nie dzialajace swiatlo mijania

Lookaz1991
Żółtodziób
Posty: 10
Rejestracja: czw 13 cze 2013, 20:50:02
Lokalizacja: Wyszków

nie dzialajace swiatlo mijania

#1

Post autor: Lookaz1991 »

Witam. mam dosyc dziwny problem w mojej hani.. mianowicie nie dziala mi prawe swiatlo mijania ani drogowe jezeli podepne kable od swiatla drogowego do mijania i zapale dlugie to swiatlo mijania wtedy dziala z prawej strony, co to moze byc?, z lewej strony jest wszystko w porzadku.pomysly mi sie skonczyly niewiem co jeszcze sprawdzic, zarowki sprawdzane bezpieczniki tez...moze ma ktos jakis pomysl?za jakies wskazowki, podpowiedzi WIELKIE DZIEKI. A i druga sprawa przestaly mi dzialac wycieraczki jak pokrece tym pokretlem przy kierownic nie dzialaja wogole na zadnym trybie jedynie tylko jak ten 'drazek' do siebie wezme tylko wtedy dzialaja...pozdrawiam i czekam na jakies podpowiedzi
Lookaz1991
Lookaz1991
Żółtodziób
Posty: 10
Rejestracja: czw 13 cze 2013, 20:50:02
Lokalizacja: Wyszków

#2

Post autor: Lookaz1991 »

niewiem jak ja sprawdzalem i jakim cudem przeoczylem bo teraz sprawdzilem wdlg tego schematu a tu ku mojemu zdziwieniu bezpiecznik z nr 21 spalony musialem go akurat przeoczyc, czyli sprawa raczej ze swiatlami rozwiazana. jesli chodzi o druga sprawe to : nigdy nie mialem problemu z wycieraczkami chodzily jak szalone i dzis wsiadlem do samochodu wlaczylem je na drugie tempo i zaczalem w jednej chwili psiukac plynem i jak przekrecilem ta galke zeby plyn psiukal to wtedy juz wycieraczki sie zatrzymaly... wydaje mi sie ze musi byc cos w tym drazku chyba...
Lookaz1991
ODPOWIEDZ