Różne pytania

Dyskusje ogólne.
drzazgol88

#41

Post autor: drzazgol88 »

Potrzebuje loga JDM o takie coś mi chodzi np:Obrazek Obrazek Ogólnie żeby sobie zrobić samemu wlepki luba jakieś ssawki :flex:
Z góry dzięki wszystkim za pomoc :gunsmilie:
rabbit

#42

Post autor: rabbit »

Witam mam do was takie pytanie chciałem pomalować stalówki na biało Co o tym myślicie? Na razie nie mam za dużo kasy dlatego chce coś wykombinować może ktoś z was już tak robił moja honda jest szara :P a wiec? :niepewny:
zelas

#43

Post autor: zelas »

Siema..czy ktos z Administracji jak poprosze jest w stanie zmienic mi nik.. prosil bym bardzo..
vidar

#44

Post autor: vidar »

rabbit pisze:Witam mam do was takie pytanie chciałem pomalować stalówki na biało Co o tym myślicie? Na razie nie mam za dużo kasy dlatego chce coś wykombinować może ktoś z was już tak robił moja honda jest szara :P a wiec? :niepewny:
Z szarą H będą się ładnie komponować. Jeśli felgi są w przyzwoitym stanie to można tak zrobić, ale porządnie czyli oddałbym je do piaskowania a potem tylko farba proszkowa.
biedrona
Potrójny As
Posty: 450
Rejestracja: pt 06 cze 2008, 18:10:52
Lokalizacja: Trójmiasto

#45

Post autor: biedrona »

zelas17 pisze:Siema..czy ktos z Administracji jak poprosze jest w stanie zmienic mi nik.. prosil bym bardzo..
po co ? :D
rabbit

#46

Post autor: rabbit »

No już słyszałem opinie ze chce rajdowke zrobić i w ogóle wiec tak myślę nad tym i się bardzo zastanawiam a wiec ty uważasz ze będzie ładnie wyglądało to fajnie a ciekawe jak inni :P :)
kwiatek87

#47

Post autor: kwiatek87 »

rabbit pisze:a ciekawe jak inni
mnie jakoś to nie przekonuje...
Stoowa

#48

Post autor: Stoowa »

rabbit

#49

Post autor: rabbit »

Stoowa pisze:tu masz bialem metale...
http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C9397251
dzieki :P
rabbit

#50

Post autor: rabbit »

chyba jakos nie za ciekawie pomalowane :] teraz mam jeszcze wiekszy dylemat :blink:
Stoowa

#51

Post autor: Stoowa »

miej na uwadze ze biale zaraz sie brudzi... od wszystkiego..;]
czy to wyglada ladnie czy nie to juz kwestia gustu ;]
Pecado
Natchniony
Posty: 1663
Rejestracja: pt 15 cze 2007, 20:34:35
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

#52

Post autor: Pecado »

zelas17 pisze:Siema..czy ktos z Administracji jak poprosze jest w stanie zmienic mi nik.. prosil bym bardzo..
Napisz mi PW z uzasadnieniem :))
ODPOWIEDZ