Pomoc w kupnie Civicy V

Dyskusje ogólne.
Pomszczak

Pomoc w kupnie Civicy V

#1

Post autor: Pomszczak »

Witam, chciał bym się jak najwięcej dowiedzieć przed kupnem tego autka. Jego wady i zalety. Więc proszę o wypowiadanie się tutaj tych którzy posiadają tą Civice. Interesuje mnie silnik 1.3 lub 1.5 jakie one maja oznaczenia?
Awatar użytkownika
dj-napster
Podwójny As
Posty: 287
Rejestracja: pt 12 mar 2010, 14:03:50
Lokalizacja: Piła -> Krajenka

#2

Post autor: dj-napster »

Kup 1.5 bo z czasem będziesz żałował .że kupiłeś 1.3

-> ogólnie

-> silniki: http://www.civicklub.pl/fi/__vbb/showth ... oradnik%29
Pomszczak

#3

Post autor: Pomszczak »

A da się jakieś modyfikacje w tym silniku zrobić żeby miał troszkę więcej mocy ? Np. wymiana kolektora + całego wydechu.
plewis

#4

Post autor: plewis »

Pomszczak, mam fajne jajko EG5 z dobrym silnikiem D15B za 7tysi oddam
Pomszczak

#5

Post autor: Pomszczak »

Muszę się zastanowić, ponieważ rozważam jeszcze opcję kupna Hondy Civic w Sedanie.
Maq

#6

Post autor: Maq »

Jak coś to mam do sprzedania Civic V Coupe.
Pomszczak

#7

Post autor: Pomszczak »

Muszę się zastanowić, ponieważ rozważam jeszcze opcję kupna Hondy Civic w Sedanie.

A co byście mi doradzili w sedanie czy tak zwane "Jajko" ? :D

Chciał bym żeby to miało szybkie zebranie się no i myślę że jakieś kubełki tam się na pewno znajdą. :P
Awatar użytkownika
dj-napster
Podwójny As
Posty: 287
Rejestracja: pt 12 mar 2010, 14:03:50
Lokalizacja: Piła -> Krajenka

#8

Post autor: dj-napster »

Pomszczak pisze:Muszę się zastanowić, ponieważ rozważam jeszcze opcję kupna Hondy Civic w Sedanie.

A co byście mi doradzili w sedanie czy tak zwane "Jajko" ? :D

Chciał bym żeby to miało szybkie zebranie się no i myślę że jakieś kubełki tam się na pewno znajdą. :P
Zależy ile masz kasy na auto, ja sedana bym kupił tylko VTI
Jajko lepiej wygląda i jest lżejsze, do sedana kubły?....chyba nie bardzo będzie pasowało:] sedan jest dla familii, bierz jajco lub coupe tyle że coupe są droższe.
Barthez

#9

Post autor: Barthez »

I coupe wygląda a'la Sedan :D
Pecado
Natchniony
Posty: 1663
Rejestracja: pt 15 cze 2007, 20:34:35
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Pomoc w kupnie Civicy V

#10

Post autor: Pecado »

Pomszczak pisze:Witam, chciał bym się jak najwięcej dowiedzieć przed kupnem tego autka. Jego wady i zalety. Więc proszę o wypowiadanie się tutaj tych którzy posiadają tą Civice. Interesuje mnie silnik 1.3 lub 1.5 jakie one maja oznaczenia?
kolego. jak chcesz sie dowiedzieć czegos, to poczytaj. A potem zadawaj pytania. Temat zamykam.
Zablokowany