Nie pali z benzyny

Problemy z prądem.
lepperoos
Berbeć
Posty: 29
Rejestracja: wt 22 mar 2011, 18:40:40
Lokalizacja: Sosnowiec

Nie pali z benzyny

#1

Post autor: lepperoos »

Witam. Mam taki problem, gdyż moja Hanka przestała reagować na benzyne tzn wg nie działa pompa jak mierzyłem napięcie to do niej wg nie dochodzi bezpieczniki sa całe podmieniłem także przekaźnik pompy.
Poradzicie co jeszcze mógłbym sprawdzić?
Żyj z całych sił...
Awatar użytkownika
Grzybohun
Natchniony
Posty: 1659
Rejestracja: wt 07 maja 2013, 17:45:56
Lokalizacja: ze wsi Warszawa
Wiek: 30

#2

Post autor: Grzybohun »

Moze sie przewód jakiś przerwał... niestety, przegląd kabelków musisz zastosować
lepperoos
Berbeć
Posty: 29
Rejestracja: wt 22 mar 2011, 18:40:40
Lokalizacja: Sosnowiec

#3

Post autor: lepperoos »

One idą podłogą rozumiem a w komorze silnika nie ma żadnych które idą od pompy? I takie pytanie bo jak już jade na podtlenku lpg to czasami słysze takie buczenie jakby z przodu miejsce zlokalizowałem zaraz pod szybą pod filtrem paliwa taki zbiorniczek średnich rozmiarów.
Żyj z całych sił...
Bobik
Berbeć
Posty: 49
Rejestracja: pn 23 gru 2013, 12:59:51
Lokalizacja: Dębica

#4

Post autor: Bobik »

Siemka. Koło bezpiecznikow masz taka mala puszczeke (mitsuba czy jak to sie pisze przykrecona jest kolo otwierania maski) i ona jest odpowiedzialna za podawanie napięcia na pompke. Sprawdz ja bo moze miec zimny lut. :happy:
Awatar użytkownika
ceelx
Moderator
Posty: 2807
Rejestracja: czw 05 paź 2006, 09:02:54
Lokalizacja: siedlce
Kontakt:

#5

Post autor: ceelx »

Bobik pisze:Siemka. Koło bezpiecznikow masz taka mala puszczeke (mitsuba czy jak to sie pisze przykrecona jest kolo otwierania maski) i ona jest odpowiedzialna za podawanie napięcia na pompke. Sprawdz ja bo moze miec zimny lut.
lepperoos pisze:podmieniłem także przekaźnik pompy.
ceelx's ferio -- lookaj gringo
FEEDBACK
#4CivicEG.com Ferio Squad , #26 EG FERIO SQUAD , #2 PL Ferio Squad
Bobik
Berbeć
Posty: 49
Rejestracja: pn 23 gru 2013, 12:59:51
Lokalizacja: Dębica

#6

Post autor: Bobik »

Ja miałem w swojej dołożony immobilizer, który ktoś nieumiejętnie przerobił ze zawsze mozna było odpalić i on czasem odcinał mi pompke, sprawdz tez u siebie moze też coś takiego masz. Zobacze jutro który kabel z przekaznika jest od pompki u siebie i Ci napisze na ktory masz podać mase zeby sie pompka włączyła chyba ze masz przerwany kabelek to nic z tego nie bedzie
lepperoos
Berbeć
Posty: 29
Rejestracja: wt 22 mar 2011, 18:40:40
Lokalizacja: Sosnowiec

#7

Post autor: lepperoos »

To byłbym Ci wdzięczny kolego bardzo. Bo na samej jeździe na podtlenku to tylko Hanke popsuje.
Żyj z całych sił...
Bobik
Berbeć
Posty: 49
Rejestracja: pn 23 gru 2013, 12:59:51
Lokalizacja: Dębica

#8

Post autor: Bobik »

Podaj przez zarówke mase na kabel zółto zielony ktory wchodzi do mitsuby to jest 7 i powinna sie odezwać pompka:) jak się nie odezwie to znaczy ze masz przerwany kabelek
Bobik
Berbeć
Posty: 49
Rejestracja: pn 23 gru 2013, 12:59:51
Lokalizacja: Dębica

#9

Post autor: Bobik »

Podaj przez zarówke mase na kabel zółto zielony ktory wchodzi do mitsuby to jest 7 i powinna sie odezwać pompka:) jak się nie odezwie to znaczy ze masz przerwany kabelek
lepperoos
Berbeć
Posty: 29
Rejestracja: wt 22 mar 2011, 18:40:40
Lokalizacja: Sosnowiec

#10

Post autor: lepperoos »

Jak przez żarówke nie rozumiem ?
Żyj z całych sił...
Bobik
Berbeć
Posty: 49
Rejestracja: pn 23 gru 2013, 12:59:51
Lokalizacja: Dębica

#11

Post autor: Bobik »

Jak masz zarówke 12 v np od kierunkowskazu to jeden kabelek do masy a drugi do mitsuby :) w ten sposób unikniesz spalenia mitsuby jakbys sie gdzieś pomylił :P mozna i bez ale lepiej żebyś się wtedy nie pomylił :D bo jak podasz przypadkiem mase na 12v to coś mozesz uszkodzić a jak podepniesz przez żarówke to ona zaświeci tylko :)
lepperoos
Berbeć
Posty: 29
Rejestracja: wt 22 mar 2011, 18:40:40
Lokalizacja: Sosnowiec

#12

Post autor: lepperoos »

Aaaaaaaaaa dzi eki za rozjaśnienie, zaraz popróbuje.
Żyj z całych sił...
ODPOWIEDZ