Wypadek ATR`a

Dyskusje ogólne.
Awatar użytkownika
Uszy
Natchniony
Posty: 1014
Rejestracja: wt 20 maja 2008, 19:45:37
Lokalizacja: EL
Kontakt:

Wypadek ATR`a

#1

Post autor: Uszy »

Temat umieszczam przede wszystkim ku przestrodze, niesamowicie zal tego co się stalo, szkoda zarówno Huntera82 jak i pasażerki [*]

http://www.tvnwarszawa.pl/ulice,news,ro ... 74314.html
Awatar użytkownika
tyniek
Potrójny As
Posty: 450
Rejestracja: ndz 14 wrz 2008, 12:06:26
Lokalizacja: Lodz

#2

Post autor: tyniek »

Ja powiem jedno. Szkoda jak dla mnie tylko pasażerki ponieważ w niczym nie zawiniła natomiast co do kierowcy to już raz żółtą kartkę dostał od życia więc nie wykorzystał i niestety mistrzem kierownicy się nie okazał. Tak czy siak szkoda ludzi i widać bezmyślność ludzką. I co to da, że ku przestrodze skoro będzie chwila zadumy i potem i tak każdy robi to co chce. Jak dla mnie temat można zamknąć bo niczego nie wnosi nowego.
Awatar użytkownika
Uszy
Natchniony
Posty: 1014
Rejestracja: wt 20 maja 2008, 19:45:37
Lokalizacja: EL
Kontakt:

#3

Post autor: Uszy »

Tu nie chodzi o to czy wnosi temat cos nowego, wystarczy jednynie jak ka\dy go przeczyta i choc chwile sie zastanowi. Nikt nie musi nic pisać.
Awatar użytkownika
tyniek
Potrójny As
Posty: 450
Rejestracja: ndz 14 wrz 2008, 12:06:26
Lokalizacja: Lodz

#4

Post autor: tyniek »

Już napisałem wyżej co o tym myślę.
I co to da, że ku przestrodze skoro będzie chwila zadumy i potem i tak każdy robi to co chce
Dziękuję dobranoc.
chaos
Podwójny As
Posty: 273
Rejestracja: pn 20 wrz 2010, 10:28:12
Lokalizacja: Gliwice

#5

Post autor: chaos »

niech mu ziemia lekką będzie mimo wszystko
Dj Diablo
Potrójny As
Posty: 473
Rejestracja: sob 07 sie 2010, 20:29:14
Lokalizacja: Pcim

#6

Post autor: Dj Diablo »

no bo widac gosc mial zero wyobrazni ze tak depnal napewno wiedzial ze jest slisko :/
illuina

#7

Post autor: illuina »

aż mnie ciarki przeszły, z tego auta nic nie zostało... nawet sobie nie chcę wyobrażać w jakim stanie były ofiary... to smutne, cóż więcej można powiedzieć...
Awatar użytkownika
ceelx
Moderator
Posty: 2807
Rejestracja: czw 05 paź 2006, 09:02:54
Lokalizacja: siedlce
Kontakt:

#8

Post autor: ceelx »

jak w pilce noznej, byla jedna zolta kartka, druga to juz czerwona :(

[*]
ceelx's ferio -- lookaj gringo
FEEDBACK
#4CivicEG.com Ferio Squad , #26 EG FERIO SQUAD , #2 PL Ferio Squad
Bilion

#9

Post autor: Bilion »

Taki urok Hond-są jak z papieru
Awatar użytkownika
K23
Natchniony
Posty: 2835
Rejestracja: sob 06 mar 2010, 22:31:31
Lokalizacja: A co Cie to?
Wiek: 23
Kontakt:

#10

Post autor: K23 »

Bilion pisze:Taki urok Hond-są jak z papieru
Przy takim dzwonie to chyba nieduża różnica czy to accord, mondeo, czy bmw.
RastaMan81

#11

Post autor: RastaMan81 »

a ja powiem tak, zero komentarza na temat wypadku, kierowcy itd bo mogę pisać rzeczy oczywiste. pytanie nasówa mi sie jedno... (a w zasadzie dwa ;))

KIEDY W NASZYM KRAJU ZACZNIE SIE PROMOWAĆ SPORT MOTOROWY I KIEDY ZACZNIE BYĆ BARDZIEJ DOSTĘPNY DLA NORMALNYCH LUDZI????????????


jeżeli młodzi ludzie mieli by możliwość wyszaleć sie na zamkniętych drogach, odcinkach, placach itd. to na pewno mogli by po pierwsze rozwijać swoją wyobraźnie, po drugie umiejętności po trzecie zaspakająć swoje potrzeby w miare bespieczny sposób narażając ewntualnie swoje zdrowie lub niestety też zycie.

sam nie jestem świętny, od najmłodszych lat jara mnie zapier......nie i sam wiele razy narażałem siebie i nnych, ale z wiekiem człowiek ma więcej w głowie i więcej przewiduje. po drogach publicznych jeżdze w miarę przepisowo, po miastach 50km\h a jak chce sie wyjeździć to szukam na stronach PZMu pojeżdzawek, kjsów i tego typu imprez i widzę ze niestety jest to strasznie okrojony typ imprez i niestety też kosztowny, trasy sa słabo przygotowane(dziury, wertepy itp.) a jak zabawa jest na torze to znowu sporo kosztuje samo wpisowe a gdzie jeszcze paliwo, olej, żarcie i inne potrzebne rzeczy....

nie wiem jak to wszystko zkwitować więc po prostu dziękuje za uwage ;P
piciu81
Forumowy As
Posty: 179
Rejestracja: śr 25 cze 2008, 11:04:52
Lokalizacja: CT

#12

Post autor: piciu81 »

RastaMan81 pisze:a ja powiem tak, zero komentarza na temat wypadku, kierowcy itd bo mogę pisać rzeczy oczywiste. pytanie nasówa mi sie jedno... (a w zasadzie dwa ;))

KIEDY W NASZYM KRAJU ZACZNIE SIE PROMOWAĆ SPORT MOTOROWY I KIEDY ZACZNIE BYĆ BARDZIEJ DOSTĘPNY DLA NORMALNYCH LUDZI????????????


jeżeli młodzi ludzie mieli by możliwość wyszaleć sie na zamkniętych drogach, odcinkach, placach itd. to na pewno mogli by po pierwsze rozwijać swoją wyobraźnie, po drugie umiejętności po trzecie zaspakająć swoje potrzeby w miare bespieczny sposób narażając ewntualnie swoje zdrowie lub niestety też zycie.

sam nie jestem świętny, od najmłodszych lat jara mnie zapier......nie i sam wiele razy narażałem siebie i nnych, ale z wiekiem człowiek ma więcej w głowie i więcej przewiduje. po drogach publicznych jeżdze w miarę przepisowo, po miastach 50km\h a jak chce sie wyjeździć to szukam na stronach PZMu pojeżdzawek, kjsów i tego typu imprez i widzę ze niestety jest to strasznie okrojony typ imprez i niestety też kosztowny, trasy sa słabo przygotowane(dziury, wertepy itp.) a jak zabawa jest na torze to znowu sporo kosztuje samo wpisowe a gdzie jeszcze paliwo, olej, żarcie i inne potrzebne rzeczy....

nie wiem jak to wszystko zkwitować więc po prostu dziękuje za uwage ;P
święte słowa kolego, widzę żę wiek podobny i podejście do tematu również, taka prawda, smutna i prawdziwa, szkoda huntera i koleżanki, mieli przysłowiowego pecha bo kto z nas nie raz nie dwa sprawdza czy komputer napewno działa i odcina prawidłowo zapłon?

[*] [*]
NO RACE NO FUN!
RastaMan81

#13

Post autor: RastaMan81 »

dobrze wiedzieć ze nie jestem sam :happy:
Awatar użytkownika
ceelx
Moderator
Posty: 2807
Rejestracja: czw 05 paź 2006, 09:02:54
Lokalizacja: siedlce
Kontakt:

#14

Post autor: ceelx »

stworzcie nowy watek, zlozcie petycje w sejmie i napiszcie ustawe :kid: a ten watek zamykam :gunsmilie:
ceelx's ferio -- lookaj gringo
FEEDBACK
#4CivicEG.com Ferio Squad , #26 EG FERIO SQUAD , #2 PL Ferio Squad
Zablokowany