Zacięty zamek

Mared
Pełnoprawny User
Posty: 86
Rejestracja: pn 03 wrz 2012, 19:30:06
Lokalizacja: Łódź

Zacięty zamek

#1

Post autor: Mared »

Witam.Niedawno kupiłem moją Hanie i bez chwili zastanowienia zabrałem się do naprawy klamki zewnętrznej,gdyż ciągnąc za nią nie można było otworzyć drzwi.Możliwe to było tylko od środka,bez problemu po wcześniejszym przestudiowaniu forum zdjąłem bok i usterkę naprawiłem.Przy okazji chciałem naprawić swój zamek od strony kierowcy,który po prostu się zaciął,nie zauważyłem tego przy kupnie,rozebrałem boczek,okazało się,że coś lata po próbie jakichkolwiek prób otwarcia bądź zamknięcia drzwi od środka jak i z zewnątrz,przy samym zamku.Nie mam zielonego pojęcia jak się tam dostać gdyż blacha ma tylko dziury,które uniemożliwiają mi łatwy dostęp.Jest jakaś możliwość zdjęcia tej blachy?
Mared
Pełnoprawny User
Posty: 86
Rejestracja: pn 03 wrz 2012, 19:30:06
Lokalizacja: Łódź

#2

Post autor: Mared »

Odkręcałem też klamkę zewnętrzną żeby lepiej widzieć(po założeniu boczku zorientowałem się,że jej nie przykręciłem :furious: ),ale coś tam jest poluzowanego przy samym zamku na dole drzwi i muszę się jakoś tam dostać nie wiem czy to trzeba przykręcić.Postaram się może zrobić zdjęcie i po dłuższym kombinowaniu w razie niepowodzenia wstawię na forum i opiszę dokładnie co tam się dzieje.Chciałem się dowiedzieć co z tą blachą,czy da się po prostu to w jakiś prosty sposób zdjąć przez co robota byłaby łatwiejsza.
ODPOWIEDZ