POdjechanie d16z9

Serce samochodu niedomaga ?
Awatar użytkownika
zielonysko
Forumowy As
Posty: 155
Rejestracja: śr 16 sty 2013, 15:51:58
Lokalizacja: Sko

POdjechanie d16z9

#1

Post autor: zielonysko »

Składał ktos taki zestaw. Dolot ze zderzaka wydech 2" ostry walek tloki p29 doprezajace przepustnica h22 ssacy skunk Regulowane kółko. Ile mozna po strojeniu z tego wycisnac?
Awatar użytkownika
Grzesieek
Moderator
Posty: 4501
Rejestracja: pn 26 kwie 2010, 15:55:44
Lokalizacja: Orneta

#2

Post autor: Grzesieek »

Tu masz w pewnym stopniu zbliżony setup: http://www.jdm-option.pl/forum/viewtopi ... 29&start=0
Awatar użytkownika
zielonysko
Forumowy As
Posty: 155
Rejestracja: śr 16 sty 2013, 15:51:58
Lokalizacja: Sko

#3

Post autor: zielonysko »

Dzieki za info. A teraz powiedz mi jak wygląda załozenie turbo pod ten motor. Odprezyc motor i czapka bez vteca ? i ile koni mozna wyciagnac przy sofcie?
Awatar użytkownika
Grzesieek
Moderator
Posty: 4501
Rejestracja: pn 26 kwie 2010, 15:55:44
Lokalizacja: Orneta

#4

Post autor: Grzesieek »

Przy jakimś tam podstawowym sofciku chyba nie trzeba ingerować w słupek. Po co czapkę zmieniać na nie VTECową? Musiałbyś z kimś kumatym w turbo sprawach pogadać, ale myślę, że taki dobrze złożony soft to okolice 200KM... ale tylko strzelam.
Awatar użytkownika
zielonysko
Forumowy As
Posty: 155
Rejestracja: śr 16 sty 2013, 15:51:58
Lokalizacja: Sko

#5

Post autor: zielonysko »

Nie bede zakładał nowego tematu to jeszcze tu zapytam moze ktos pomoze. Jest sens pakowac te graty i zrobic na cacy d16z9 czy lepiej znalezc jakas dobra B serie? fajnie by bylo jakby ktos sie na PW odezwal zeby podrzucil sciezke robioenia takiej sztuki jakies problemy ze zlozeniem tego nieprzewidziane koszty czy cos w tym styly :)
Nickooo
Pełnoprawny User
Posty: 79
Rejestracja: ndz 12 sty 2014, 12:45:58
Lokalizacja: Kraków

#6

Post autor: Nickooo »

Nie jestem ekspertem ale B seria jeśli nie masz worka pieniędzy, to się nie pakuj w swapy :D Koszta są spore, a jeśli chodzi o "uturbienie" to też nie jest tania rzecz, w żadnym silniku czy D czy B*
*Sprawa też ile stary silnik wytrzyma przy doprężeniu i nie sądzę żeby przy 200KM długo pociągnął, ale to tylko moje zdanie :)

Pozdro :P
ODPOWIEDZ