Szarpie, przerywa gaśnie? D13b2

Serce samochodu niedomaga ?
HASAUKF
Berbeć
Posty: 42
Rejestracja: sob 25 paź 2014, 22:53:27
Lokalizacja: Łuków

Szarpie, przerywa gaśnie? D13b2

#1

Post autor: HASAUKF »

Wiatm .

Mam problem z D13b2 a dokladnie to ze autko na luzie po dodaniu gazu nie wkreca sie w obroty plynnie... do1,5tys obrotu odciecie na sekunde jak bym upuscil noge z gazu i w gore normalnie. Na kazdym biegu z niskich obrotow szarpie.... natomiast tak o 3 tys w gore normalnie.Potrafi i zgasnac? No i czasem ciezko pali jak jest cieply?

Gdzie szukac problemu? Co sprawdzac? :bored:
Nowa przygoda? Civic.........?
Awatar użytkownika
Laskosz
Natchniony
Posty: 2686
Rejestracja: wt 19 lip 2011, 10:50:59
Lokalizacja: Nowy Sącz
Wiek: 34

#2

Post autor: Laskosz »

Świece, kable, kopułka. Dzieje się tak zawsze? I na zimnym i na ciepłym?
VTEC - there is no better way to fly
viewtopic.php?t=12878
HASAUKF
Berbeć
Posty: 42
Rejestracja: sob 25 paź 2014, 22:53:27
Lokalizacja: Łuków

#3

Post autor: HASAUKF »

Na zimnym mniejsze objawy jak by sie dusil ale nie tak mocno jak na rozgrzanym... I teraz swiece kable kopulke zmieniac?
Nie mozna jakos zlokalizowac tego inaczej? Zielony jestem w tej marce od nie dawna jestem ogolnie posiadaczem i wszystko na raz mnie atakuje najpier rozruch a teraz to.......
Nowa przygoda? Civic.........?
Awatar użytkownika
Laskosz
Natchniony
Posty: 2686
Rejestracja: wt 19 lip 2011, 10:50:59
Lokalizacja: Nowy Sącz
Wiek: 34

#4

Post autor: Laskosz »

Nie mówię żebyś wszystko zmieniał od razu. Świece to akurat śmieszne pieniądze, możesz zmienić, kable możesz sprawdzić czy nie przebijają, kopułkę i palec możesz przeczyścić. Jak z prądem wszystko ok to coś może być z paliwem, gaźnikiem, powietrzem. Nie da rady zdiagnozować na odległość
VTEC - there is no better way to fly
viewtopic.php?t=12878
HASAUKF
Berbeć
Posty: 42
Rejestracja: sob 25 paź 2014, 22:53:27
Lokalizacja: Łuków

#5

Post autor: HASAUKF »

Nie no prosta sprawa popatrze prad moze akurat. Fakt ostatnio byl odpalany ze 4 dni na pych bo rozrusznik byl padniety... Jak cos uda mi sie zrobic to dam znac :)
Nowa przygoda? Civic.........?
HASAUKF
Berbeć
Posty: 42
Rejestracja: sob 25 paź 2014, 22:53:27
Lokalizacja: Łuków

#6

Post autor: HASAUKF »

Dyskoteki nie ma wieczorem :D Ale mysle ze zwykle czyszczenie kopulki i wymiana swiec pomoze bezproblemowo :D Zdjelem kable i zalozylem na nowo na kopulke i ustalo fakt jest bialy osad na kopulce zajme sie tym w poniedzialek zmienie swiece wyczyszcze kopulke i palec :) Dzieki ,,Laskosz,, Zamykamy temat ........ :)
Nowa przygoda? Civic.........?
ODPOWIEDZ