Filtr antypyłkowy

specter.ms

Filtr antypyłkowy

#1

Post autor: specter.ms »

Wiecie gdzie mogę znalezc filtr antypyłkowy?
wojtu
Potrójny As
Posty: 449
Rejestracja: ndz 26 paź 2008, 16:34:33
Lokalizacja: Łódź

#2

Post autor: wojtu »

Po pierwsze temat na tyle popularny że wystarczyło poszukać :gunsmilie:
Ale, dla leniwych:
Filtr ten jeśli już jest w naszych autach, jest umiejscowiony za schowkiem, zajrzeć i zobaczyć ;)
niuniexPL
Natchniony
Posty: 1940
Rejestracja: wt 09 sie 2011, 19:34:51

#3

Post autor: niuniexPL »

Ale nie we wszystkich jest :D U mnie np nie ma, tylko mam włożone kawałek jakiegoś czegoś żeby syf nie przelatywał ;)
Awatar użytkownika
dam01ian
Podwójny As
Posty: 212
Rejestracja: pt 27 sie 2010, 12:42:17
Lokalizacja: Tarnobrzeg

#4

Post autor: dam01ian »

niuniexPL pisze:Ale nie we wszystkich jest :D U mnie np nie ma, tylko mam włożone kawałek jakiegoś czegoś żeby syf nie przelatywał ;)
potwierdzam nie we wszystkich, u mnie tez ne bylo, jednak pończocha daje rade :flex:
specter.ms

#5

Post autor: specter.ms »

Dzięki za odp. Poszukam. Bardzo mi szyby parują, myślę że może przez filtr. Chyba że macie inne pomysły.
Awatar użytkownika
grrruby
Nałogowiec
Posty: 837
Rejestracja: sob 19 lut 2011, 00:49:19
Lokalizacja: Gorlice/Rzeszów

#6

Post autor: grrruby »

możesz mieć wodę pod dywanikami, mozesz mieć wodę gdzieś w układzie nawiewu :) Po prostu masz wilgoć we wnętrzu :)
kolf

#7

Post autor: kolf »

ja miałem mokrą wykładzinę pod dywanikami gumowymi , nie wiem skąd tam woda podłoga cała itp. wywaliłem gumowe wykładzina wyschła i jest ok jak na razie:)
Awatar użytkownika
grrruby
Nałogowiec
Posty: 837
Rejestracja: sob 19 lut 2011, 00:49:19
Lokalizacja: Gorlice/Rzeszów

#8

Post autor: grrruby »

woda może się dostawać tak wieloma sposobami że chyba nikt wszystkich nie zna :D więc się kolf nie przejmuj, jak sie bedzie miała dostać to się dostanie, a jak nie to nie, zwłaszcza jak dobrze wysuszyłeś to powinieneś mieć spokój ;)
kolf

#9

Post autor: kolf »

no jak na razie to się nie przejmuje , bo jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem i hania zostanie to środek będzie wybebeszony :donatello:
Ślimak
Pełnoprawny User
Posty: 86
Rejestracja: sob 01 paź 2011, 14:15:04
Lokalizacja: Sanok

#10

Post autor: Ślimak »

Witam ,podeślijcie link jak wymienić filtr kabinowy w eg8.Kiedyś grzebałem za schowkiem ale nie mam pojęcia gdzie ma być filtr :wstyd:
Awatar użytkownika
Toby
Żółtodziób
Posty: 16
Rejestracja: pn 14 cze 2010, 19:28:23
Lokalizacja: RJA/MkW

#11

Post autor: Toby »

bo go wogóle nie masz :)
STREET RACING IS NOT A CRIME
Ślimak
Pełnoprawny User
Posty: 86
Rejestracja: sob 01 paź 2011, 14:15:04
Lokalizacja: Sanok

#12

Post autor: Ślimak »

Jest możliwość zmontowania filtra w eg8?
Dj Tim
Forumowy As
Posty: 151
Rejestracja: sob 31 gru 2011, 17:38:39
Lokalizacja: Rybnik

#13

Post autor: Dj Tim »

Wystarczy naciągnąć kawałek ponczochy lub kupić filtr od innego samochodu z tego co pamiętam najbarziej pasuje od mondeo lecz troche trzeba plastik przyciąć. Ponczocha dziewczyny/zony 0zł filtr 30zł :D
Ślimak
Pełnoprawny User
Posty: 86
Rejestracja: sob 01 paź 2011, 14:15:04
Lokalizacja: Sanok

#14

Post autor: Ślimak »

Dzięki kolego.
CYkada
Nałogowiec
Posty: 820
Rejestracja: sob 22 maja 2010, 22:53:50
Lokalizacja: poznan

#15

Post autor: CYkada »

też właśnie o tym myślałem, pończochę juz mam z zewnątrz naciągniętą bo mnie wkurzało jak zasysało liście, w lato będę myślał żeby właśnie przeciw pyłkowy zamontować, bo nie raz sobie auto w środku wyczyściłem, a za jakiś cza wszędzie kurz.
Zientas
Potrójny As
Posty: 372
Rejestracja: czw 20 paź 2011, 14:02:05
Lokalizacja: Żory

#16

Post autor: Zientas »

ja musze ogarnac cos z dmuchawa bo na 4 dmucha mi tak jak w innych autach na 1 gora 2 xd chyba liscie mi gdzies cos pozatykaly jak to wyczyszcze to zrobie filter Ponczochowy xd tylko musze miec czas sie za to zabrac i checi:D a słyszalem ze maja mrozy byc:D
Dj Tim
Forumowy As
Posty: 151
Rejestracja: sob 31 gru 2011, 17:38:39
Lokalizacja: Rybnik

#17

Post autor: Dj Tim »

Odkręć schowek i wyczyść wszystko w środku auta tam troche cieplej :D
Zientas
Potrójny As
Posty: 372
Rejestracja: czw 20 paź 2011, 14:02:05
Lokalizacja: Żory

#18

Post autor: Zientas »

no tak juz sobie tak gadam w kazdy piątek ze w sobote sie za to wezme i jakos tak sie biore ze efektu niema;d ale bd musial to ogarnac i tak;p
grubyalf
Żółtodziób
Posty: 10
Rejestracja: wt 24 sty 2012, 12:48:53
Lokalizacja: Świdnica

#19

Post autor: grubyalf »

kolf pisze:ja miałem mokrą wykładzinę pod dywanikami gumowymi , nie wiem skąd tam woda podłoga cała itp. wywaliłem gumowe wykładzina wyschła i jest ok jak na razie:)
ja miałem taki sam problem w poprzednim aucie okazało się ze zapchały się kanaliki którymi woda spływa z podszybia z przodu. wystarczyło drucikiem przepchać.
ODPOWIEDZ