Stukanie przy hamowaniu

Konrado

Stukanie przy hamowaniu

#1

Post autor: Konrado »

Panowie mam mały problem gdy jade to przy hamowaniu mi cos puka . Co to moze byc?
Awatar użytkownika
Grzesieek
Moderator
Posty: 4503
Rejestracja: pn 26 kwie 2010, 15:55:44
Lokalizacja: Orneta

#2

Post autor: Grzesieek »

A jakieś odczuwalne bicie na pedale, dziwne wibracje? Coś w tym stylu?
Konrado

#3

Post autor: Konrado »

Własnie nie nic takiego nie ma. tylko straszne pukanie jak by mialo sie cos urwac zaraz z prawej strony. czy to moze byc np zwiazane z tulejkami na wahaczu?
Awatar użytkownika
Grzesieek
Moderator
Posty: 4503
Rejestracja: pn 26 kwie 2010, 15:55:44
Lokalizacja: Orneta

#4

Post autor: Grzesieek »

Jak najbardziej. Podnieś samochód, zdejmij koło i poruszaj wahaczami, sprawdź czy zacisk na pewno jest ok, zwróć uwagę na stan klocków i tarcz.
Konrado

#5

Post autor: Konrado »

dobra dzieki za rade jutro lukne jak bede miec mala chwile . wiec jak cos bede pisac co i jak. jeszcze raz dzieki:)
Awatar użytkownika
Grzesieek
Moderator
Posty: 4503
Rejestracja: pn 26 kwie 2010, 15:55:44
Lokalizacja: Orneta

#6

Post autor: Grzesieek »

Spoko, dobrze by było, żebyś pojechał na jakieś szarpaki i zdał się jeszcze na opinie diagnosty/mechanika... bądź co bądź to są hamulce... chociaż z drugiej strony Hołek kiedyś powiedział, że "brak hamulca Cię nie zabije, brak gazu może" :D
Awatar użytkownika
Grzesieek
Moderator
Posty: 4503
Rejestracja: pn 26 kwie 2010, 15:55:44
Lokalizacja: Orneta

#7

Post autor: Grzesieek »

Zdublowało posta, proszę o usunięcie :P
Konrado

#8

Post autor: Konrado »

spoko :) nic sie nie stanelo:) kurde z jednej strony wymienione tulejki na wahaczu wiec moze czas na druga strone teraz:)
EjDrian0
Obeznany
Posty: 110
Rejestracja: śr 14 wrz 2011, 22:26:11
Lokalizacja: Pigża City / Toruń

#9

Post autor: EjDrian0 »

Na 90% duża tuleja przedniego wahacza na dole z tyłu(tzn z przodu ale ta najbliżej środka auta). :D
My Civic 95' HB
viewtopic.php?t=12569
Konrado

#10

Post autor: Konrado »

ha ha:) dzieki wlasnie ide zaraz to obejrzec co tam sie swieci:) wiesz co było ? jakis ch** mi kolo poluzowal ja tu chce odkrecac kolo zeby zobaczyc co z tymi tulejkami zakladam klucz na szpilke a tu luz palcami moglem odkrecic;/
ODPOWIEDZ