Motorsport w TV

Rozmowy nie do końca związane z motoryzacją.
Awatar użytkownika
Rumpel
Natchniony
Posty: 1421
Rejestracja: ndz 21 paź 2018, 13:45:03
Lokalizacja: PZ
Wiek: 33

Motorsport w TV

#141

Post autor: Rumpel »

emtees pisze: śr 12 sty 2022, 05:27:39 Królewna ponoć się nie odezwie i "nie wrUci do efjeden" dopóki maFIA nie zwolni Massiego i jeszcze któregoś tam chłopka ^^ To co, w przyszłym roku oglądamy już tylko WEC? ^^
Nie no, pojedzie jeszcze maksiu i reszta takze bedziem ogladac
Obrazek
Awatar użytkownika
emtees
Nałogowiec
Posty: 979
Rejestracja: wt 28 wrz 2021, 10:44:01
Lokalizacja: Toruń
Wiek: 33

Motorsport w TV

#142

Post autor: emtees »

Jest kilku kierowców dla których warto F1 włączyć, ale wk...wia mnie to całe politykowanie. Szczególnie tego cholernego hipokryty.
Ostatnio zmieniony czw 13 sty 2022, 19:05:35 przez emtees, łącznie zmieniany 1 raz.
Uwaga frajerzy...
Awatar użytkownika
emtees
Nałogowiec
Posty: 979
Rejestracja: wt 28 wrz 2021, 10:44:01
Lokalizacja: Toruń
Wiek: 33

Motorsport w TV

#143

Post autor: emtees »

Wow, chyba sprawdzą się plotki. Szafnauer prawdopodobnie przechodzi do Alpine, a w jego miejsce czyli szefa zespołu do Astona przejdzie Marcin Budkowski! https://powrotroberta.pl/2022/01/budkow ... aston.html
Uwaga frajerzy...
Awatar użytkownika
Yossarian
Nałogowiec
Posty: 671
Rejestracja: śr 08 lip 2020, 10:19:35

Motorsport w TV

#144

Post autor: Yossarian »

http://autobezsens.blogspot.com/ - mój blog o motoryzacji dziwnej, choć nie tylko. Zapraszam!
Awatar użytkownika
emtees
Nałogowiec
Posty: 979
Rejestracja: wt 28 wrz 2021, 10:44:01
Lokalizacja: Toruń
Wiek: 33

Motorsport w TV

#145

Post autor: emtees »

Ciekawie! Szefem Astona nie będzie jednak Budkowski, a były inżynier BMW Sauber. https://powrotroberta.pl/2022/01/byly-i ... rtina.html

Ciekawe czy przypadkiem Budkowski nie wróci do pracy w FIA.... w zastępstwie Massiego... ;)
Uwaga frajerzy...
Awatar użytkownika
Rumpel
Natchniony
Posty: 1421
Rejestracja: ndz 21 paź 2018, 13:45:03
Lokalizacja: PZ
Wiek: 33

Motorsport w TV

#146

Post autor: Rumpel »

To ze niby totuś i luiza spowodują wyrzucenie Majkela?
Obrazek
Awatar użytkownika
emtees
Nałogowiec
Posty: 979
Rejestracja: wt 28 wrz 2021, 10:44:01
Lokalizacja: Toruń
Wiek: 33

Motorsport w TV

#147

Post autor: emtees »

Bardzo to możliwe
Uwaga frajerzy...
Awatar użytkownika
emtees
Nałogowiec
Posty: 979
Rejestracja: wt 28 wrz 2021, 10:44:01
Lokalizacja: Toruń
Wiek: 33

Motorsport w TV

#148

Post autor: emtees »

Czy widzieliście co się zadziało na Monte Carlo? Mi brak słów, Loeb jest niesamowity...
Uwaga frajerzy...
Awatar użytkownika
Grzesieek
Moderator
Posty: 4498
Rejestracja: pn 26 kwie 2010, 15:55:44
Lokalizacja: Orneta

Motorsport w TV

#149

Post autor: Grzesieek »

Skończył Dakar, pojechał na Monte :P Przewaga na końcu mega, bo z karą za falstart Ogiera (10s) wyniosła... 10,5s :O
Awatar użytkownika
K23
Natchniony
Posty: 2818
Rejestracja: sob 06 mar 2010, 22:31:31
Lokalizacja: A co Cie to?
Wiek: 23
Kontakt:

Motorsport w TV

#150

Post autor: K23 »

Wiadomo.
Awatar użytkownika
Yossarian
Nałogowiec
Posty: 671
Rejestracja: śr 08 lip 2020, 10:19:35

Motorsport w TV

#151

Post autor: Yossarian »

Jak ja się jarałem cały weekend :D Sebastien Loeb to mój absolutny idol, inspiracja itd. :) Wiec zobaczyć go w takiej formie to było niesamowite! On i Ogier pokazali całej stawce hodowanych od dzieciaka kierowców gdzie ich miejsce! :D
http://autobezsens.blogspot.com/ - mój blog o motoryzacji dziwnej, choć nie tylko. Zapraszam!
Awatar użytkownika
Sebastiano
Nałogowiec
Posty: 538
Rejestracja: wt 09 lut 2016, 22:04:18
Lokalizacja: Międzychód
Wiek: 40

Motorsport w TV

#152

Post autor: Sebastiano »

emtees pisze: ndz 23 sty 2022, 14:38:55 Czy widzieliście co się zadziało na Monte Carlo? Mi brak słów, Loeb jest niesamowity...
Nigdy go nie lubiłem. Jak jeszcze oglądałem relacje z rajdów to lubiłem jazde Gronholma. Troche wypadłem z obiegu jeśli chodzi o wrc i nie bardzo jestem w temacie co się tam obecnie dzieje. Borowczyk dalej komentuje relacje ? :biggrin:
Awatar użytkownika
Grzesieek
Moderator
Posty: 4498
Rejestracja: pn 26 kwie 2010, 15:55:44
Lokalizacja: Orneta

Motorsport w TV

#153

Post autor: Grzesieek »

Obecnie to relacje są na WRC+ przez cały dzień. Ja też nigdy nie byłem fanem Loeba, może to przez jego 9 lat dominacji? To samo zresztą dotyczy Ogiera. Bardziej kibicowałem Gronholmowi, później Hirvonenowi czy JM, ale... no ale jak stary mistrz wraca na Monte, to wiadomo, że tym razem za niego trzyma się kciuki, taki sportowy romantyzm. W rajdach spoko jest to, że w odróżnieniu od innych dziwnych sportów nie ma takiego chorego fanatyzmu, nikomu nie życzysz źle, chcesz po prostu oglądać widowisko.
Awatar użytkownika
emtees
Nałogowiec
Posty: 979
Rejestracja: wt 28 wrz 2021, 10:44:01
Lokalizacja: Toruń
Wiek: 33

Motorsport w TV

#154

Post autor: emtees »

Zawsze z natury kibicuje się "tym słabszym", bo co jest fajnego jak kibicujesz Ogierowi który wygrywa 58my raz z rzędu :D Dlatego na przykład mocno trzymałem kciuki zawsze za Tanaka, aczkolwiek coś przygasła jego gwiazda ostatnio. Ogier jeździ efektywnie, a nie efektownie i nie wzbudza aż takich emocji. A my kibice kochamy gdy drajwer stara się i gdy idzie pełną dzidą... :D
Uwaga frajerzy...
Awatar użytkownika
K23
Natchniony
Posty: 2818
Rejestracja: sob 06 mar 2010, 22:31:31
Lokalizacja: A co Cie to?
Wiek: 23
Kontakt:

Motorsport w TV

#155

Post autor: K23 »

Grzesieek pisze: pn 24 sty 2022, 18:57:37 Obecnie to relacje są na WRC+ przez cały dzień. Ja też nigdy nie byłem fanem Loeba, może to przez jego 9 lat dominacji? To samo zresztą dotyczy Ogiera. Bardziej kibicowałem Gronholmowi, później Hirvonenowi czy JM, ale... no ale jak stary mistrz wraca na Monte, to wiadomo, że tym razem za niego trzyma się kciuki, taki sportowy romantyzm. W rajdach spoko jest to, że w odróżnieniu od innych dziwnych sportów nie ma takiego chorego fanatyzmu, nikomu nie życzysz źle, chcesz po prostu oglądać widowisko.
Ewentualnie w RX żeby wzięli w klincz Kuchara, albo żeby wrócił Otto i przyparł do ściany Panów z Oponeo, ale to też nie z intencją życzenia źle, a z chęci oglądania gladiatorów. Monte Carlo było teraz piękne, bo dostarczyło czegoś innego niż „dobra wiadomo, że wygra Ogier”. O takie rajdy nic nie robiliśmy!
Ostatnio zmieniony wt 25 sty 2022, 09:48:20 przez K23, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Yossarian
Nałogowiec
Posty: 671
Rejestracja: śr 08 lip 2020, 10:19:35

Motorsport w TV

#156

Post autor: Yossarian »

Grzesieek pisze: pn 24 sty 2022, 18:57:37 Obecnie to relacje są na WRC+ przez cały dzień.
plus co wieczór są na redbull.tv podsumowania dnia. dostępne za darmo: https://www.redbull.com/pl-pl/events/wr ... carlo-2022
Ostatnio zmieniony wt 25 sty 2022, 11:37:58 przez Yossarian, łącznie zmieniany 1 raz.
http://autobezsens.blogspot.com/ - mój blog o motoryzacji dziwnej, choć nie tylko. Zapraszam!
Awatar użytkownika
Rumpel
Natchniony
Posty: 1421
Rejestracja: ndz 21 paź 2018, 13:45:03
Lokalizacja: PZ
Wiek: 33

Motorsport w TV

#157

Post autor: Rumpel »

No i jak po kwalifikacjach :ok:

Mercedes lipa, 1,5s na okrezeniu to jest jakis dramat ^^
Ostatnio zmieniony sob 19 mar 2022, 17:10:51 przez Rumpel, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
Awatar użytkownika
emtees
Nałogowiec
Posty: 979
Rejestracja: wt 28 wrz 2021, 10:44:01
Lokalizacja: Toruń
Wiek: 33

Motorsport w TV

#158

Post autor: emtees »

Kurna, takie wyniki to ja lubię! Pierwsza trójka ciasno w cholerę! Mercedes daleko co też mnie cieszy, aczkolwiek mam świadomość że jeśli uporają się ze swoimi problemami to będą na równi z ferrari i rbr walczyć o zwycięstwa. To ogólnie też będzie ciekawe. Trochę jestem zawiedziony postawą Dżordża Lasera, liczę na to że będzie bardziej BLM'a podgryzał. Bardzo dobry wynik Magnussena i Bottasa - wg mnie to piękna weryfikacja "przyszłych mistrzów". Daje do myślenia w kontekście zeszłorocznych wyników Alfy i Haasa. Może wcale nie mieli takich złych bolidów... Martwi bardzo postawa Riccardo. Chłop musi się ogarnąć, bo cały czas prezentuje poziom Strolla i reszty synusiów tatusiów. Patrząc ogólnie na wyniki można rzec, że stara gwardia nie rdzewieje. Z młodego pokolenia tak defacto tylko 4-5 kierowców zasługuje na jazdę w F1. Reszta to dno z pieniędzmi.
Uwaga frajerzy...
Awatar użytkownika
Rumpel
Natchniony
Posty: 1421
Rejestracja: ndz 21 paź 2018, 13:45:03
Lokalizacja: PZ
Wiek: 33

Motorsport w TV

#159

Post autor: Rumpel »

No, to ja se teraz podsumuje kierowcow.
Stroll dramat, hulkenberg ktory ostatni raz siedzial w bolidzie 2 lata temu i to w dodatku na zastepstwie, pojechal lepiej od goscia ktory przeszedł wszystkie mozliwe treningi przedsezonowe i caly czas jest w grze.
Aston ogolnie rozczarowanie.

Voltasowi to kibicuje fchuj! Mam nadzieje ze bedzie konczyl przed Hamiltonem regularnie nareszcie bedzie mogl sie pościgać chłop :-D
Jedyny plus z tej wojny na ukrainie jest taki ze K-Mag wrocil, a Mazepin wyleciał :-d

Gułano huj wząb jest w sumie debiutantem i to ze sie nie rozjebał to juz jest plus :ok:

Pan z numerem 3 dramat, facet sie skończyl, nie ma co ukrywać. Kolejny sezon zjebany. Moze byl dobry kiedyś, ale wydaje mnie sie ze przez to przeskakiwanie od zespolu do zespołu polozyl swoja kariere i stracil mozliwosc wykazania się. Bo jakby nie było ciągle się "wjeżdża" w auto.

Szkoda tylko Lando, widac ze chłop sie stara ale auto slabiutkie i bedzie mial mocno pod gorke w tym sezonie. Szczegolnie z tak slabym kolegą zespołowym...

Tsunoda mnie rozczarowal. Albo jest tak słaby, albo Gasly jest taki mocny. Chciałbym zeby ktoś Gaslyemu dał szybkie auto, w zeszłym roku był zajebisty i oby passa trwała.

Hamilton o tyle zaskoczył że był szybszy od Sruseła :-d
A sądziłem ze bedzie na odwrot. Ale czas pokaze, może Sruseł tez musi sie wjeździć.
Obrazek
Awatar użytkownika
emtees
Nałogowiec
Posty: 979
Rejestracja: wt 28 wrz 2021, 10:44:01
Lokalizacja: Toruń
Wiek: 33

Motorsport w TV

#160

Post autor: emtees »

Po dzisiejszym GP... że tak napiszę - kongo :D Fajnie się pomieszało, Haas na pierwszym okrążeniu walczy z Mercedesem, potem nie odstaje mocno tempem. W punktach dwie Alfy, Alpine, Alpha Tauri. Silniki Hondy zaliczyły perfekcyjny weekend, do mety dojechało dokładnie 25% aut zasilanych tym silnikiem czyli jedno. Ewidentne problemy z temperaturą w nowej generacji bolidach. Jak się z tym szybko nie uporają to mają po sezonie, będą jeździli na pół gwizdka żeby dojechać w ogóle do mety.
Uwaga frajerzy...
ODPOWIEDZ