Brak napięcia na ECU

Problemy z prądem.
MOPAR
Żółtodziób
Posty: 3
Rejestracja: czw 28 sie 2014, 18:50:29
Lokalizacja: Polska

Brak napięcia na ECU

#1

Post autor: MOPAR »

Cześć wszystkim. Ostatnio spotkał mnie dziwny problem, rano odpaliłem samochód, oczywiście bez problemu i pojechałem w jedno miejsce. Jak dojechałem to oczywiście zgasiłem samochód. Po 5 minutach chciałem ponownie go odpalić i koniec, rozrusznik nawet nie drgnął, pompa normalnie pompowała i na ECU nie było żadnych błędów. Osądziłem że to wina rozrusznika więc wsadziłem inny. Na innym było to samo więc poruszałem trochę wtyczkami, klemami na aku i jak chciałem go odpalić to zniknęły kontrolki Check, oleju i akumulatora, została tylko od ręcznego, spojrzałem na ECU i dioda nawet nie mruga więc po mojemu nie ma napięcia. Postanowiliśmy samochód wypchać i jak wypychaliśmy to zobaczyłem że kontrolki zaświecały się na moment i gasły, tak jakby coś nie stykało. Odpalił na pych. Dojechałem do domu i go zgasiłem, po tym spróbowałem go odpalić i odpalił bez problemu. Na drugi dzień znów to samo, ECU nawet nie drgnie. Akumulator jest dobry bo inny samochód odpala na nim bez problemu. Przekaźnik pompy paliwa i ECU są jest sprawne bo mam takie na podmiankę. Gdzie szukać problemu? Dodam jeszcze, że pompa normalnie się włącza.

[ Dodano: Wto 26 Kwi, 2016 12:50 ]
Temat do zamknięcia
ODPOWIEDZ