Ciężko chodzi Dzwignia Nawiewu Ciepło/ziomno??

grzeslaw9
Berbeć
Posty: 25
Rejestracja: ndz 18 wrz 2011, 10:49:01
Lokalizacja: Zamość

Ciężko chodzi Dzwignia Nawiewu Ciepło/ziomno??

#1

Post autor: grzeslaw9 »

Panowie cieżko mi chodzi sama ta dzwigienka od regulowania ciepło/ziomno co podłączony jest do niej drut lecący z panelu nawiewu, ta dzwigienka znajduje sie pod schowiem z lewej a mianowicie chodzi mi o to co trezba zrobic żeby ona lekko chodziła, z drutem w pancerzu niemam problemu bo ten wmiare smiga tylko jak tą dźwigienka nawet recznie proboje to cieżko chodzi, robiliscie cos z tym zeby to jakos lekko chodziło? narazie pytam bo to czasem tez nie sztka napchadź jakiegoś smarowidła, robie to ręcznie teraz przestawiam sama dzwigienką bo juz w panelu zdążyłem 2 suwaki sobie połamać :), wiem też że pewnie poleca komentarza że co Ci szkodzi ręcznie ustawiać to pozdro dla tych :) mi i jak wiekszosci z was poprostu lubimy by nam wszystko w Hani sprawnie śmigało :gunsmilie:
Awatar użytkownika
Piterex
Podwójny As
Posty: 287
Rejestracja: wt 22 mar 2011, 22:18:42
Lokalizacja: Gdańsk

#2

Post autor: Piterex »

wyjmij linkę nasmaruj jakimś olejem smarem czym kolwiek ja też tak miałem nasmarowałem i chodziło lepiej ze 2 razy :rolleyes: a co do dźwigienki do może cięzko chodzić dlatego ze nasz dużo liści w nawiewie gdzieś w tematach masz jak czyścić liście z nawiewu
RastaMan81

#3

Post autor: RastaMan81 »

]-[ master ]-[ pisze:wyjmij linkę nasmaruj jakimś olejem smarem czym kolwiek ja też tak miałem nasmarowałem i chodziło lepiej ze 2 razy :rolleyes: a co do dźwigienki do może cięzko chodzić dlatego ze nasz dużo liści w nawiewie gdzieś w tematach masz jak czyścić liście z nawiewu
x2
ODPOWIEDZ