Civic V EG HB Lampy Angel Eyes-jak to z tym jest?

wygląd zewnętrzny, tuning wizualny itd
michal199331
Berbeć
Posty: 49
Rejestracja: czw 06 mar 2014, 01:28:51
Lokalizacja: Tarnów

Civic V EG HB Lampy Angel Eyes-jak to z tym jest?

#1

Post autor: michal199331 »

Witam was.po mechanice zamierzam nabyć powyzsze lampy.Kawa na ławę panowie.mam pytania do mądrzejszych ode mnie:
Co się dowiedziałem:
* Angel Eyes Sonar-beeee
* Angel Eyes TYC-cacy/podobno lepsze wykonanie
1.O ile nie znajdę na allegro TYC'a bo przewaznie są Sonary,to gdzie TYC'owskie mogę nabyć panowie?
2.Jak z montażem?czy faktycznie trzeba demontować/odkrecac zderzak lub cos w tym stylu by je zalozyć?(przy demontażu starych lamp też coś ciekawego?-mam elektryczną regulację świateł)
3.Czy przy wymianach żarówek trzeba zdejmować klosz?
4.Podobno jest tylko problem z podlaczeniem postojowych-ringi,Jak postępować przy ich podłączaniu?(czytałem o ucinaniu kabelkow w tym celu ale patrzac na zdjecie tyłu tych lamp ktore ponizej wam pokaze to zaczyna mi sie w glowie mieszac juz,dlatego lepiej was spytam)
4a.Nic nie znalazlem na temat kierunkow w tych lampach.jest osobna zarowka do tego?trzeba znowu cos nacinać itp?
https://imageshack.com/i/nf8pfpmj - link do zdjecia
5.Jeśli produkt do mnie przyjdzie i nie przejdzie testu "suszarki" lub "parapetu po 20.30"i lampy będą parować,bede je reklamować.Jesli sytuacja sie powtorzy to znowu.jesli za 3 razem lampy beda parowac,zamierzam je potraktować silikonem do akwariow(podobno klej "chętny" do trzymania).Tyle że gdzie powinno się silikonować jak coś?nie chcę zrobić tego w ten sposób by przy ewentualnym zdjęciu kloszu byłby problem... Proszę o niewypowiadanie się w sposób "Kup inne,te zostaw" bo to na chwilę obecną nie wchodzi w grę.Zatem proszę was o informacje w tym temacie.Z góry dziękuję.
Awatar użytkownika
Logan
Administracja
Posty: 1661
Rejestracja: wt 27 lis 2012, 22:02:58
Lokalizacja: Warszawa
Wiek: 33
Kontakt:

#2

Post autor: Logan »

1. TYC są na allegro, ale w wersji chrom tylko, te brzydsze. Czarne trzeba by sprowadzic zza oceanu. Bez ringa. Jak wygladaja u mnie możesz zobaczyć w temacie.
2.Do każdego montażu/demontażu lamp trzeba ściągać zderzak. Elektrycznej regulacji w TYC'ach nie będzie.
3. Nie trzeba, chociaż jeśli chodzi o wymianę żarówki kierunkowskazu może być koniecznosc zdjecia lampy. Mi osobiscie się jeszcze nie zdarzyło.
4.Kostka nie pasuje od oem lamp, trzeba albo zmienic kostkę w TYC albo podlaczyc sie bez kostki, konektorkami do oemowej.
4a. Jest osobna nic nie trzeba nacinac.
5.Czemu zakładasz, że będą parować?
Awatar użytkownika
Grzybohun
Natchniony
Posty: 1659
Rejestracja: wt 07 maja 2013, 17:45:56
Lokalizacja: ze wsi Warszawa
Wiek: 30

#3

Post autor: Grzybohun »

1. http://allegro.pl/lampy-honda-civic-chr ... absContent
5. Jak tak zakladasz to kup tyce z allegro, rozklej, wywal ringa i sobie pomaluj na czarno jak Co sie podoba i ponownie sklej, wtedy albo bedziesz pewien że masz szczelnosc bo sam.robiles albo bedziesz musial rozkleic je jeszcze raz, pozbyc sie starego kleju i skleic na nowo - wtedy na bank nie powinny parować ;)
michal199331
Berbeć
Posty: 49
Rejestracja: czw 06 mar 2014, 01:28:51
Lokalizacja: Tarnów

#4

Post autor: michal199331 »

Dzięki wam bardzo za odpowiedzi.Z jednych juz lamp zrezygnowalem,tylnich bo brak homologacji a jesli jest homologacja to cena razy 2 i wtedy czlowiek juz sie zastanawia,taka cena?za lampy mam tyle dac?kur** przecież ja sobie ubezpieczenie o raz zaplace za ta cene...postanowilem tylne bardzo lekko zadymić.i z tego co wyczytuję od was teraz,zrobię raczej innowację i zmienię rowniez zdanie co do przodu.Zrobię home made ala black housing rowniez bedzie to dotyczyc w czesci kierunku.zaoszczedze 5+ stów.i uniknę kombinacji,Samo reklamowanie SONARA(zakladajac,jakby do tego faktycznie musialo dojsc)to by mnie wystarczajaco wkurzylo.chociaz co jak co ale spojrzenie anioła to klasę ma i trzeba to przyznać i zdania co do tego nie zmienie.Dzięki wam kamraci,na razie wiedza zaspokojona,pozdrawiam ;)
GrzechuSuli
Nałogowiec
Posty: 637
Rejestracja: śr 31 sie 2011, 17:49:24
Lokalizacja: Radom/Warszawa

#5

Post autor: GrzechuSuli »

Drogo, drogo, nikt nie mówił, ze tuning jest tani ;p
Moja biała perełka
viewtopic.php?t=22221
ODPOWIEDZ