Zwrot civia.

Dyskusje ogólne.
ksrekin

#61

Post autor: ksrekin »

Nie, jak jest zimny silnik odkręcasz tylko, zaglądasz czy jest na ful i zamykasz, jak brakuje to dolej do zbiorniczka wyrównawczego z lewej strony chłodnicy, taki biały pojemnik, ale nie więcej niż do połowy, jak w chłodnicy bedzie brakować to tez możesz dolać i wtedy obserwój co się bedzie działo. Bo mnie zastanowiło jak powiedziałeś że nie było płynu.
Adam93
Podwójny As
Posty: 206
Rejestracja: sob 31 gru 2011, 14:09:11
Lokalizacja: Działoszyn

#62

Post autor: Adam93 »

Co polecacie jeśli będe wymieniał skrzynia wziąść d15b2 czy d16z6 oprócz ceny sie chyba nie różnia bo przełożenia mają takie same.Może seria d13 ?
ksrekin

#63

Post autor: ksrekin »

ja bym wsadził od d13b2 :gunsmilie:
Adam93
Podwójny As
Posty: 206
Rejestracja: sob 31 gru 2011, 14:09:11
Lokalizacja: Działoszyn

#64

Post autor: Adam93 »

W woj. Łódzkim lub Śląśkim znacie prócz serwisu jakiś fachowców od Hond,że jak dam im auto to prześwietlą go na wylot i naprawią wszystko co napotkają na drodze .
ksrekin

#65

Post autor: ksrekin »

serwis nie znaczy fachowcy, dlamnie to naciagacze, kumplowi zamiast cewki za 200zł wymienili cały aparat zapłonowy za 1600zł bo stwierdzili że sie nie da :) , najlepiej poszukaj jakiegoś maniaka co ci to ogarnie, mechanika co sie zajmuje typowo silnikami a nie wymianą tarcz i tulej.
Adam93
Podwójny As
Posty: 206
Rejestracja: sob 31 gru 2011, 14:09:11
Lokalizacja: Działoszyn

#66

Post autor: Adam93 »

Ten co mi o skrzyni powiedział to ponoc spec od hond dam jezdzi accordem :D
wojtu
Potrójny As
Posty: 449
Rejestracja: ndz 26 paź 2008, 16:34:33
Lokalizacja: Łódź

#67

Post autor: wojtu »

Panowie koniec dyskusji nie na temat, temat zamykam.
A na przyszłość przed założeniem nowego tematu, zadaniem kolejnego pytania używamy szukajki, każde bezsensu zadane pytanie, problem poruszany już setki razy na forum będzie upominany.
I czasem sprawdźcie jeszcze co napisaliście pod względem ortografii i składni
Zablokowany