Dokładki zderzaka - temat zbiorczy

wygląd zewnętrzny, tuning wizualny itd
kuchar

#21

Post autor: kuchar »

nie kwestionuje wyglądu tych "lotek" bo to rzecz gustu ale twierdze, że są zupełnie zbędne w aucie ulicznym tymbardziej o seryjnej specyfikacji.

p.s nie róbmy OT., w sumie to jakiegoś rodzaju tam "lotki" ale temat jest o dokładkach.
umek

#22

Post autor: umek »

hmmmm........te dokladki J'S RACING sa niezle,podobaja mi sie......gdzie takie cudenko mozna dopasc?moze zamienie moja vti na ktoras z tych 2,chodz pierwsza jest bardziej dopasowana i bardziej mi lezy.chyba,ze foto tej 2 -giej nie oddaje jej wygladu na aucie.
sven

#23

Post autor: sven »

umek pisze:te dokladki J'S RACING sa niezle,podobaja mi sie......gdzie takie cudenko mozna dopasc?
Zaoewne w takich sklepach jak ten : http://www.modacar.com/products/Honda/Civic/MODAFL/ jednak cena równie wysoka jak i sama dokładka ;)
umek

#24

Post autor: umek »

no faktycznie........400$ to raczej nie usmiecha mi sie wydac na sama dokladke.Coz,dokladki vti sa jednak piekne heheh.
mRoZiOo

#25

Post autor: mRoZiOo »

peter22 pisze: Pytanie tyczy sie posiadaczy dokladek od mb6 vti ; ] Jak wyglada sprawa spasowania tej dokladki do 3d/coupe ? Podoba mi sie i mysle o tym czy da sie jakos przypasowac do mojego sedana ...
pisałem już wyżej, musisz dokładniej czytac

"do HB trzeba ją mooocno naciągnąć. Jeżeli sedan ma dłuższy zderzak to wg mnie nie ma opcji ze spasowaniem tego! "
Awatar użytkownika
ceelx
Moderator
Posty: 2807
Rejestracja: czw 05 paź 2006, 09:02:54
Lokalizacja: siedlce
Kontakt:

#26

Post autor: ceelx »

chyba ze w sedanie jest zamontowany bumper hb/qpe ;)
ceelx's ferio -- lookaj gringo
FEEDBACK
#4CivicEG.com Ferio Squad , #26 EG FERIO SQUAD , #2 PL Ferio Squad
peter22

#27

Post autor: peter22 »

No wlasnie nie jest zamontowany. A dokladke chyba kupie i sprobuje xD
Sebi-G

#28

Post autor: Sebi-G »

CHARGESPEED:

Obrazek
Sebi-G

#29

Post autor: Sebi-G »

Znalazłem bliźniaczy temat na stronie Honda-Tech:

http://honda-tech.com/showthread.php?t=2515770


Dosyć ciekawe są niektóre.
cynek
Żółtodziób
Posty: 17
Rejestracja: sob 11 kwie 2009, 21:06:32
Lokalizacja: Łódź

#30

Post autor: cynek »

zna ktoś jakiś sklep gdzie można kupić dokładkę type R?
Sebi-G

#31

Post autor: Sebi-G »

Odpowiedz jest prosta --> szukaj na allegro :)
Awatar użytkownika
Uszy
Natchniony
Posty: 1014
Rejestracja: wt 20 maja 2008, 19:45:37
Lokalizacja: EL
Kontakt:

#32

Post autor: Uszy »

cynek pisze:zna ktoś jakiś sklep gdzie można kupić dokładkę type R?
yaroo na CKPL ma na sprzedaż za 300zł z ABSu
mAx

#33

Post autor: mAx »

tresc autora zostala usunieta ze wzgledu na OT. nastepny post tego typu=ostrzezenie.
Ostatnio zmieniony czw 21 maja 2009, 21:41:27 przez mAx, łącznie zmieniany 1 raz.
mRoZiOo

#34

Post autor: mRoZiOo »

Piter 22 jednak da rade załozyc dokładke od 5D do sedana ! U nas na Hondapodkarpacie, typol załozył i swietnie wygląda :)

Obrazek
Obrazek
muzammil
Potrójny As
Posty: 472
Rejestracja: czw 05 cze 2008, 21:08:10
Lokalizacja: Słupsk/Gdańsk

#35

Post autor: muzammil »

tylko czy to na pewno jest ori od 5d??
ja mam u siebie bardzo podobna, kupilem na allegro, jakis a'la no name :D

Obrazek
peter22

#36

Post autor: peter22 »

Wlasnie czy to na pewno ori. Fajnie to wyglada, ale ja bym chcial ja w kolorze czarnym. Powiem to jeszcze raz ale, dokladka z allegro muzammila jest przekozak :p podoba mi sie i sam bym taka chcial. Muza jak jest z jej wytrzymaloscia? Bo mowiles, ze to jakas mieszanka zywicy, a nie siakis laminat ?
muzammil
Potrójny As
Posty: 472
Rejestracja: czw 05 cze 2008, 21:08:10
Lokalizacja: Słupsk/Gdańsk

#37

Post autor: muzammil »

dokladka jest twarda dosc i niezbyt elastyczna(cos tam sie poddaje ale nie tak jak laminat). u mnie ponad rok i nic sie nie dzieje. Wiadomo ze jak gdzies sie przypierzy to kazda jedna sie polamie. Te dokladki caly czas sa sprzedawane na allegro, sa tylko do sedana. Jak na taka cene to uwazam ze calkiem niezly wybor, szczegolnie ze dosc oryginalnie sie prezentuje.

oto link do aukcji:
http://moto.allegro.pl/item648403292_ho ... k_jdm.html

a tutaj w czerni(robilem VT bo tez sie ciagle zastanawiam nad czarnym kolorem):
Obrazek
peter22

#38

Post autor: peter22 »

Nie wiem czemu, ale u ciebie widze ja tylko w granacie, a u mnie nie wiem czemu ale jestem przekonany, ze czarna bedzie sie lepiej prezentowala :)

zeby nie robic ot - dzieki za vt i dzieki za link, chyba sie w taka zaopatrze w najblizszym czasie :) juz wczesniej widzialem ta aukcje, ale dopiero u ciebie widac, ze jest naprawde fajna :)
mRoZiOo

#39

Post autor: mRoZiOo »

Ta dokładka w VTi białym jest na bank ori ,bo gosc miał 5D VTi na częsci :) ALe nie jest spasowana do końca, mówi, ze brakuje troche po bokach. Brakuje w HB co dopiero w sedanie :/ ... ale na fotach nie widac tego.
Toxer
Pełnoprawny User
Posty: 90
Rejestracja: pt 19 gru 2008, 22:03:05
Lokalizacja: Łódź

#40

Post autor: Toxer »

Chłopaki, potrzebuję jakąś prostą dokładkę na tył do HB 92-95 tak aby lekko obniżała tylny zderzak i można było do niej przyczepić rejestrację (us). Bez żadnych wlotów, siatek i innych zbędnych bajerów :)
ODPOWIEDZ