Centralny w civic coupe USDM

Problemy z prądem.
nanko
Żółtodziób
Posty: 4
Rejestracja: sob 21 wrz 2013, 17:43:44
Lokalizacja: Wrocław

Centralny w civic coupe USDM

#1

Post autor: nanko »

Witam, nie wie czy tak ma być... mam centralny i tak - otwierając z kluczyka nie otwiera mi drzwi pasażera. Od razu postawiłem na siłownik, ale nie do końca bo guzikiem LOCK takim dodatkowym (nie tym w klamce) otwieram i zamykam bez problemu.
Czy może mi ktoś coś podpowiedzieć.
Dzięki
Martino26
Berbeć
Posty: 25
Rejestracja: sob 18 sty 2014, 21:08:47
Lokalizacja: Europe

#2

Post autor: Martino26 »

Są dwie mozliwosci. Sprawdz czy nie zasniedzialy piny we wtyczce gdzie wiązka wchodzi z drzwi do kabiny a dwa to moga byc juz mocno zuzyte krańcówki w zamku kierowcy gdzie dają syngał zamknji otwórz :) to na tyle
Swapy, remonty silnikow , elektryka, elektornika , malowanie komór silnikowych, strojenie
nanko
Żółtodziób
Posty: 4
Rejestracja: sob 21 wrz 2013, 17:43:44
Lokalizacja: Wrocław

#3

Post autor: nanko »

no to sprawdzę mam nadzieję, że naprawię
dzięki
sx200293
Forumowy As
Posty: 157
Rejestracja: pn 10 lut 2014, 14:31:33
Lokalizacja: Sanok

#4

Post autor: sx200293 »

Sory że dopiąłem się do tematu ale nie chciałem zakładać nowego. Szukam następującej rzeczy, otóż szukam sterownika zamka centralnego z pilotem zastosowanego w tym poradniku http://www.civic5g.pdg.pl/silnik.php?art=c_z
Jeśli ktoś ma lub miał styczność z tym jest godne polecenia? Chodzi mi o producenta i model. Z góry dzięki
sx200293
Forumowy As
Posty: 157
Rejestracja: pn 10 lut 2014, 14:31:33
Lokalizacja: Sanok

#5

Post autor: sx200293 »

Pomoż ktoś? Bo nie wiem czy potrzebuje ten siłownik i jaki
novi
Pełnoprawny User
Posty: 97
Rejestracja: pn 28 mar 2011, 18:12:24
Lokalizacja: Polska

#6

Post autor: novi »

Jak masz centralny z kluczyka to kupujesz zestaw z jednym siłownikiem. Montujesz go w drzwiach kierowcy, a kabelki robisz wedle instrukcji dołączonej do zestawu. Jeśli nie masz centralnego z kluczyka to kupujesz dwa siłowniki jeden master drugi slave i montujesz wszystko według instrukcji. Po co akurat chcesz ten z poradnika, skoro z każdym innym tez sobie poradzisz ?
ODPOWIEDZ