Czego żałuję, że nie wiedziałem kiedy kupiłem swoją 5tkę ??

Dyskusje ogólne.
serwal4

#21

Post autor: serwal4 »

Ja nie wiedziałem... że te autka tak uzależniają :(

Jestem szczypior motoryzacyjny, nie interesowałem się głębiej motoryzacją...

Przymykam oczy, że ruda czyha, że autko ma swoje lata...
Styler

#22

Post autor: Styler »

Ja trochę żałuję że kupiłem 1,3 golasa...
molekss
Podwójny As
Posty: 236
Rejestracja: wt 08 lip 2008, 11:01:39
Lokalizacja: Lubań (pomorskie)
Kontakt:

#23

Post autor: molekss »

kupując moje d13b2 handlarz wciskał mi, że to pełen wtrysk. dopiero po zakupie dowiedziałem się na Honda Trójmiasto, że to gaźnik i ma 75KM :huh:
poza tym jestem bardzo zadowolony z mojej hondy :gunsmilie:
Awatar użytkownika
gruszecky
Natchniony
Posty: 1692
Rejestracja: ndz 15 lut 2009, 02:29:59
Lokalizacja: Otóż z Poznania
Wiek: 37
Kontakt:

#24

Post autor: gruszecky »

nie wiedziałem że drobną szparę po dzwonie między klapą tylną a nadkolem taki problem spasować;] czekam na kolejnego dzwona zeby to naprawic:D
: http://ttgarage.pl

a oto moja Funky JDM toczka:

viewtopic.php?t=18302
Maateo

#25

Post autor: Maateo »

... ja jak większość chyba, żałuje, że nie wiedziałem co to jest v-tec :flex:
rutkose

#26

Post autor: rutkose »

I teraz trzeba płacić, aby go mieć :D:D:D
ZNag

#27

Post autor: ZNag »

Ja żałuję, że nie wiedziałem, że silniki 1.5 i 1.6 palą mniej niż 1.3...
rutkose pisze:I teraz trzeba płacić, aby go mieć
...albo cieszyć się z tego co się ma... ;)
sven

#28

Post autor: sven »

ZNag pisze:Ja żałuję, że nie wiedziałem, że silniki 1.5 i 1.6 palą mniej niż 1.3...
Większość ludzi decydujących się np na corse , polo lupo czy seicento wybierze najmniejszy z dostępnych silników , licząc na niższe spalanie... Nic bardziej mylnego.Do niedawna podobne myślenie mieli też nowi nabywcy hond.
arturwwa
Obeznany
Posty: 144
Rejestracja: sob 09 maja 2009, 11:22:10
Lokalizacja: warszawa

#29

Post autor: arturwwa »

ja żaluje (w sumie to nie :D), ze az tak polubilem ten samochod. przy zakupie mialem swiadomosc, ze to tylko 1.3 i ze cudow nie bedzie, ale jak zaczalem jezdzic, to zaczelo brakowac mocy i teraz sie bujam. przerabiam gaznik, kupuje rozne inne pierdoly, kazdy grosz pakuje w ten samochod i... ani troche tego nie zaluje. zaluje za to, ze samochod ktory mialem kupic wczesniej (d15 noblesse) okazal sie wziety pod zastaw bankowy i z kupna nici.
nynex

#30

Post autor: nynex »

Żal mi iż nie znałem się kompletnie na Hankach kupilem 1,3 z myslą ze to tez Vtec a teraz żal ze to nie mocniejszy silnik nawet juz nie Vtec ale mocniejszy a tak mam 1,3 i75 koni co nie zmienia faktu ze kocham tą marke :heart:
qmax

#31

Post autor: qmax »

A ja nie żałuję nic, 1,3 po modach i nawet jeździ do przodu :) Ja postawiłem na ekonomię .Nie droga inst. LPG, zero jakichkolwiek problemów z silnikiem, spalanie 12l cyklonu B przy ostrym butowaniu. Może trochę blacha leci ale jak się robi na bieżąco to nic nie zaskakuje. Mocowo czasem mi brakuje zwłaszcza po moim poprzednim aucie (PF 125 2,0DOHC), no i brak tylnego napędu, ale idzie się przyzwyczaić.
mariusz87

#32

Post autor: mariusz87 »

Ja na razie nie żałuję, ciągle mnie Hanka zaskakuje, ostatnio spostrzegłem że moje auto nie jest wyposażone w lampkę rezerwy (pomijając dokładność wskaźnika), za to ma regulację wysokości kolumny kierowniczej. Ogólnie taki miszmasz mam trochę, bo szyby na korbkę za to szyberdach elektryczny :D
kabza89

#33

Post autor: kabza89 »

hehe ja mam identycznie - kolumna kierownicza do regulacji, szyby na korbkę i elektryczny dach :D
mariusz87

#34

Post autor: mariusz87 »

Motorownię tez masz tą samą i rok prod. podobny (u mnie 94') :D
rusek

#35

Post autor: rusek »

Ja żałuje że nie wiedziałem o róznicy midzy 1,5, a 1,5 :) myślałem że mam D15B2, po jakimś tygodniu czy dwóch znalazłem oznaczenie na bloku :) D15B8:), aczkolwiek za to spalanko niskie blacha wniezłym stanie :) skóra, klima nie ma co narzekać zadbany egzamplarz mi sie trafił.
WoHa
Forumowy As
Posty: 169
Rejestracja: śr 25 mar 2009, 12:43:09
Lokalizacja: Rumia

#36

Post autor: WoHa »

Ja jak kupowałem swoją 1,3 HB to byłem przekonany żę biore 1,5 (ponieważ tak było napisane w ogłoszeniu) ale nawet gdy okazało się że jest to 1,3 nie miałem serca odmówić. Denerwuje mnie najbardziej to, że nie mam wspomagania kierownicy ale zamierzam je założyć :)
zucker
Żółtodziób
Posty: 14
Rejestracja: ndz 31 maja 2009, 13:24:28
Lokalizacja: Zakopane

#37

Post autor: zucker »

no to ja- jedno co mnie denerwowało przy zakupie swojej żaby to ze mogłem wybrać zajechanego v-tec, albo d15b2w idealnym stanie pod każdym wzgledem:) niemiałem dużo kasy więc zgarnołem d15 i powiem że byłem w szoku bo auto po małych modach naprawde fruwa :bans:
kwiatekk

#38

Post autor: kwiatekk »

ze nie wiedziałem co to jest v-tec :-( ale nie jest zle :-)
pawela

#39

Post autor: pawela »

żałuje, że nie ma podgrzewanych lusterek...
Pecado
Natchniony
Posty: 1663
Rejestracja: pt 15 cze 2007, 20:34:35
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

#40

Post autor: Pecado »

pawela pisze:żałuje, że nie ma podgrzewanych lusterek...
Ten temat mozna podgarnąć we własnym zakresie montując maty grzewcze. Sam sie nad tym zastanawiałem.
ODPOWIEDZ