Jak zamontowac dokladke zderzaka ?

wygląd zewnętrzny, tuning wizualny itd
Piekal
Podwójny As
Posty: 289
Rejestracja: czw 31 sty 2013, 22:08:44
Lokalizacja: Brodnica

Jak zamontowac dokladke zderzaka ?

#1

Post autor: Piekal »

Witam. kupilem dokladke do swojego eg3 jest ala typer albo ala mugen teraz nie wiem. I zastanawiam sie jak ja zamontowac ,moze mi pomoze ktos ? Jakie zdj jak ktos ma zamontowana albo cos
michal199331
Berbeć
Posty: 49
Rejestracja: czw 06 mar 2014, 01:28:51
Lokalizacja: Tarnów

#2

Post autor: michal199331 »

Albo R albo mugen albo... Trzeba wiedzieć co się nabywa bo potem zbieranie info na temat kombinatoryki schodzi z tydzień;) Tak czy inaczej Piekal zanim ktoś Ci to lepiej wytłumaczy to ja spróbuje.Jakiekolwiek dokładki ktore w zyciu widziałem tak tylne czy przednie miały swoje miejsca montazowe,sruby lub wlasnie wkrety w zestawie i to ma wystarczyc co do montazu,a są tez przypadki gdzie dodają do zestawu lub pasowałoby żebyś pozyskał taką jeśli od razu nie dostaniesz "ciekawą blaszkę" która wraz ze srubami czy wkretami spaja całość(ze zderzakiem).Robią tez ludzie cuda typu klej akwarystyczny, klej do szyb,nawet kleją lotki do karoserii klejami ale powiedzmy sobie szczerze jak montaż to przede wszystkim nie na amen tylko żebys miał drogę wyjscia do demontazu a po drugie by Ci się to trzymało.
michal199331
Berbeć
Posty: 49
Rejestracja: czw 06 mar 2014, 01:28:51
Lokalizacja: Tarnów

#3

Post autor: michal199331 »

Awatar użytkownika
Laskosz
Natchniony
Posty: 2686
Rejestracja: wt 19 lip 2011, 10:50:59
Lokalizacja: Nowy Sącz
Wiek: 34

#4

Post autor: Laskosz »

U mnie jest tak: po bokach do zderzaka po wkręcie, od dołu klej poliuretanowy/do szyb.
I nie tylko ja tak mam, tylko chyba większość
VTEC - there is no better way to fly
viewtopic.php?t=12878
Paweł.
Nałogowiec
Posty: 921
Rejestracja: śr 22 lut 2012, 16:29:45

#5

Post autor: Paweł. »

U mnie jest tak: po bokach dałem wkręty, od spodu też dałem wkręt na środku i się trzyma ;)
Awatar użytkownika
Grzybohun
Natchniony
Posty: 1659
Rejestracja: wt 07 maja 2013, 17:45:56
Lokalizacja: ze wsi Warszawa
Wiek: 30

#6

Post autor: Grzybohun »

Nitami zrob, wyglada o wiele lepiej niż wkrety :gunsmilie:
ODPOWIEDZ