Pomocy zegary.

Adam93
Podwójny As
Posty: 206
Rejestracja: sob 31 gru 2011, 14:09:11
Lokalizacja: Działoszyn

Pomocy zegary.

#1

Post autor: Adam93 »

Kiedyś poruszałem tu temat jak po malowaniu wskazowek obrotomierz przeklamywal mi o 500 a predkosc podnosila sie jak moze bylo z 10-15km , radziliscie wymiane licznika kupiłem nowy licznik i to samo znow o 500 przeklamanie i wskazowka predksoci zaspana(podnosi sie po czasie) czego to jest wina , co to powoduje ?
Awatar użytkownika
Piterex
Podwójny As
Posty: 287
Rejestracja: wt 22 mar 2011, 22:18:42
Lokalizacja: Gdańsk

#2

Post autor: Piterex »

Dostałeś trefny licznik lub ew. najpierw sprawdź czujnik VSS tz. podmień od kogoś lub kup jak nie bd dobrze to ja nie mam pomysłów :huh:
Adam93
Podwójny As
Posty: 206
Rejestracja: sob 31 gru 2011, 14:09:11
Lokalizacja: Działoszyn

#3

Post autor: Adam93 »

Aha a powiedzcie mi niby mam bude eg4 a sprawdzalem i idzie niby kabelek od rezerwy przy baku i jest tez w kostce do licznika , zakupiłem od eg5 licznik co ma kontrolke rezerwy i takie pytanie jak sprawdzic czy to działa ? mam wskazowke na czerwonym polu i nic nie pokazuje :/
A no i na nowym liczniku nie dziala mi czujnik otwierania bagaznika zaroweczka dobra bo ze starego licznika co moze byc nie tak ?
Awatar użytkownika
Piterex
Podwójny As
Posty: 287
Rejestracja: wt 22 mar 2011, 22:18:42
Lokalizacja: Gdańsk

#4

Post autor: Piterex »

bo żęby działała rezerwa to musi być takie coś jak czujnik rezerwy możesz go dopasować od lanosa czy jakiegoś ogólnie deawoo nie pamietam dokładnie

co do żarówki to spróbuj ją wyjąć i wsadzić jeszcze raz może pomoże jak jest sprawna
ODPOWIEDZ