Montaż klimatyzacji

kwiatek87

Montaż klimatyzacji

#1

Post autor: kwiatek87 »

orientuje sie ktos może, ile kosztowałoby założenie klimatyzacji do ej2?
cynek
Żółtodziób
Posty: 17
Rejestracja: sob 11 kwie 2009, 21:06:32
Lokalizacja: Łódź

#2

Post autor: cynek »

przyłączył bym się do pytania kolegi wiem tylko tyle że sama klima kosztuje ok 800-900 pln a założyć w ostateczności można samemu albo z kolega przy piwku
muzammil
Potrójny As
Posty: 472
Rejestracja: czw 05 cze 2008, 21:08:10
Lokalizacja: Słupsk/Gdańsk

#3

Post autor: muzammil »

w razie czego mam na sprzedaz elementy klimy:)
barti
Berbeć
Posty: 40
Rejestracja: ndz 10 sie 2008, 02:48:54
Lokalizacja: Piła

#4

Post autor: barti »

ja zakładałem dzisiaj sam, czas ok 4h, kompresor już był, więc jeżeli masz kupione to bez problemów założysz.
kwiatek87

#5

Post autor: kwiatek87 »

a co wchodzi w skład takiego zestawu do zamontowania? Kompresor, chłodnica i ... Poza tym trzeba jeszcze doliczyć nabicie klimy.
kassperr

#6

Post autor: kassperr »

co do klimy to potrzebujesz chyba jeszcze skraplacza, przewodów, paska wielorowkowego, pompy i coś jeszcze :)
kwiatek87

#7

Post autor: kwiatek87 »

przycisku a/c ;-) na konsoli. Samemu to jest z tym trochę rzeźbienia...
airman
Berbeć
Posty: 47
Rejestracja: wt 25 lis 2008, 15:44:32
Lokalizacja: Warszawa

#8

Post autor: airman »

Przycisk to pikus, bo nie masz tylko tego plastiku, jak zdejmiesz zaślepke to włącznik odpalisz np. zapałka. Cała elektryczna wiązka jest fabrycznie zainstalowana. Szara kostka od niej znajduje się koło puszki z filtrem powietrza (kostka jest zaślepiona, żeby osłonić styki).

Czyli wypadało by dokupić tylko ta część wiązki klimy która znajduje się pod maska i prowadzi do pompy..

W zasadzie jak masz wszystkie elementy to montaż nie powinien sprawiac problemu, mozna sobie jakieś eg czy ej z klimą oblookać i wszystko będzie jasne.
Dj Diablo
Potrójny As
Posty: 473
Rejestracja: sob 07 sie 2010, 20:29:14
Lokalizacja: Pcim

#9

Post autor: Dj Diablo »

Koledzy podpowiedzcie jak zamontowac pasek do klomatyzacji?? tzreba popuscic napinacz od pompy wspomagania zalozyc pasek i on sienapina równoczesnie z paskiem od wspomagania???
ODPOWIEDZ