pytanie przed zakupem

Dyskusje ogólne.
musznik

pytanie przed zakupem

#1

Post autor: musznik »

Witam ,od pewnego czasu poszukuje civica hb, znalazlem w swoim rejonie taki sprzet 1,3 75km 1994, ale mam watpliwosci co do niego , civic ma w wyposazeniu szyberdach, niestety niedziala, posiada tez niskie zawieszenie( sadze iz sprzedajacy zmienil sprezyny) i tu moje pytanie jaki bedzie koszt przywrocenia mu orginalnego zawieszenia.Civic ten jest dosc ubogi.Jest to wersja bez wspomagania,centralnego czy obrotka (choc dosyc lekko chodzi uklad kierowniczy) a z obrotkiem nie ma problemu. Civic jest bez gazu,na aluskach i z wydechem remusa, nie posiada tez oznak korozji.Koles woła za hanke 3500zl. Jedyna usterke jaka znalazlem jest jakby odglos tarcia na biegu jalowym ale po ruszeniu wajcha biegów dzwiek znika, co o tym sadzicie ? Prosilbym o szybko odpowiedz,dziekuje:)
The Player

#2

Post autor: The Player »

Cena niska, ale szukałbym czegoś lepiej doposażonego i na wtrysku, chyba, że masz taki budżet i ani grosza więcej. Myślę, że w dobrym stanie używane zawieszenie dostaniesz do 300zł.
slepy04
Pełnoprawny User
Posty: 62
Rejestracja: ndz 31 maja 2009, 00:34:27
Lokalizacja: Jantar City

#3

Post autor: slepy04 »

szukaj dalej, bądz wybredny, wybrzydzaj az znajdziesz to czego szukasz jesli oczywiscie wiesz czego szukasz!!

Powodzenia :D
musznik

#4

Post autor: musznik »

dzieki chlopacy:) moj budżet to 5000zl, poczekamy zobaczymy;)
The Player

#5

Post autor: The Player »

Pamiętaj, że dobry model kosztuje i nie ma "okazji". Jeśli mogę Cię pocieszyć to ja swojej szukałem ponad pół roku...
umek

#6

Post autor: umek »

The Player pisze:Pamiętaj, że dobry model kosztuje i nie ma "okazji". Jeśli mogę Cię pocieszyć to ja swojej szukałem ponad pół roku...
Popieram,nie sa to auta w limitowanej edycjii i niestety coraz wiecej widze tego,uzytkowane przez.....sam sobie dopowiedz okreslenie.Szukalem swojej....2,5 miesiaca i mialem farta.Nastawilem sie na d16z6 do roboty,miala cos tam z poduszkami ,rdzawka,wersja bogata itp.Dzien przed wyjazdem,posluchalem swojej kobiety bym zerknal na ogloszenia....to byl strzal w 10,bo co prawda to d15 lecz swietnie utrzymane,same babki mialy to auto /wg ksiazki pojazdu.jestem 3 wlascicielem od czasu produkcjii/kupna.Wez to na spokojnie zrob,nie napalaj sie bo moze cie to kosztowac pozniej kupe nerwow i kasy....Wydaje mi sie ze dobrego,na prawde dobrego hacza bez bajerow typu gleba,jakies mody itp to mozna dostac w cenie okolo 7 tysiecy.Za 3 tysie w zyciu bym tego nie kupil,wydechow remusa i tanich gleb od chinczykow jest masa..Okazjii nie ma.Podejdz do tego z 2 strony,sprzedal bys dobre auto,na ktorym mozna polegac za grosze?Nawet gdyby bylo rocznikowo starsze....?Jakosc kosztuje niestety i tu nie ma odchylen od normy.
musznik

#7

Post autor: musznik »

Też poszukuje auto już troche czasu okolo 3 miechów. Chciałbym coś znależć w miare do 5tys, najlepiej standart , dobrze by bylo żeby cena była niższa ze względu na poprawki lakiercznicze (zrobił bym hanke tanim kosztem ponieważ pracuje w warsztacie)no ale cuż na podlasiu nie ma narazie nic ciekawego :) jak tylko coś kupie to się pochwale na forum. pzdr
AniolStraz
Berbeć
Posty: 32
Rejestracja: sob 17 kwie 2010, 07:19:16
Lokalizacja: W-wa / Józefów

#8

Post autor: AniolStraz »

The Player pisze:Pamiętaj, że dobry model kosztuje i nie ma "okazji". Jeśli mogę Cię pocieszyć to ja swojej szukałem ponad pół roku...
ale najpierw znalazles moja :p
klosek
Podwójny As
Posty: 239
Rejestracja: śr 11 lis 2009, 20:20:24
Lokalizacja: Żyrardów

#9

Post autor: klosek »

zwróć uwage na komputer po stronie pasażera pod wykładziną czy błędów nie pokazuje

rdza w tym modelu musi by jak nie ma to jest odpicowany a za 3 michy wyjdzie
częste wady to zepsuta sonda lambda na bank kołyszące sie fotele i zagłówki
co do tego dziwnego dzwięku na jałowym to może byc padające łożysko oporowe docisk sprzegła
no i najlepiej go na kanał przeglądzik i czynie dymi na niebiesko czy wycieków nie ma
Przypiepszaj sie do karzdego szcegułu to na bank kolo zmięknie nawet akich jak gaśnica apteczka trójkąt luknij czy sa oryginalne światła Stanleya szybki czy wszystkie są takie same

db sory za błedy
ODPOWIEDZ