Demontaz/montaż mieszka civic hb V

wygląd zewnętrzny, tuning wizualny itd
michal199331
Berbeć
Posty: 49
Rejestracja: czw 06 mar 2014, 01:28:51
Lokalizacja: Tarnów

Demontaz/montaż mieszka civic hb V

#1

Post autor: michal199331 »

witam.mam problem poniewaz przy wyjeciu mieszka nie wyskakuje on wcale z zatrzaskow do gory tylko do dolu i chcialbym teraz go zalozyc spowrotem na te zatrzaski.od strony wstecznego mieszek jest na zatrzaskach dwoch a z przednich dwoch WYPADŁ DO DOLU.jak to zalozyc spowrotem bez zdejmowania konsoli?? pomozcie.
Awatar użytkownika
Grzybohun
Natchniony
Posty: 1659
Rejestracja: wt 07 maja 2013, 17:45:56
Lokalizacja: ze wsi Warszawa
Wiek: 30

#2

Post autor: Grzybohun »

nie da sie :P musisz rozkrecic konsole, co zajmie Ci około 10-15 minut bo sie trzyma na kilku śrubach....
czubek
Żółtodziób
Posty: 17
Rejestracja: ndz 24 sie 2014, 14:01:27
Lokalizacja: Słomniki

#3

Post autor: czubek »

Z tego co kojarzę to mieszek od dołu jest przykręcony na dwie śrubki i trzyma się na 2 zatrzaskach których bez odkręcania nie da się zdjąć. Pewnie coś urwałeś jak mieszek wpadł w dół.
Awatar użytkownika
Grzybohun
Natchniony
Posty: 1659
Rejestracja: wt 07 maja 2013, 17:45:56
Lokalizacja: ze wsi Warszawa
Wiek: 30

#4

Post autor: Grzybohun »

popieram przedmówcę. Demontaż konieczny, a jedyny problem możesz mieć z tunelem przy ręcznym - wie śrubki lubią sie czasem zapiec
michal199331
Berbeć
Posty: 49
Rejestracja: czw 06 mar 2014, 01:28:51
Lokalizacja: Tarnów

#5

Post autor: michal199331 »

Cyjanoakrylowy rozwiazał sprawę.Nie o taką hondę walczyłem.Pół auta rozbierz by odkręcić śrubkę.To juz drugi taki przypadek ze pierdoła kasuje mi bardzo dużo czasu.Kombinacja górą.z resztą,civiki to jedna wielka kombinacja.Zawsze znajdzie się egzemplarz że było coś dłubane,przerabiane,upieprzone.Sami dobrze wiecie.Temat do zamknięcia.
ODPOWIEDZ