Czasami gaśnie.

Piekal
Podwójny As
Posty: 289
Rejestracja: czw 31 sty 2013, 22:08:44
Lokalizacja: Brodnica

Czasami gaśnie.

#1

Post autor: Piekal »

Siemka. Odebralem auto wczoraj od gazownika i wczoraj bylo wszystko dobrze a dzis mam takie oto problemy :
-gdy jade i wrzuce na luz to obroty spadaja na bardzo niskie i dopiero po chwili albo gdy przegazuje wchodza na wlasciwe.
-chodzil dzis na wolnych obrotach okolo 3 minuty i zgasl ,odpalilem i znowu zgasl ,przejechalem sie chwile i obroty wrocily.
-na benzynie tez gasnie tak jakby mial za niskie ustawione a wczoraj bylo dobrze.
Piekal
Podwójny As
Posty: 289
Rejestracja: czw 31 sty 2013, 22:08:44
Lokalizacja: Brodnica

#2

Post autor: Piekal »

Pomoże ktos ?
Dodam ze gdy chodzi na gazie i zlapie za obudowe od filtra powietrza i na sile go nachyle w ktoras strone to auto automatycznie gasnie.
Bado

#3

Post autor: Bado »

Piekal pisze:Pomoże ktos ?
Dodam ze gdy chodzi na gazie i zlapie za obudowe od filtra powietrza i na sile go nachyle w ktoras strone to auto automatycznie gasnie.
to może od tego wychylania gdzieś robi się nieszczelność i łapie tyle powietrza, że gaśnie?
Piekal
Podwójny As
Posty: 289
Rejestracja: czw 31 sty 2013, 22:08:44
Lokalizacja: Brodnica

#4

Post autor: Piekal »

Narazie auto jest u lakiernika ale gdy odbiore hanie to zdejme gaźnik i uszczelnie pod nim silikonem.
Piekal
Podwójny As
Posty: 289
Rejestracja: czw 31 sty 2013, 22:08:44
Lokalizacja: Brodnica

#5

Post autor: Piekal »

A moze mi ktos powiedziec dlaczego jak chodzi okolo 3 minut na wolnych obrotach na gazie to potrafi se zgasnąć ? I gdy odpale i puszcze gaz to od razu tez gaśnie. Dopiero gdy przegazuje ze 2 razy do czerwongo pola to obroty schodza do tych normalnych i nie gasnie.
Piekal
Podwójny As
Posty: 289
Rejestracja: czw 31 sty 2013, 22:08:44
Lokalizacja: Brodnica

#6

Post autor: Piekal »

Siemka. Postanowilem wymienic zawor EACV bo obroty mi skakaly na cieplym silniku ,pojechalem na szrot wymienilem zawor eacv zrobilem reset kompa i bylo dobrze przez jakies dwa dni a po dwoch dniach obroty schodzily do 500 albo gasł wiec chcialem mu je podkrecic ale to nic nie dalo za bardzo bo teraz ma 900obrotow ale falują mu. Co moge zrobic ?
ODPOWIEDZ