Przeskok z dzwiękiem drzwi

Dj Tim
Forumowy As
Posty: 151
Rejestracja: sob 31 gru 2011, 17:38:39
Lokalizacja: Rybnik

Przeskok z dzwiękiem drzwi

#1

Post autor: Dj Tim »

Witam mam taki mały problem drzwi od strony kierowcy przy otwieraniu i zamykaniu wydają dziwny dzwięk taki przeskok który jest wywoływany przez ogranicznik otwierania drzi jeśli drzwi otworzy się bardziej niż na połowo ogranicznika następuje taki dzwiek, Smarowanie, smarem, prearatami smarującymi nic nie dało, czy ktoś miał podobny przypadek i się z tym uorał ?
Kuki
Nałogowiec
Posty: 739
Rejestracja: śr 18 mar 2009, 21:36:32
Lokalizacja: Tczew

#2

Post autor: Kuki »

być może Ci opadły na zawiasach dlatego "strzelają", albo zobacz czy nie haczą przy otwieraniu o przedni błotnik, mi kiedyś nie wiem jakim cudem przy otwarciu zagięło błotnik do środka :blink:
Dj Tim
Forumowy As
Posty: 151
Rejestracja: sob 31 gru 2011, 17:38:39
Lokalizacja: Rybnik

#3

Post autor: Dj Tim »

Ojkazało się że to wina bolca ogranicznika drzwi, wymieniłem na nowe po 2,50zł i nastała cisza :)
witchdog
Obeznany
Posty: 100
Rejestracja: śr 09 maja 2012, 02:05:47
Lokalizacja: EL

#4

Post autor: witchdog »

Też tak miałem wyrobił się lekko i już ten luz powodował taki strzał. W następnej kolejności wypada bolec i cięgno ogranicznika wpada do środka ale się nie chowa, drzwi bywa że się nie domykają. Dalej Cięgno potrafi się pod wpływem domykania drzwi obrócić wokół własnej osi i trzeba wyjmować cały ogranicznik. W imadło i wstawić cięgno na swoje miejsce i wstawić bolec. Zareagowałeś odpowiednio szybko:)
Żyj zdrowo, myśl pozytywnie
http://www.serpens-bio.pl/
ODPOWIEDZ