blacharka - kiedy zrobić

Krzysiek15255
Podwójny As
Posty: 206
Rejestracja: pt 03 lut 2012, 12:36:00
Lokalizacja: Krzyżówki
Wiek: 32

#21

Post autor: Krzysiek15255 »

Lepiej po zimie. Bo zrobimy blacharke, położymy nowy lakier a w miejscu w którym myśleliśmy że była zdrowa blacha zaczną purchle wychodzić :/
Awatar użytkownika
Grzesieek
Moderator
Posty: 4503
Rejestracja: pn 26 kwie 2010, 15:55:44
Lokalizacja: Orneta

#22

Post autor: Grzesieek »

A jesteś pewien, że po zimie będzie jeszcze w ogóle co ratować i do czego łatać? Do dentysty chodzicie też po dacie X, bo na pewno po tym i tak się ząbki popsują? Jak będzie dobrze zrobione i zabezpieczone to nic nie ma prawa wyjść, a jak będzie fuszerka to i latem wyjdzie.
Awatar użytkownika
Danio
Nałogowiec
Posty: 844
Rejestracja: ndz 28 paź 2012, 23:55:29
Lokalizacja: Sandomierz
Wiek: 40

#23

Post autor: Danio »

czekanie do wiosny? błąd totalny ;] ja zrobiłem kompletną blacharkę przed zimą (miesiąc temu) i mam z głowy ;) a najlepiej to zrobić teraz położyć lakier ale z polerką zaczekać do wiosny ;)

Poza tym unikać szpachli i żyletkowych reperaturek.. lepiej wyciąć na złomie z rozbitka kawałek zdrowej blachy i migiem spawnąć póki jest do czego ;D bo na wiosnę to raczej zostaje Ci tylko taśma dekarska żeby się woda do auta nie lała..
jestem Danio - jakieś pytania?!
buli86
Berbeć
Posty: 40
Rejestracja: wt 21 sie 2012, 00:24:44
Lokalizacja: z gór

#24

Post autor: buli86 »

wg mnie auto jest do jeżdżenia a nie do chowania na zime:) jak ma przegnić to i tak przegnije w lecie na deszczu. z drugiej strony jak auto zastoisz na te kilka miesięcy to nie wierze że nic sie nie zastoi, nie wierze że żadna część się nie spiekli
ODPOWIEDZ