Jakie głośniki do radia 4x50 w Pioneer ?

Tematy związane z odsłuchem muzyki w samochodach.
Kalix495
Podwójny As
Posty: 238
Rejestracja: śr 27 lut 2013, 19:52:06
Lokalizacja: Elbląg

#21

Post autor: Kalix495 »

Na PB mnie nie stac i nie chce mi sie bawić w montowanie tych tweetó , nie znam sie na tym i nie znam nikogo kto sie zajmuje tym . Nie oczekuje jak zaznaczyłem na poczatku że ma być w samochodzie Dyskoteka.. Aby w miare głośno i czysto grały tyle ;p Bo za 150 zł to nic porządnego nie kupie;p
Kalix495
Podwójny As
Posty: 238
Rejestracja: śr 27 lut 2013, 19:52:06
Lokalizacja: Elbląg

#22

Post autor: Kalix495 »

negroazor pisze:Ale temat sie rozkrecil. Ja jak kupowalem glosniki to facet w sklepie na wielkiej ekspozycji pokazywal jak graja kenwoody, pioniery, techniksy, bla bla bla itd, itd, itd. Z tych wszystkich roznosci Hertz-e wymiataly wszystkie. Kupilem bez zastanowienia. Fakt ze kupowalem na tyl, ale jak bede mial troche luzniejszej kasy to kupie tez na przod. Mam tez radio Pionier 4x50. Mysle ze graja na tyle dobrze ze aby uzyskac lepszy efekt to trzeba juz bawic sie w studio w aucie.

No mi sie nie chce w te tweety bawic:D kolega mi mówił że dużo roboty co prawda on to robił we francuzie a tam wszystko inaczej :D Tez słyszałem ze Hertz są dobre ;p
Kalix495
Podwójny As
Posty: 238
Rejestracja: śr 27 lut 2013, 19:52:06
Lokalizacja: Elbląg

#23

Post autor: Kalix495 »

negroazor pisze:Gdybym ich nie mial to bym nie polecal.
A jaki masz model ? I masz jakieś wygłuszenia itp?
Kalix495
Podwójny As
Posty: 238
Rejestracja: śr 27 lut 2013, 19:52:06
Lokalizacja: Elbląg

#24

Post autor: Kalix495 »

Dobra koniec tematu dostałem w prezencie pioneera dwudrożne . Jak dla mnie dają rade nie głośno grają w miarę czysto więc ok:D
Kalix495
Podwójny As
Posty: 238
Rejestracja: śr 27 lut 2013, 19:52:06
Lokalizacja: Elbląg

#25

Post autor: Kalix495 »

negroazor pisze:Jak ktos zobaczyl tyle wpisow to Ci glosniki sprezentowal ? :D :D :D
Hehe nie :D Nowe po okazyjnej cenie bo nie pasowały koledze :P dał 100 a za 50 sprzedał:P szału nie ma ,ale 210 w to nawet głośno grają ,a i tak w wakacje planuje wygłuszenia zrobić i jakąć tube i wzmacniacz zamontowac to bez senssu było wydawać teraz dużo kasy:D
ODPOWIEDZ