Maglownica w d13b2

matiz21
Berbeć
Posty: 21
Rejestracja: pn 07 maja 2012, 16:47:12
Lokalizacja: Namysłów

Maglownica w d13b2

#1

Post autor: matiz21 »

Witam forumowiczów ;)

jest to mój pierwszy post więc proszę o wyrozumiałość. A więc mam problem z moją Hanią poniewaz podczas postoju przeskakuje mi kierownica gdy kręcę w prawo, w lewo tego nie doświadczyłem, koła są w miejscu a kierownica przeskakuję, przy odpalonym silniku gdy działa wspomaganie nie dzieję się to, może raz przeskoczyła. Mechanika po oględzinach doszedł do wniosku że maglownica, listwa zębata musi przepuszczać na ząbkach, ogólnie jest w dobrym stanie, nie cieknie ani nic i teraz moje pytanie, czy tą listę zębatą mogę wymienić samą jeśli tak to gdzie dostanę taką część, a może będzie pasowała z maglownicy bez wspomagania gdyż takie można kupić dużo taniej. A może pasujemaglownica z VI gen. gdyż takich jest sporo w sprzedaży a do mojej V gen ze wspomaganiem ciężko znaleźć. Proszę o pomoc ;)
Olek60

#2

Post autor: Olek60 »

najlepiej oddać całą do regeneracji, albo kupić używkę na forum(całkiem sporo ich w sumie bywa). Nie wiem czy jakiś mechanik by chciał się podjąć rozkładania maglownicy.
matiz21
Berbeć
Posty: 21
Rejestracja: pn 07 maja 2012, 16:47:12
Lokalizacja: Namysłów

#3

Post autor: matiz21 »

własnie mój znajomy mechanik powiedział ze podjąłby się rozebrania jej tylko nie mam skąd wziąć tej listwy, regeneracja to też spory koszt i podobno niektóre firmy regenerują na tyle że nie ma przeciekow a nie robia nic z zębatką, prawda to, jak myślicie ? ;> chodzi mi żeby było to w miarę tanie

ps. maglownica może być od innej wersji np sedan V gen ? bo od VI gen pewnie nie podejdzie ale czekam na opinie fachowców ;)
Olek60

#4

Post autor: Olek60 »

ja robiłem regeneracje i wyniosło mnie to 780zł z demontażami ale bez zbieżności. Jest gwarancja i wszystko na tip top jak to w reklamie mówią :P z tego co wiem to od VI na pewno nie pasuje, od sedana powinno byc ok, szczególnie że wymieniane będzie w środku a nie cały magiel.
ODPOWIEDZ