dusi sie na wolnych obrotach i leci bialy dym,brak mocy

civica1995

dusi sie na wolnych obrotach i leci bialy dym,brak mocy

#1

Post autor: civica1995 »

Witam wszystkich.to jest moj pierwszy post...mam problem z moja honda civic 1.5 16v 1995r 2drzwi wersia amerykanska.A mianowicie,ostatnio z autkiem zaczelo sie dziac cos dziwnego.Rano auto odpalam jest wporzadku,przejade troche kilometrow,gasze auto i chcac ponownie odpalic go obroty spadaja mi do ok 200 i leci z tumnika bialy dym,czym wiecej gazu dodam to jest go wiecej.Dzieje mi sie to od czasu do czasu ostatnio troche czesciej.Ruszajac,dochodze do 3czy 4 biegu.kiedy przejdzie 3-4tys obrotow,zaczyna szarpac i jest wszystko wporzadku i jedzie normalnie.Nie zawsze chce sie odblokowac i nieraz caly czas sie dusi,a czym wiecej gazu dodam tym leci wiecej dymu.Przy tym jak to sie dzieje honda ma bardzo malo mocy.niedawno robilem remont calego silnika,wymienilem chodnice na nowa,wymienilem filt paliwa,pompe mam sprawna.Plynu w chlodnicy nie ubywa.Co to moze sie dziac?Mechanik powiedzial mi ze moze wode mam w zbiorniku.Moze tez byc tak ze to katalizator?A dlaczego leci bialy dym??Moze mial ktos taki problem?Pomozcie !!! :furious:
ODPOWIEDZ