Zestaw odseparowany pod wzmacniacz

Tematy związane z odsłuchem muzyki w samochodach.
Lenar
Pełnoprawny User
Posty: 63
Rejestracja: pt 22 kwie 2011, 13:19:32
Lokalizacja: Bogatynia

Zestaw odseparowany pod wzmacniacz

#1

Post autor: Lenar »

Panowie pomóżcie mi bo już zgupiałem, Szukam głośników do przodu, początkowo przód miał być pod radiem, i miałem kupić Helix DB62C. Ale kupiłem wzmacniacz i teraz juz sam juz nie wiem jaki zestaw wybrac ;/ Pomóżcie cos wybrac. Wzmacniacz to Alpine 3553 a budżet na głośniki to 300zł :)
raizzo
Obeznany
Posty: 111
Rejestracja: śr 23 lis 2011, 01:05:48
Lokalizacja: Koszalin

Re: Zestaw odseparowany pod wzmacniacz

#2

Post autor: raizzo »

Lenar pisze:Panowie pomóżcie mi bo już zgupiałem, Szukam głośników do przodu, początkowo przód miał być pod radiem, i miałem kupić Helix DB62C. Ale kupiłem wzmacniacz i teraz juz sam juz nie wiem jaki zestaw wybrac ;/ Pomóżcie cos wybrac. Wzmacniacz to Alpine 3553 a budżet na głośniki to 300zł :)
Jak szukasz zestawu typowego pod wzmacniacz to polecam tobie u-Dimension EL Comp 6, znajomy nie dawno go kupił i gra całkiem fajnie, ja niestety się pospieszyłem i kupiłem wspomniany przez ciebie zestaw Helixa i jestem średnio z niego zadowolony. Swego czasu godny polecenia był również zestaw Hertz DSK 165 ale teraz łatwo można trafić na podróbkę więc raczej odradzam zakup, całkiem fajny zestaw jeszcze ma Powerbass ale ma jeden duży jak dla mnie minus a mianowicie zbyt słabej jakości kable, które bardzo łatwo można uszkodzić.
ODPOWIEDZ