Paker Zone

Rozmowy nie do końca związane z motoryzacją.
Awatar użytkownika
gruszecky
Natchniony
Posty: 1692
Rejestracja: ndz 15 lut 2009, 02:29:59
Lokalizacja: Otóż z Poznania
Wiek: 37
Kontakt:

Paker Zone

#1

Post autor: gruszecky »

Cześć ,

Zauważyłem że wielu z Nas ćwiczy w mniejszym lub większym stopniu lub ogólnie dba o zdrowie, poprzez treningi siłowe, cardio itp.

Generalnie temat ten służyć ma chwaleniu się swoimi sposobami na osiąganie korzystnej sylwetki a także pomocy mniej doświadczonym.

To co tam koksy, co robicie

[ Dodano: 2015, Czw 22 Sty, 13:52:12 ]
ja na przykład jestem wielkim lujem bo walę omke niee, wiesz jak jest
: http://ttgarage.pl

a oto moja Funky JDM toczka:

viewtopic.php?t=18302
Awatar użytkownika
tyniek
Potrójny As
Posty: 450
Rejestracja: ndz 14 wrz 2008, 12:06:26
Lokalizacja: Lodz

#2

Post autor: tyniek »

Ja Crossfit!!! Od 2 lat. Ale od poprzedniego roku dopiero za zawody się wziąłem. W tym roku planuję ze 3-4 starty :D
Awatar użytkownika
ceelx
Moderator
Posty: 2807
Rejestracja: czw 05 paź 2006, 09:02:54
Lokalizacja: siedlce
Kontakt:

#3

Post autor: ceelx »

nie ćwiczyłem bardzo długo. Uchodowałem sobie sadełko i brzucha z wagą ok 85kg. Będąc w stanach, pod wpływem tego ile osób tam ćwiczy, biega itp, zacząłem ćwiczyć i ja :D na początku jakieś tam pompki, brzuszki itp. Później zacząłem chodzić raz, dwa razy w tyg na siłownię i do tego codziennie pompki ( ok 100 dziennie ), brzuszki (systematycznie zwiększając liczbę powtórzeń, aż doszedłem do 140 dziennie ) i bieganie dwa razy w tygodniu. Do tego jakieś warzywa zacząłem jeść i ogólnie zwracałem większą uwagę na to co jem, w jakich porach i ilościach. W 8 tyg zbiłem wagę do 74kg i widocznie spadł mi brzuch ( efekt browarów dość widoczny :P ). Teraz ćwiczę w domu tylko ( ok 100 pompek i 120 brzuszków ), nie biegam ( nie chce mi się w taką pogodę :P ), ale zamierzam zacząć i wagę utrzymuję na poziomie 72-73kg.
ceelx's ferio -- lookaj gringo
FEEDBACK
#4CivicEG.com Ferio Squad , #26 EG FERIO SQUAD , #2 PL Ferio Squad
matik123
Forumowy As
Posty: 189
Rejestracja: wt 07 maja 2013, 14:05:31
Lokalizacja: Kutno

#4

Post autor: matik123 »

Ja cwicze w warunkach domowych jakies 2 lata z malymi przerwami, od razu sie przyznaje, nie nie jestem koksem ktory wyciska 150 na klate :P staram sie jesc "czysto" oczywiscie raz na jakis czas trafi sie cheat day :D bez tego ani rusz :) pozdro ;)
Fantomas
Pełnoprawny User
Posty: 78
Rejestracja: ndz 08 sty 2012, 22:56:41
Lokalizacja: WrocłaW

#5

Post autor: Fantomas »

O, fajnie że taki temat powstał, teraz jest niezły boom na siłownie i treningi, ludzie chcą coś robić ze swoim ciałem i to jest spoko. O sobie powiem tyle że poza pracą, zamiłowaniem do Civica to jestem trenerem personalnym i dietetykiem, ciągle się rozwijam i po skończeniu aktualnych studiów zamierzam pójść jeszcze na AWF, w treningu już długo, ale były przerwy i jedna poważna kontuzja która wykluczyła mnie na rok (przepuklina pachwinowa), ćwiczę raczej żeby się dobrze czuć i wyglądać bo nigdy nie myślałem o jakiś startach w zawodach, z chęcią pomogę w miarę wiedzy w treningu, wyliczaniu diet itp.
Awatar użytkownika
89iwan
Pełnoprawny User
Posty: 56
Rejestracja: wt 16 cze 2009, 17:47:28
Lokalizacja: okolice Opola

#6

Post autor: 89iwan »

Też kiedyś ćwiczyłem,żeby zgubić trochę masy(93kg182cm)jakieś pompki i brzuszki,a do tego biegałem.przymierzałem się nawet do maratonu.Kiedy biegałem już pół maratony kolano odmówiło współpracy.Po 2 latach przerwy zacząłem robić A6W a do biegania i tak wrócę.polecam wszystkim i uważajcie na przetrenowanie
Awatar użytkownika
gruszecky
Natchniony
Posty: 1692
Rejestracja: ndz 15 lut 2009, 02:29:59
Lokalizacja: Otóż z Poznania
Wiek: 37
Kontakt:

#7

Post autor: gruszecky »

Fantomas pisze:O, fajnie że taki temat powstał, teraz jest niezły boom na siłownie i treningi, ludzie chcą coś robić ze swoim ciałem i to jest spoko. O sobie powiem tyle że poza pracą, zamiłowaniem do Civica to jestem trenerem personalnym i dietetykiem, ciągle się rozwijam i po skończeniu aktualnych studiów zamierzam pójść jeszcze na AWF, w treningu już długo, ale były przerwy i jedna poważna kontuzja która wykluczyła mnie na rok (przepuklina pachwinowa), ćwiczę raczej żeby się dobrze czuć i wyglądać bo nigdy nie myślałem o jakiś startach w zawodach, z chęcią pomogę w miarę wiedzy w treningu, wyliczaniu diet itp.
O, to przydatnie, to mam coś do oceny dla Ciebie.

Ćwiczę od ok miesiąca po 5miesięcznej przerwie spowodowanej urazem stawu łokciowego i kostki (jednocześnie (tak wiem-paralita;]) ), obecnie robię małą redukcję tzn trochę chcę poziom tłuszczu zredukować, ale od połowy lutego znowu masowanie (tym razem bardziej jakościowe bo w czasie kontuzji to kebaby,chlanie itp.).

Wiek 28 lat
Wzrost: 179cm
waga: 80 kg

Mój obecny plan dietetyczny czyli z cyklu "trzymam miche jako-tako"
http://images66.fotosik.pl/525/5e8f1e5affe61a48.jpg

trening dzielony 4x w tygodniu+ HIIT 2x w tygodniu (w dni nietreningowe)


Tak jak mówię ,obecnie jest redukcja, za miesiąc wywalę HIIT, dorzucę odżywkę typu bulk tym samym podnosząc kcal - i będziemy masować. What do Ya think?
: http://ttgarage.pl

a oto moja Funky JDM toczka:

viewtopic.php?t=18302
Awatar użytkownika
ceelx
Moderator
Posty: 2807
Rejestracja: czw 05 paź 2006, 09:02:54
Lokalizacja: siedlce
Kontakt:

#8

Post autor: ceelx »

ostro :D ja tam w takie diety się nie wczuwałem jeszcze głębiej :D ogólnie lubię się wysuszać i kiedyś pobierałem http://real-steroids.org/img/p/42-150-thickbox.jpg fajnie było, bo tkanka tłuszczowa zmniejszyła się mocno, ale to zaprzepaściłem ( browar i tłuste, smażone żarcie ). Teraz przez te kilka miesięcy byłem bez niczego, ale w lutym powtórzę zabieg ;)
ceelx's ferio -- lookaj gringo
FEEDBACK
#4CivicEG.com Ferio Squad , #26 EG FERIO SQUAD , #2 PL Ferio Squad
Awatar użytkownika
gruszecky
Natchniony
Posty: 1692
Rejestracja: ndz 15 lut 2009, 02:29:59
Lokalizacja: Otóż z Poznania
Wiek: 37
Kontakt:

#9

Post autor: gruszecky »

się nie chwal tak na oficjalu że brałeś odmianę winstrolu :D jak sa tu służby to wiesz :D. Kumpel na winie też fajnie zjechał, ale sam nie jestem przekonany. Albo trzeba się kłuć albo nadwerężać wątrobę. On się kłuł i fakt, zjechał konkretnie no ale..albo albo ;).

Ale jeśli o tego typu wspomagacze chodzi to przemyśl clenbuterol - delikatniejszy dla wątroby a też wycina ponoć ładnie.

Ja zostaję przy

Dorian Yates - NOX Pump (od lutego)
Dorian Yates - Black Bombs do redukcji (ale to w kwietniu)

i oczywiście jak wspomniałem bulk jakiś na okres masowania :D
: http://ttgarage.pl

a oto moja Funky JDM toczka:

viewtopic.php?t=18302
Awatar użytkownika
ceelx
Moderator
Posty: 2807
Rejestracja: czw 05 paź 2006, 09:02:54
Lokalizacja: siedlce
Kontakt:

#10

Post autor: ceelx »

gruszecky pisze:się nie chwal tak na oficjalu że brałeś odmianę winstrolu
gruszecky pisze:ja na przykład jestem wielkim lujem bo walę omke niee
:P

nikt nie powiedział że kupiłem i stosowałem to w PL :gunsmilie:
gruszecky pisze:clenbuterol
pierwszy link jaki wyświetlił wujek to "CLENBUTEROL: niebezpieczny spalacz tłuszczu. Czy warto ..." hahahah
gruszecky pisze:Dorian Yates - NOX Pump (od lutego)
Dorian Yates - Black Bombs do redukcji (ale to w kwietniu)
a to jakieś takie odżywki, tak ??
ceelx's ferio -- lookaj gringo
FEEDBACK
#4CivicEG.com Ferio Squad , #26 EG FERIO SQUAD , #2 PL Ferio Squad
Awatar użytkownika
gruszecky
Natchniony
Posty: 1692
Rejestracja: ndz 15 lut 2009, 02:29:59
Lokalizacja: Otóż z Poznania
Wiek: 37
Kontakt:

#11

Post autor: gruszecky »

tak, to odżywki,
tak wiem, jaki link pierwszy wchodzi, czytałem kilka lat temu o lasce która miała zapaśc bo nałykała się tych tabletek.tak naprawdę tylko witaminę C można jeśc bez ryzyka przedawkowania.

Z omką to był żart, chciałem nakarmić troli czyli rozpocząć dyskusję.

To odżywki, zgadza się, z sfd :)
: http://ttgarage.pl

a oto moja Funky JDM toczka:

viewtopic.php?t=18302
Awatar użytkownika
ceelx
Moderator
Posty: 2807
Rejestracja: czw 05 paź 2006, 09:02:54
Lokalizacja: siedlce
Kontakt:

#12

Post autor: ceelx »

pobierałem WHEY protein shake, ale takie regenerujące po ćwiczeniach. Musze sobie kupić magic bullet i na nowo zacząć coś podpijać ;)
ceelx's ferio -- lookaj gringo
FEEDBACK
#4CivicEG.com Ferio Squad , #26 EG FERIO SQUAD , #2 PL Ferio Squad
matik123
Forumowy As
Posty: 189
Rejestracja: wt 07 maja 2013, 14:05:31
Lokalizacja: Kutno

#13

Post autor: matik123 »

Gruszecky, niestety prawda jest taka ze trzymanie michy jako tako nie jest zbyt dobre, tymbardziej na redukcji. 70% tego jak wygladamy zalezy od zarcia.
Sam ujemny bilans kaloryczny na dluzsza mete nic nie da bo 500 kcal w Mcdomaldzie nie rowna sie z taka sama iloscia z czystego zarcia. Wiadomo nie popadajmy w skrajnosci bo nie o to chodzi zeby jesc cos na sile ;)
Awatar użytkownika
gruszecky
Natchniony
Posty: 1692
Rejestracja: ndz 15 lut 2009, 02:29:59
Lokalizacja: Otóż z Poznania
Wiek: 37
Kontakt:

#14

Post autor: gruszecky »

trzymam michę jako-tako=zerknij w link ;). Dałem sobie troche odpustu w postaci placka tortilli dziennie ale poza tym to chyba nie ma tragedii? też potrzebuję oceny-co wywalić, co dorzucić
: http://ttgarage.pl

a oto moja Funky JDM toczka:

viewtopic.php?t=18302
matik123
Forumowy As
Posty: 189
Rejestracja: wt 07 maja 2013, 14:05:31
Lokalizacja: Kutno

#15

Post autor: matik123 »

Nie no ogolnie to co napisales spoko ;) Wazne jest tylko zeby nie laczyc tluszczy z cukrami prostymi w jednym posilku, czyli albo posilek weglowodanowy+bialkowy albo tluszcze+bialko.
No i wegle o wysokim indeksie glikemicznym, trzeba sie ich wystrzegac, chyba ze po ciezszym treningu zeby szybko uzupelnic glikogen w miesniach.
Kodzak
Pełnoprawny User
Posty: 57
Rejestracja: śr 09 mar 2011, 23:51:55
Lokalizacja: Radziejowice/Żyr
Kontakt:

#16

Post autor: Kodzak »

No dobra chłopaki, a co zrobić mam Ja???

22l, 190cm waga tylko ok 80-82kg- tak się utrzymuję, przyznam się bez bicia że jem strasznie nieregularnie, i dużo fast foodów, czyt kfc, burger kingi, kebaby, itd itp (2-3 razy w tyg minimum).. Biegać nie biegam z tym że uprawiam sport.

Pn-walka parter
Śr-Tajski boks
Pt-2h hala(pika nożna)
Sb-kickboxing
Czasem w ciągu tyg siłka w domu czy ćwiczenia typu brzuszki pompki itp z nudów..
Treningi walki po 1,5h.

Codzienność, fajki i browar. :/

Przechodząc do sedna macie jakiś sposób żeby przytyć czy trzeba czekać do tego pewnego wieku? Pije piwo regularnie od ok 4 lat co wieczorek w domu i żadnego brzucha nic.. a przydałoby się ujrzeć ok 90kg na wadze :)

Pzdr!
Awatar użytkownika
ceelx
Moderator
Posty: 2807
Rejestracja: czw 05 paź 2006, 09:02:54
Lokalizacja: siedlce
Kontakt:

#17

Post autor: ceelx »

po pierwsze to rzucic fajki :D
ceelx's ferio -- lookaj gringo
FEEDBACK
#4CivicEG.com Ferio Squad , #26 EG FERIO SQUAD , #2 PL Ferio Squad
Awatar użytkownika
gruszecky
Natchniony
Posty: 1692
Rejestracja: ndz 15 lut 2009, 02:29:59
Lokalizacja: Otóż z Poznania
Wiek: 37
Kontakt:

#18

Post autor: gruszecky »

masz dużo cardio, także nawet mimo że wpieprzasz śmieciowe żarcie i pijesz piwo, możesz mieć ujemny bilans kaloryczny lub lekko dodatni ale przy szybkiej przemianie materii nie przytyjesz.

Szczególnie że fastfoody mają typowo pszenną bułe czyli wysoki współczynnik glikemiczny-przy szybkiej przemianie materii podniesie Ci mocno cukier we krwi ale pójdzie w kupę.

Browar to puste kalorie czyli organizm spala je w pierwszej kolejności, czyli nie uwalnia rezerw, przy niskim metaboliźmie byłby brzuch więc cóż, pozostaje zastosować dodatni bilans kaloryczny+ np. bcaa. Możesz zastosować jakiegoś gainera, tam jest dużo węgli ale są to oligosacharydy czyli o wydłużonym czasie wchłaniania czyli jest szansa że przytyjesz ale ćwicząc tajski to trzeba dodatkowo rozsądnie pompe robić żeby przytyć jakościową masą mięśniową. Tak mi się wydaje, nie wiem co na to koledzy :).

Bo Twoje sporty zwiększają wytrzymałość ale jak na ćwiczyłem krav magę to nie mogłem przytyć mimo że ćwiczyłem dodatkowo na siłce
: http://ttgarage.pl

a oto moja Funky JDM toczka:

viewtopic.php?t=18302
matik123
Forumowy As
Posty: 189
Rejestracja: wt 07 maja 2013, 14:05:31
Lokalizacja: Kutno

#19

Post autor: matik123 »

Kodzak, z tego co napisales wywnioskowalem od razu ze jestes ektomorfikiem czyli musisz duuuuuzo wpieprzac zeby w ogole przytyc, sa tego plusy i sa minusy, ale skupmy sie na tobie. Przy takiej aktywnosci fizycznej, wadze i wzroscie zeby przytyc musisz jesc okolo 3500-4000 kcal. Juz nie mowie zeby jesc co 2-3 godziny bo to nawet nie jest komfortowe ale musisz dziennie jesc sporo. W necie sa kalkulatory kcal i mniej wiecej sensownie obliczaja dzienne zapotrzebowanie. Najprosciej policzyc sobie to tak: waga w kg*24 (wspolczynnik dla facetow) lub *20 (dla kobitek), i to pomnozyc przez wspolczynnik aktywnosci od 1.2 do 1.7 przy duzej altywnosci. Czyli u ciebie wygladaloby to nastepujaco: 80*24*1,7= 3260 kcal aby utrzymac wage. Wiec zeby przytyc musisz minimum te 3500 wpierdzielac ;)
Awatar użytkownika
Kasprzol
Pełnoprawny User
Posty: 51
Rejestracja: czw 13 cze 2013, 16:32:39
Lokalizacja: Elbląg/Gdynia

#20

Post autor: Kasprzol »

To ja mam podobnie jak kolega Kodzak. Mam 180cm i 66kg, jem za trzech normalne posiłki domowe, też często kebsy, mcdonalde, kfc i dalej wygladam jak przecinak. Poczytałem, że w moim przypadku musi być skrupulatna dieta jak białko i węglowodany i oczywiście siłka bo bez tego ani rusz. Kiedyś w tenisa grałem z 10 lat więc tez to może być przyczyna, że taki metabolizm a druga rzecz to geny bo jak oglądałem fotki rodziców z młodości to wyglądali identycznie jak ja :P
ODPOWIEDZ