Różne pytania

Dyskusje ogólne.
sylwann

#21

Post autor: sylwann »

montował ktoś z Was zegary od s2000 do 5g?
Awatar użytkownika
Uszy
Natchniony
Posty: 1014
Rejestracja: wt 20 maja 2008, 19:45:37
Lokalizacja: EL
Kontakt:

#22

Post autor: Uszy »

sylwann pisze:montował ktoś z Was zegary od s2000 do 5g?
lepiej kupić s2k ;)
ZNag

#23

Post autor: ZNag »

ceelx pisze:a ja mam pytanie do was czy kazdy tak realizuje swoje plany w 100% odrazu jak tylko cos dokupi/dostanie/nabedzie do swojego auta czy musi nabrac tzw mocy urzedowej :!: :D

pytam bo np mi ciezko to wychodzi :D
przykladem jest blenda usdm :lol:
Ja np. nie mam z tym problemu. Gdy mam części (z tym jest problem, bo funduszy na razie brak), to je od razu montuję. ;)
sylwann

#24

Post autor: sylwann »

Uszy pisze:
sylwann pisze:montował ktoś z Was zegary od s2000 do 5g?
lepiej kupić s2k ;)

na razie mnie nie stać..:P

..więc będę się musiał nacieszyć samymi zegarami.. o ile będę w stanie ogarnąć temat



Obrazek

co w ogóle o tym myślicie?
Awatar użytkownika
Uszy
Natchniony
Posty: 1014
Rejestracja: wt 20 maja 2008, 19:45:37
Lokalizacja: EL
Kontakt:

#25

Post autor: Uszy »

sylwann pisze:co w ogóle myślicie o tym pomyśle?
jak dla mnie to robienie na sile s2k z civica
ZNag

#26

Post autor: ZNag »

W sumie efekt nie jest wcale taki zły. ;) Zależy co się komu podoba...
Crisek
Forumowy As
Posty: 154
Rejestracja: ndz 18 sty 2009, 10:05:18
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

#27

Post autor: Crisek »

ZNag pisze:W sumie efekt nie jest wcale taki zły. ;) Zależy co się komu podoba.
No moze i nie wyglada zle ale albo masz s2k albo civica trzeba sie
zdecydowac .. bo wiadomo ze mozna wrzucic duzo gratow do civica z innych rodzajow Hondy ale czasem co za duzo to nie zdrowo no chyba ze ktos chce zostac rzeźbiarzem...
Uszy pisze:lepiej kupić s2k ;)
No to kiedy mozemy sie spodziewac s2k by Uszy?? bo chyba slyszalem co nieco ze taki wozek jest w planach ? Pozdro
sylwann

#28

Post autor: sylwann »

wydaje mi się że przekładka samych zegarów nie oznacza jeszcze robienie na siłę z civa sk2! ..zresztą nawet nie o to w tym chodzi ;P

cyfrowe zegary na pewno by troszkę odmłodziły auto i co najważniejsze zmieniły w pewnym stopniu jego charakter ..moim zdaniem na plus:D

oczywiście jest to kwestia gustu.. mi od zawsze się takie zegary podobały i być może kiedyś się zdecyduje na takie cudo :gunsmilie:
Crisek
Forumowy As
Posty: 154
Rejestracja: ndz 18 sty 2009, 10:05:18
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

#29

Post autor: Crisek »

Dokladnie zreszta nie ma co rozmawiac o gustach... :]
Rafi

#30

Post autor: Rafi »

ze w gneiznie nic nie ma to ja wiem ale chodilo mi o okolice jak np poznan:D. a mam do was pytanko. koles zaoferowal mi astre hatchbacka (ABS, wspomaganie, pilot, szyberdach) 1.6 rok 92 i 240tys przejechane zero korozji itp. za 3000 oplaca si eto kupic czy czekac na jakeigos civica:(?? slyszalem ze civivi 5 maja male bagazniki. przeszlkadza to czy az tak male nie sa??
Pecado
Natchniony
Posty: 1663
Rejestracja: pt 15 cze 2007, 20:34:35
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

#31

Post autor: Pecado »

Kolego, pomijam fakt ze zadajesz pytanie na forum Civica (oczywiscie ze Ci kazdy bedzie doradzał civica), ale za 3000 PLN to nie bedzie nic dobrego. Bez wzgledu czy to Civic czy Astra. POczekaj, uzbieraj przynajmniej drugie tyle. Wtedy czegos poszukaj.
muzammil
Potrójny As
Posty: 472
Rejestracja: czw 05 cze 2008, 21:08:10
Lokalizacja: Słupsk/Gdańsk

#32

Post autor: muzammil »

wszystko zalezy od przeznaczenia auta. raczej roweru i namiotu w civicu nie przewieziesz. wogole kto kupujac samochod kieruje sie wielkoscia bagaznika???????chcesz duzo miejsca to kup Avanta albo Sharana.

Taka Astra raczej nie ma takiego przebiegu i nawet przy 1.3 w civicu nie jedzie. gowniane zawieszenie, jeszcze gorsze silniki i zero wygladu.
Rafi

#33

Post autor: Rafi »

o ta pojemnosc bagaznika to mi chodzi o to ze ja bede podrozowal do niemeic co jakis czas i moze sie zdazyc ze pojedziemy w 4osoby. i poprostu fajnie by bylo jakby wszystkie bagaze weszly do bagaznika. tez jestem bardziej za civiciem ale na ta astre sie napalilem ze wzgledu na cene i wyposazenie. i ona nie jest zla bo juz ja jezdzilem. to jest od znajomego.
molekss
Podwójny As
Posty: 236
Rejestracja: wt 08 lip 2008, 11:01:39
Lokalizacja: Lubań (pomorskie)
Kontakt:

#34

Post autor: molekss »

gdzie się znajduje dusza wysokich obrotów w gaźniku d13b2 - chyba jest lekko zapchana? po złożeniu gaźnika jak przyśpieszam to jakby coś trzymało hanie, nie ma tego kopnięcia gdy załącza się druga przepustnica.
radziok

#35

Post autor: radziok »

molekss, chyba troche nie na temat...
sylwann

#36

Post autor: sylwann »

to jak w końcu jest z tymi zegarami, ogarniał ktoś w Polsce ten temat? ktoś się orientuje?? :niepewny:
molekss
Podwójny As
Posty: 236
Rejestracja: wt 08 lip 2008, 11:01:39
Lokalizacja: Lubań (pomorskie)
Kontakt:

#37

Post autor: molekss »

radziok pisze:molekss, chyba troche nie na temat...
kurcze, chyba nie doczytałem wątku. myślałem, że to temat w stylu "szybkie pytanie - szybka odpowiedź" :ooops:
radziok

#38

Post autor: radziok »

od takich pytan jest dzial techniczny
Sikor
Pełnoprawny User
Posty: 89
Rejestracja: ndz 01 paź 2006, 23:51:08
Lokalizacja: Gdansk
Kontakt:

#39

Post autor: Sikor »

sylwann pisze:to jak w końcu jest z tymi zegarami, ogarniał ktoś w Polsce ten temat? ktoś się orientuje??
Podobno jest to droga impreza bo jakaś część potrzebna do ich montażu w Civicu kosztuje kupe kasy. W Polsce było pare chętnych ale chyba odpuścili temat.
Obrazek
zonk
Podwójny As
Posty: 221
Rejestracja: ndz 01 paź 2006, 23:51:08
Lokalizacja: 3city
Wiek: 39

#40

Post autor: zonk »

ktos ma w 4 genie wsadzone zegary z s2k wiec to niejest az tak trodne do zrobienia skoro weszlo do 4g to i w 5 da sie wsadzic :) jkl z wawy robil to
ODPOWIEDZ