Wycieraczki Cif V gen

Dyskusje ogólne.
Wilu

Wycieraczki Cif V gen

#1

Post autor: Wilu »

Jakiej długości mamy wycieraczki w Civic V gen ???
Awatar użytkownika
grrruby
Nałogowiec
Posty: 837
Rejestracja: sob 19 lut 2011, 00:49:19
Lokalizacja: Gorlice/Rzeszów

#2

Post autor: grrruby »

kierowcy 50cm, pasażera 45cm - tak wynika z metki do wycieraczek valeo a dobrane były po katalogu już drugi raz, więc pasują jak ulał ;)
TRANSPORTER

#3

Post autor: TRANSPORTER »

2 razy po 45 tez bedzie gut,najlepiej zmierzyc i kupic :)
Awatar użytkownika
grrruby
Nałogowiec
Posty: 837
Rejestracja: sob 19 lut 2011, 00:49:19
Lokalizacja: Gorlice/Rzeszów

#4

Post autor: grrruby »

2 razy 50 pewnie też wejdzie, ale kolega pytał jakie mają być więc odpowiadam jakie przewiduje katalog Valeo ;) Ja mam teraz właśnie tak (50/45) i jest idealnie ;)
niuniexPL
Natchniony
Posty: 1940
Rejestracja: wt 09 sie 2011, 19:34:51

#5

Post autor: niuniexPL »

No u mnie jest 50/50 i prawdę mówiąc wszystko jest git poza jednym: prawa wycieraczka po jakimś czasie zbiera o 1 cm mniej, ponieważ ociera o uszczelkę przedniej szyby i po jakimś czasie robi się zagięta na samym końcu.. Mi to nie przeszkadza i moim zdaniem śmiało można wkładać 50/50 :)

Co do tylnej wycieraczki - wymienia się tylko gumę, a nie całe pióro jak z przodu... Kupujesz samą gumę wycieraczki, wysuwasz starą i wsuwasz nową :)
kwiatek87

#6

Post autor: kwiatek87 »

niuniexPL pisze:wszystko jest git poza jednym: prawa wycieraczka po jakimś czasie zbiera o 1 cm mniej, ponieważ ociera o uszczelkę przedniej szyby i po jakimś czasie robi się zagięta na samym końcu..
No to moim zdaniem, to nie jest git.
Awatar użytkownika
grrruby
Nałogowiec
Posty: 837
Rejestracja: sob 19 lut 2011, 00:49:19
Lokalizacja: Gorlice/Rzeszów

#7

Post autor: grrruby »

niunex z tylna to jest patent m.in. Assura :P a oryginalnie wymiana całego pióra wchodziła w grę, tak mi się wydaje ;) tylko to był dość drogi interes :P

no a skoro 50/50 nie zbiera dokładnie, to jednak 50/45 jest (wg katologu i wg nas na forum) prawidłowo :D
TRANSPORTER

#8

Post autor: TRANSPORTER »

a wg mnie 45/45 rowniez jest prawidłowo,a z wymienianiem gumy tylnej wycieraczki to zaden patent skoro guma wycieraczki kosztuje tyle samo co całe ramie wycieraczki,bynajmniej w Poznaniu.
Awatar użytkownika
pit
Potrójny As
Posty: 324
Rejestracja: wt 14 kwie 2009, 19:24:09
Lokalizacja: Lublin/Piaski

#9

Post autor: pit »

niuniexPL pisze:Co do tylnej wycieraczki - wymienia się tylko gumę, a nie całe pióro jak z przodu... Kupujesz samą gumę wycieraczki, wysuwasz starą i wsuwasz nową :)
to jest właśnie wymiana samego PIÓRA a nie całej wycieraczki..
owa guma to właśnie PIÓRO :)
Awatar użytkownika
grrruby
Nałogowiec
Posty: 837
Rejestracja: sob 19 lut 2011, 00:49:19
Lokalizacja: Gorlice/Rzeszów

#10

Post autor: grrruby »

transporter masz HB? i całe ramie wycieraczki kosztuje tyle co sama guma? to macie bardzo drogie gumki tam :D zwróć uwagę, że z tyłu przegub z gumą nie jest odpinany (bo z przodu jest odpinany, wymieniasz normalnie wycieraczki) tylko odkręcany z całym ramieniem ;)
TRANSPORTER

#11

Post autor: TRANSPORTER »

grrruby pisze:transporter masz HB? i całe ramie wycieraczki kosztuje tyle co sama guma?
nom :D poszedlem do sklepu i pytam sie ile kosztuje wycieraczka do civica,babka mowi ze 30 zlotych to ja sie pytam czy dostane sama gume ona mowi ze dostane równiez za 30 zł haha
Awatar użytkownika
grrruby
Nałogowiec
Posty: 837
Rejestracja: sob 19 lut 2011, 00:49:19
Lokalizacja: Gorlice/Rzeszów

#12

Post autor: grrruby »

3 dychy to dobra cena, ale gumka powinna kosztować z 2 złote jak na moje :P niunex, Assur, ile płaciliście za samą gumkę?
niuniexPL
Natchniony
Posty: 1940
Rejestracja: wt 09 sie 2011, 19:34:51

#13

Post autor: niuniexPL »

ja za gumkę 1m dałem chyba 7 zł...
TRANSPORTER

#14

Post autor: TRANSPORTER »

moze jak bym dobrze poszukał to bym znalazl za mniej niz 10 zl ale i tak nie uzywam wycieraczki z tylu wiec mi do szczescia nie potrzebna :)
ODPOWIEDZ