Problem na LPG

Awatar użytkownika
Walnuts.inc
Nałogowiec
Posty: 896
Rejestracja: pn 28 mar 2011, 09:31:31
Lokalizacja: Opolskie

#21

Post autor: Walnuts.inc »

Bo BLOS otwiera się i zamyka współmiernie do otwarcia i zamknięcia przepustnicy w gaźnikach (co by nie było we wtryskowych też...).
Cry "Havoc!" and let slip the dogs of war.
Piekal
Podwójny As
Posty: 289
Rejestracja: czw 31 sty 2013, 22:08:44
Lokalizacja: Brodnica

#22

Post autor: Piekal »

w poprzedniej d13 tez mialem gaz i tam bylo wszystko ok. Wydaje mi sie ze tu nie mam zwężki przy filtrze powietrza.
kunik91
Pełnoprawny User
Posty: 88
Rejestracja: czw 11 sie 2011, 17:17:45
Lokalizacja: częstochowa

#23

Post autor: kunik91 »

moze masz źle mikser dobrany do gaźnika, pstryknij fotke jak wyglada twój
Składowy
Obeznany
Posty: 122
Rejestracja: pt 13 wrz 2013, 19:58:19
Lokalizacja: Malczyce

#24

Post autor: Składowy »

Ja w instalacji 1 czy tam 2 gen w gulfie miałem zwężkę na dolocie założoną, po jej zdjęciu miałem podobne objawy
Piekal
Podwójny As
Posty: 289
Rejestracja: czw 31 sty 2013, 22:08:44
Lokalizacja: Brodnica

#25

Post autor: Piekal »

Dzis ustawialem obroty na benzynie i teraz na benzynie jest dobrze ale na gazie ma za wysokie ale sruba od regulacji na parowniku juz skrecona na maxa. Moglbym opuscic obroty przy gazniku ale wtedy na benzynie bedzie lipa.Silnik lapal za duzo powietrza to wzialem korek od plaka i w nim dziurke zrobilem i wlozylem to w stozek zeby mało wiele to wygladalo i z powietrzem jest ok teraz. Tylko jeszcze nie wiem jak te obroty na gazie obnizyc bo ma 1200rmp ale gdy jade i wlacze luz to obroty spadaja prawie do zera. MOge cos sam z tym zrobic czy gazownik mnie czeka ?
Piekal
Podwójny As
Posty: 289
Rejestracja: czw 31 sty 2013, 22:08:44
Lokalizacja: Brodnica

#26

Post autor: Piekal »

Ludzie pomozcie mi bo az rece opadaja. Ustawilem sobie obroty na benzynie i chodzil ladnie,pojezdzilem na gazie z 30km to mowie zobacze jak jest na benzynie. Przelaczam na benzyne a obroty na 500 a ustawialem na 1000rmp. Co to jest ? Dolot mam troche zakryty bo jest lepiej,eacv wymienialem,komputer bledow nie wywala. Co mam zrobic? Bo juz mnie nudzi ciagle ustawianie wolnych obrotow.
ODPOWIEDZ