./wsp kierownicy/ABS (o ile jest w tych civicach). Oczywiście klima nie musi być w wyposażeniu bo można ją sobie w przyszłości dołożyć co nie ?, ale pytam bo chce się dowiedzieć ile u nas taki zadbany egzemplarz kosztuje z takim wyposażeniem (5gen d16z6 sport/coupe lub hatchback).
od 7-10tys znajdzie się coś czy a ?
Toki
Podwójny As
Posty: 295
Rejestracja: pt 11 lut 2011, 13:08:46
Lokalizacja: Lublin

#7

Post autor: Toki »

jak się dobrze zakręcisz to kupisz taniej :) najwyżej kupić i można zrobić jeśli się bedzie opłacało chodz żadko tak jest bo blacha to drogie sprawy .... ale coupe 125 km kolo 10k to moim zdaniem duzo bo za 12/14 juz mozesz jest z B serią :) lub VI gena z taką mocą
Toki
Podwójny As
Posty: 295
Rejestracja: pt 11 lut 2011, 13:08:46
Lokalizacja: Lublin

#8

Post autor: Toki »

grrruby, Sheeva, mówi o D13B2 która wyszla mu 5tke to sporo... no chyba ze wszytsko jest tip top buda itp.
bushmen1990
Pełnoprawny User
Posty: 65
Rejestracja: ndz 30 maja 2010, 18:04:08
Lokalizacja: Radlin

#9

Post autor: bushmen1990 »

ja w niemcachh kupillem d13b2 za 300 euro w stanie idealnym bez elektryki pllus do tego 1500 rejestracja
Toki
Podwójny As
Posty: 295
Rejestracja: pt 11 lut 2011, 13:08:46
Lokalizacja: Lublin

#10

Post autor: Toki »

D13B2 nie oplaca się sciagac w polsce da rade dorwać takiego za 4k też w stanie idealnym :) albo za mniejszą kase do poprawek lakierniczych ;)
Awatar użytkownika
grrruby
Nałogowiec
Posty: 837
Rejestracja: sob 19 lut 2011, 00:49:19
Lokalizacja: Gorlice/Rzeszów

#11

Post autor: grrruby »

Typy, ziomek chce D16Z6 ;)

Altuss wg. mnie biorąc pod uwagę ogólną wartość samochodu może nie zaoszczędzisz wiele $, bo kupisz pewnie w podobnych pieniądzach. Ale za to będziesz miał auto sprawdzone, nie wytłuczone po polskich drogach i w ogólnie dużo dużo lepszym stanie. Więc jakby nie patrzeć - opłaca się. Bo co z tego że wyjdzie Ci podobnie, popatrz jaki będzie stan ;)

To tak podsumowując.
Sheeva
Forumowy As
Posty: 173
Rejestracja: wt 23 lis 2010, 20:18:05
Lokalizacja: Rawa Mazowiecka

#12

Post autor: Sheeva »

grrruby pisze:Typy, ziomek chce D16Z6 ;)

Altuss wg. mnie biorąc pod uwagę ogólną wartość samochodu może nie zaoszczędzisz wiele $, bo kupisz pewnie w podobnych pieniądzach. Ale za to będziesz miał auto sprawdzone, nie wytłuczone po polskich drogach i w ogólnie dużo dużo lepszym stanie. Więc jakby nie patrzeć - opłaca się. Bo co z tego że wyjdzie Ci podobnie, popatrz jaki będzie stan ;)

To tak podsumowując.

Jestem tego samego zdania...
Sheeva
Forumowy As
Posty: 173
Rejestracja: wt 23 lis 2010, 20:18:05
Lokalizacja: Rawa Mazowiecka

#13

Post autor: Sheeva »

bushmen1990 pisze:ja w niemcachh kupillem d13b2 za 300 euro w stanie idealnym bez elektryki pllus do tego 1500 rejestracja
Właśnie mi uświadomiłeś, że połowę kwoty dałem za felgi :D na których Honda stała.
ODPOWIEDZ