UWAGA NA siwy0407 z civcklub

Robiłeś z kimś interesy ? Jesteś zadowolony z przebiegu transakcji ? A może miałes do czynienia z naciagaczem ? Podziel sie opinią.
Adikaz
Żółtodziób
Posty: 19
Rejestracja: sob 15 mar 2014, 10:31:37
Lokalizacja: Tychy

UWAGA NA siwy0407 z civcklub

#1

Post autor: Adikaz »

Wiadomośc z civicklub- nie wiem czy tu jest ten gośc zarejestrowany i czy ma taki sam nick-
Jakiś czas temu wpadłem na ogłoszenie użytkownika siwy0407 na dziale sprzedam, ogłoszenie dotyczyło foteli do civic v VTi. Sprzedający na moje zapytanie o stan foteli odpisał mi "wystarczy wyczyścić troszkę, nie są brudne tak fotka wyszła, jestem z rzeszowa wysyłka tylko kurier cena około 80 zł, nie są nigdzie podarte naprawdę są w porządku" Wysłał mi kilka fotek z odległości na których dało się stwierdzić ogólny stan foteli- nie było widać żadnych uszkodzeń. Także po zobaczeniu fotek i zapewnieniu sprzedającego ze fotele są całe zamówiłem je ( przez allegro- przedmiot został wystawiony na moją prośbę). Czekałem na nie niecierpliwie 3 dni. Gdy już doszły było widać, że są solidnie zapakowane, gdy zapytałem kuriera czy może zostać do czasu aż sprawdzę fotele ten powiedział, że nie ponieważ nie ma takiego obowiązku i mu się śpieszy, paczka była bez uszkodzeń więc nie mogło się nic stać w trakcie przesyłki. Gdy odpakowałem fotele okazało się, że nie są one tak idealne- rolki z szyn były luzem albo w ogóle ich nie było ( przekręciłem z moich foteli i jest ok) Jednak po dłuższych oględzinach widać, że fotel pasażera ma wypaloną dziurę na środku siedzenia prawdopodobnie od papierosa, fotel kierowcy jest potargany w 2 miejscach, po lewej stronie na przodzie siedzenia ma rozdarcie na około 5 cm i na tyle siedzenia także po lewej stronie jest mniejsze rozdarcie które podejrzewam będzie się powiększało cały czas. Próby kontaktu ze sprzedającym nie wychodziły, najpierw pół dnia nie odbierał, a następnie był jeden sygnał i zajęte( prawdopodobnie dodał mnie do ignorowanych) Zadzwoniłem więc z 2 telefonu zdążyłem powiedzieć "Witam, dziś dostałem od Pana fotele do hondy civi...." rozłączył się, następne próby- 1 sygnał i zajęte. Udało mi się odszukać sprzedającego na facebooku Jak twierdzi wysłał mi fotele które maja 20 lat i czego ja się mogłem spodziewać. Chciałem je odesłać jednak sprzedający napisał mi " Jestem za granicą więc nikt foteli nie odbierze" zaproponowałem pokrycie kosztów naprawy pół na pół odmówił... Twierdzi, że fotele wysłał dobre i że są one stare więc nie mogą być idealne- ( moim zdaniem uszkodzenie na pewno nie wynika z przesyłki musiało być tak już wcześniej( zapakowanie było dobre). Odradzam kupowanie czegokolwiek od ]siwy0407. Sprawę zgłoszę na allegro- jednak wątpię ze coś to da. Mam nadzieje, że sprzedający nauczy się pisać prawdę i informować o stanie faktycznych towaru.
ODPOWIEDZ