Najgłośniejszy V-TEC ,, w którym silniku ??? Proszę o pomoc

Dyskusje ogólne.
michal199331

Najgłośniejszy V-TEC ,, w którym silniku ??? Proszę o pomoc

#1

Post autor: michal199331 »

Witam.. Jak w temacie chciałbym się dowiedzieć w którym z przedstawionych silników (d16w4 , d16y2, d16y8, d16z7,d16z9,d16z6,d16y5) najwyraźniej słychać zmienne fazy rozrządu . Z tego co wywnioskowałem z YT wychodzi że na pierwszym miejscu jest d16w4 , na drugim zaś d16z7.. Proszę o wasze odpowiedzi .. Z góry dziękuję .. Pozdrawiam
kuchar

#2

Post autor: kuchar »

w całkowicie seryjnych sohc vtec bardzo slabo albo wogole nie slychac.
z dobrym dolotem juz slychac ale to tez zalezy.
nie ma reguły.

przykład:
w moim MiniMe slychac dobrze vtec'a...w seryjnym D16Z9 nie slychac WOGÓLE...-w tym samym silniki ale z dolotem slychac ale mniej niz u mnie.

to silniki serii B (dohc vtec) słyną z dźwięku szlifiery tnącej metal i tam już w serii Vtec'a słychać.

i zmień tą nazwe tematu bo razi po oczach jak ch*j!...nie ma czegoś takiego jak v-tec tylko VTEC :hammer:
piciu81
Forumowy As
Posty: 179
Rejestracja: śr 25 cze 2008, 11:04:52
Lokalizacja: CT

#3

Post autor: piciu81 »

z b serii napewno ale to napewno b16a drze pape
NO RACE NO FUN!
michal199331

#4

Post autor: michal199331 »

Ze w serii b vteca slychac to o tym dobrze wiem ... chce tylko wiedziec w ktorym Z TYCH PODANYCH silnikow vtec jest najglosniejszy .. dzieki za odpowiedzi... jesli ktos jeszcze wie cos w tym temacie niech pisze ...
Awatar użytkownika
tyniek
Potrójny As
Posty: 450
Rejestracja: ndz 14 wrz 2008, 12:06:26
Lokalizacja: Lodz

#5

Post autor: tyniek »

michal199331, -kuchar, już Ci wszystko napisał. Zależy od dolotu. Bo ogólnie w serii to w ogóle nie słychać. Więc jeśli chcesz aby darło papę to proponuję silnik z ITR albo CTR :gunsmilie:
ODPOWIEDZ