Zmiana/dodanie moderatorów.

Tu zgłaszamy problemy oraz propozycje
Jeden bład/propozycja jeden temat.
Awatar użytkownika
ceelx
Moderator
Posty: 2807
Rejestracja: czw 05 paź 2006, 09:02:54
Lokalizacja: siedlce
Kontakt:

#21

Post autor: ceelx »

jeżeli o mnie chodzi to można mnie usunąć z grona modów.
niestety mam coraz mniej czasu i rzadko już przesiaduję na forum, a niedługo będzie to jeszcze bardziej okrojone, więc chętnie oddam pole do popisów młodszym :afro:
ceelx's ferio -- lookaj gringo
FEEDBACK
#4CivicEG.com Ferio Squad , #26 EG FERIO SQUAD , #2 PL Ferio Squad
EG_WL
Pełnoprawny User
Posty: 55
Rejestracja: pn 09 kwie 2012, 20:41:34
Lokalizacja: WL

#22

Post autor: EG_WL »

Pecado pisze:Wolałbym, aby chetni zgłaszali sie sami.
Ja się zgłaszam.

Mam teraz trochę więcej wolnego czasu i myślę ze jak to się nawet zmień i tak zawszę będę miał te 15 minut wieczorem.

Mam jakieś tam doświadczenie w działaniu forum pod : ip.board
Awatar użytkownika
K23
Natchniony
Posty: 2836
Rejestracja: sob 06 mar 2010, 22:31:31
Lokalizacja: A co Cie to?
Wiek: 23
Kontakt:

#23

Post autor: K23 »

Miło, że zostałem wytypowany, na forum siedzę i tak sporo, mogę się więc podjąć zadania, chociaż ostateczną decyzję niech najlepiej podejmie Pecado.
Moim skromnym zdaniem nie obrażając nikogo powinny to być osoby, które są już jakiś czas na forum, jakąś tam ilość postów mają, postów których treść też jest sensowna i nie piszą bzdetów (czy moje są sensowne nie mnie oceniać). ;)
Awatar użytkownika
Grzesieek
Moderator
Posty: 4501
Rejestracja: pn 26 kwie 2010, 15:55:44
Lokalizacja: Orneta

#24

Post autor: Grzesieek »

negroazor, :*

Nie wiem, czy czasem nie wzbudzam za dużych kontrowersji wśród niektórych użytkowników, żeby być moderatorem... Niech ktoś "z góry" to oceni... jakiś mały dział typu "Informacje" mógłbym ogarniać... no i jeśli nie boicie się, że połowa forum będzie miała czerwone paski (żart taki).
młody
Nałogowiec
Posty: 864
Rejestracja: pn 11 kwie 2011, 21:46:51
Lokalizacja: sosnowiec

#25

Post autor: młody »

dzięki za propozycję mojej osoby, oczywiście jak Pecado wie, jestem chętny ;)
Awatar użytkownika
Laskosz
Natchniony
Posty: 2686
Rejestracja: wt 19 lip 2011, 10:50:59
Lokalizacja: Nowy Sącz
Wiek: 34

#26

Post autor: Laskosz »

Robimy jakieś głosowanie/ankietę czy Pecado podejmie decyzje ?
VTEC - there is no better way to fly
viewtopic.php?t=12878
młody
Nałogowiec
Posty: 864
Rejestracja: pn 11 kwie 2011, 21:46:51
Lokalizacja: sosnowiec

#27

Post autor: młody »

Moim zdaniem każdy chętny niech się zgłosi tak jak pisał Pecado. Kolejno On sam posprawdza sobie profil każdego z Nas, istotne jest to od kiedy kto jest na forum .. po co dawać kogoś kto zarejestrował się powiedzmy miesiąc czy 2 temu, a nawet nie wie gdzie się największe spamy robią a tym bardziej nie zna regulaminu. Po przeglądnięciu podejmie decyzję kto zostaje moderatorem i po sprawie :). Najlepiej jakby były to osoby spędzające sporo czasu na forum, co da wejście wieczorem na 15 minut ? Raczej nic.. ;) Trzeba pomyśleć nad liczą moderatorów. Moim zdaniem 4/5 i będzie jak najbardziej ok. Dajmy ten miesiąc taki testowy/próbny i zobaczymy co się będzie działo. Na razie bez tych statystyk, jeśli nowi zdadzą egzamin to wtedy może Pecado od czasu do czasu ich sprawdzić :) i wtedy jak coś nie będzie grało wyciągnąc konsekwencje. Tak jak pisałem, ważne żeby moderatorzy znali forum i potrafili hejtować :D buaahaha :cyklop:
Kuki
Nałogowiec
Posty: 739
Rejestracja: śr 18 mar 2009, 21:36:32
Lokalizacja: Tczew

#28

Post autor: Kuki »

moja jeszcze drobna rada o której koledzy wspomnieli i żeby nie zapomnieć... najlepiej zrobić 2-3 osoby od jakiegoś działu by ogólnie skupili się na tym co zostało im przypisane... bo co z tego jak będzie 8 nowych modów a wszyscy skupią się na dziale NASZE AUTA..dalej będzie burdel... i inna sprawa.. żeby Ci nowi użytkownicy którzy są tu od niedawna nie obrośli w piórka i nie poczuli władzy usuwania postów/rozdawania ostrzeżeń, banów zbyt często i za byle drobnostkę ( ja się chyba martwić nie muszę :P ). Nikogo nie chce urazić ale sami wiecie jak to niektórzy reagują ;)
cieszę się że temat tak ruszył z kopyta. Oby się nie skończyło na szybkim starcie i upadku na pierwszym zakręcie... mocno kibicuje tej inicjatywie !
Awatar użytkownika
Danio
Nałogowiec
Posty: 844
Rejestracja: ndz 28 paź 2012, 23:55:29
Lokalizacja: Sandomierz
Wiek: 40

#29

Post autor: Danio »

Ja siedzę na tym forum mnóstwo czasu myślę, że mogę pomóc w jakiś sposób i choć doświadczenie mam tylko w zarządzaniu serwerami CS'a to chętnie podejmę ten trud, a przy okazji coś tam skrobnę doświadczenia :)

Moje statystyki: dołączyłem 28 października 2012 na dziś dzień 3 kwiecień 2013 przesiedziałem 800h :D

Pecado - zgłaszam się do pomocy z miłą chęcią.
jestem Danio - jakieś pytania?!
BartekGib
Nałogowiec
Posty: 780
Rejestracja: pt 14 gru 2012, 00:11:12
Lokalizacja: WWA Bemowo

#30

Post autor: BartekGib »

Z dużą dozą przyjemności mogę się podjąć tego zadania :)

Zostałem wytypowany do tablicy więc zgłaszam czynną chęć.

Poświęcam dosyć sporo czasu na forum, sam ganię ludzi za ich "wtopy" forumowe, podejmę się uporządkowania tego wszystkiego. Jeżeli będę tracił kiedykolwiek czas - oddam odznakę szeryfa kolejnej skrupulatnej osobie. Ale nie zapowiada się na to.

Mogę śmiało odpowiadać za moderowanie jakiś działów. Na typowych strukturach internetowych się nie znam, aczkolwiek regulacja/porządki/sprzątanie śmiało może być moim obowiązkiem :)

Także BartekGib - JESTEM CHĘTNY NA PRZEJĘCIE JAKICHKOLWIEK OBOWIĄZKÓW.
A&B pisze:If you don't play you'll never win.
Awatar użytkownika
Laskosz
Natchniony
Posty: 2686
Rejestracja: wt 19 lip 2011, 10:50:59
Lokalizacja: Nowy Sącz
Wiek: 34

#31

Post autor: Laskosz »

Ja bym proponował tym nowym modom dać pełne prawa. Kwestia umówienia się który co będzie pilnował, ale gdyby zauważył w innym dziale jakiś przekręt żeby też mógł coś zdziałać.
VTEC - there is no better way to fly
viewtopic.php?t=12878
Hakier
Nałogowiec
Posty: 865
Rejestracja: czw 19 sty 2012, 09:36:16
Lokalizacja: Nowy Korczyn

#32

Post autor: Hakier »

szczerze mówiąc to moim zdaniem najodpowiedniejszymi osobami na moda są Kwapcio23, Grzesieek oraz młody, nie obraźcie się chłopaki ale ja bym nie dał uprawnień moderatora danioeg4 i BartekGib, nie wspominając o takich aparatach jak np. EG_WL, nie zrozumcie mnie źle ale zarejestrowaliście się 3-4 miesiące temu i trochę tak średnio widzi mi się taki "młody" moderator. moim zdaniem to jeszcze nie wasza pora.
jak już chcecie dawać nowych"wszechmogących" na forum to weźcie takich z przynajmniej rocznym stażem, którzy znają większość użytkowników, wiedzą jak i kogo przytemperować oraz znają i panujące tu obyczaje.

poza tym laskosz480 idąc do roboty nie dostajesz na dzień dobry umowy na 5 lat tylko idziesz na okres próbny, tak że wiesz, dawać komuś pełne możliwości od samego początku? też mi się średnio widzi.

ale to jest tylko moje zdanie, zwykłego użytkownika ;)

a jeszcze taką kwestie poruszę, nie wiem co wy widzicie w dziale "nasze auta", ja pierwsze co jak wejdę na forum to wchodzę w ten dział żeby odznaczyć jako przeczytane i dopiero przeglądam posty nieprzeczytane a w życiu nie licząc mojego tematu napisałem tam może ze dwa posty. zawsze mnie dziwi ze oznaczam tam jako przeczytane kilkaset postów czasami gdy w innych działach pozostaje mi do przeczytania kilkanaście.
to dla mnie trochę dziwna sprawa
Awatar użytkownika
K23
Natchniony
Posty: 2836
Rejestracja: sob 06 mar 2010, 22:31:31
Lokalizacja: A co Cie to?
Wiek: 23
Kontakt:

#33

Post autor: K23 »

Moim zdaniem laskosz480 też jest bardzo dobrym kandydatem, patrząc nawet na to ile razy "pomógł". Co do reszty ogólnie się chyba zgadzam.
EG_WL
Pełnoprawny User
Posty: 55
Rejestracja: pn 09 kwie 2012, 20:41:34
Lokalizacja: WL

#34

Post autor: EG_WL »

HakerPL1 pisze: nie wspominając o takich aparatach jak np. EG_WL, nie zrozumcie mnie źle ale zarejestrowaliście się 3-4 miesiące temu i trochę tak średnio widzi mi się taki "młody" moderator. moim zdaniem to jeszcze nie wasza pora.
czuje się dotknięty bądź wyróżniony byciem aparatem ...
sorry jeżeli chodzi o ścisłość to jestem zarejestrowany tu rok bez jakiś pięciu dni ;)

no tak na marginesie mi nie zależy bardzo być moderatorem ale jakieś działy mogę przygarnąć pod opiekę w ramach pomocy...
HakerPL1 pisze:
tak że wiesz, dawać komuś pełne możliwości od samego początku? też mi się średnio widzi.
tu się zgodzę możliwości moderowania można ograniczyć w panelu administratora, po prostu moderator nie będzie miał dostępu do wszystkich funkcji panelu moderatora np. zablokować opcje banowania przez moderatora.

ale dobrze by było zeby zwykły moderator miał wgląd do wszystkich raportów... to ułatwia życie i może kogoś wyręczyć upomnieniem słownym za głupoty no ale to zależy tylko od "silnika forum" ...
Awatar użytkownika
Laskosz
Natchniony
Posty: 2686
Rejestracja: wt 19 lip 2011, 10:50:59
Lokalizacja: Nowy Sącz
Wiek: 34

#35

Post autor: Laskosz »

HakerPL1, np młody dostał rewir na street race, ale wiem(choćby z bryboxa), że gdyby miał możliwość upilnowałby inne badziewia. Stara gwardia (Kwapcio, Grzesieek, młody) chyba są już wystarczająco znani żeby można im było zaufać ;) mówiąc o pełnych możliwościach chodziło mi o możliwość moderacji wszystkich działów, a nie o możliwość banowania.

Co do działu "nasze auta" to wg mnie to jest właśnie najciekawsze na forum pod warunkiem że tematy są prowadzone z głową. Jeśli wszystkie tematy były by przejrzyste i bez zbędnych upów to przeglądało by się je z uśmiechem na twarzy.

A jeśli chodzi o moją kandydaturę to chętnie bym się wziął za forum, ale nie wiem czy np za miesiąc czy dwa, będe miał codziennie czas na porządki
VTEC - there is no better way to fly
viewtopic.php?t=12878
Awatar użytkownika
Grzesieek
Moderator
Posty: 4501
Rejestracja: pn 26 kwie 2010, 15:55:44
Lokalizacja: Orneta

#36

Post autor: Grzesieek »

Dobra Panowie, wszyscy zainteresowani się już chyba wypowiedzieli, więc dajmy teraz czas na wybór i przemyślenie sytuacji aktualnym moderatorom/administratorom i ewentualnie przyznanie uprawnień.

Młody, K23, BartekGib, Danio, EG_WL, Kwiatek i Ja... Laskosz, podejmujesz się? Nikogo chętnego nie pominąłem?
EG_WL
Pełnoprawny User
Posty: 55
Rejestracja: pn 09 kwie 2012, 20:41:34
Lokalizacja: WL

#37

Post autor: EG_WL »

laskosz480 pisze: A jeśli chodzi o moją kandydaturę to chętnie bym się wziął za forum, ale nie wiem czy np za miesiąc czy dwa, będe miał codziennie czas na porządki
no dlatego najlepiej jak dział nie prowadzi jedna osoba tylko np. dwie bądź trzy a w działach gdzie jest większy przemiał więcej :)
Grzesieek pisze:Dobra Panowie, wszyscy zainteresowani się już chyba wypowiedzieli, więc dajmy teraz czas na wybór i przemyślenie sytuacji aktualnym moderatorom/administratorom i ewentualnie przyznanie uprawnień.

Młody, K23, BartekGib, Danio, EG_WL, Kwiatek i Ja... Laskosz, podejmujesz się? Nikogo chętnego nie pominąłem?
tak podejmuję się .
Ostatnio zmieniony śr 03 kwie 2013, 22:17:26 przez EG_WL, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
Laskosz
Natchniony
Posty: 2686
Rejestracja: wt 19 lip 2011, 10:50:59
Lokalizacja: Nowy Sącz
Wiek: 34

#38

Post autor: Laskosz »

Niech bedzie że tak. Najwyżej mnie zdegradujecie
VTEC - there is no better way to fly
viewtopic.php?t=12878
Kuki
Nałogowiec
Posty: 739
Rejestracja: śr 18 mar 2009, 21:36:32
Lokalizacja: Tczew

#39

Post autor: Kuki »

laskosz480 pisze:Stara gwardia (Kwapcio, Grzesieek, młody) chyba są już wystarczająco znani żeby można im było zaufać ;)
i to mnie przeraża... młodego jak najbardziej widziałbym jako moda tych ważniejszych tematów ( w/w również) ! nie ujmując innym! ale nie można stawiać wyłącznie na osoby udzielające się na forum ( znane z dużej ilości postów ) ... np USZY "teraz" mało co się udziela a działa.... ja go pamiętam z początków mojej kadencji jak "jechał z tematem" więc nie można wykluczać osób które są na forum a nie koniecznie się udzielają/pokazują...nie można pochopnie podjąć decyzji. Ja działam jako mod albo admin na kilku innych forach nie koniecznie motoryzacyjnych i wiem że to nie jest łatwe... więc nie wiem czemu ludzie się tak pchają na te "stanowiska".
Po upomnieniu osoby/skasowaniu posta/nadaniu ostrzeżenia itp zawsze trzeba mieć mocny argument i wyjaśnienie czemu tak a nie inaczej.. a to nie jest łatwe i czasem poswatają niepotrzebne spiny...
Awatar użytkownika
Laskosz
Natchniony
Posty: 2686
Rejestracja: wt 19 lip 2011, 10:50:59
Lokalizacja: Nowy Sącz
Wiek: 34

#40

Post autor: Laskosz »

Kuki, to w końcu ta trójca którą wymieniłem Ci odpowiada czy nie ?
Kuki pisze:więc nie można wykluczać osób które są na forum a nie koniecznie się udzielają/pokazują
nikt tego nie robi, ale skoro się tak mało udzielają, że aż nie wyrażą chęci zostania modem to ciężko dać im szanse
Ostatnio zmieniony czw 04 kwie 2013, 00:41:46 przez Laskosz, łącznie zmieniany 1 raz.
VTEC - there is no better way to fly
viewtopic.php?t=12878
ODPOWIEDZ