Kredka i filtr

Dyskusje ogólne.
rutkose

Kredka i filtr

#1

Post autor: rutkose »

Witam coupe-maniaków :] Mam dwa pytanka. Pierwsze skierowane jest do właścicieli "fioletowych" maszynek:

Czy znaleźliście kredkę to rys w kolorze nadwozia?? A jak tak to jaką polecacie :>

Drugie pytanie zwrócone do właścicieli EJ2 D15b7 bez klimy, czy macie filtr kabinowy bo specjalnie nie chce mi się demontować schowka??

Pozdróweczki :dj:
Awatar użytkownika
AriN
Potrójny As
Posty: 327
Rejestracja: sob 16 gru 2006, 16:23:22
Lokalizacja: 3Miasto

#2

Post autor: AriN »

Wątpię abyś znalazł kredkę do rys, podobny problem jest z turkusowym kolorem, ponieważ są to metaliki :] Osobiście używam wosku koloryzującego jeżeli nie są to jakieś głębokie rysy, ani otarcia.

Najprawdopodobniej filtra kabinowego nie będziesz miał, ponieważ jest to bardzo wielka rzadkość w civic-ach i tak naprawdę nikt nie wie kiedy, w jakich modelach były one montowane. :furious:
:D TO TRZEBA PRZEŻYĆ ŻEBY TO ZROZUMIEĆ, ŻEBY W TO UWIERZYĆ! :D
rutkose

#3

Post autor: rutkose »

No właśnie pogodziłem się z faktem, że cały zderzak do lakierowania :/ Co do filtra to nie wiem, czy nie da się tej całej komory pomiędzy wiatrakiem, a nagrzewnicą przełożyc od modelu z filtrem :>
Awatar użytkownika
AriN
Potrójny As
Posty: 327
Rejestracja: sob 16 gru 2006, 16:23:22
Lokalizacja: 3Miasto

#4

Post autor: AriN »

Hmmm, a powiedz mi po co Ci ten filtr? Bo może być tak że to gra niewarta świeczki nawet :/
Ostatnio zmieniony sob 06 gru 2008, 01:07:46 przez AriN, łącznie zmieniany 1 raz.
:D TO TRZEBA PRZEŻYĆ ŻEBY TO ZROZUMIEĆ, ŻEBY W TO UWIERZYĆ! :D
rutkose

#5

Post autor: rutkose »

Jestem alergikiem i straszą mnie, że latem będę miał przerąbane :/
Awatar użytkownika
AriN
Potrójny As
Posty: 327
Rejestracja: sob 16 gru 2006, 16:23:22
Lokalizacja: 3Miasto

#6

Post autor: AriN »

Też jestem alergikiem, no to spróbój jakoś zamontować jakiś filtr w kanale znajdującym sie za schowkiem.
:D TO TRZEBA PRZEŻYĆ ŻEBY TO ZROZUMIEĆ, ŻEBY W TO UWIERZYĆ! :D
rutkose

#7

Post autor: rutkose »

Jeśli nie przypasuje kanał z filtrem to latem założę tam pończochę i może da rade :cyklop:
ODPOWIEDZ