Problem z przeglądem

jakub298

#21

Post autor: jakub298 »

Niedawno kupiłem swoją Hondę i powoli chcę ją doprowadzić do porządku. Na przeglądzie powiedział mi że hamulce, zawieszenie itp jest sprawne i pod tym względem nie ma się do czego przyczepić. Światła sprawdził ale nie zapytał o przeciwmgielne, wystarczyły mu postojowe, mijania, długie i kierunki. Kazał zrobić klakson bo nie działa(może to bezpiecznik). Przeciwmgielne raczej dzisiaj już ogarnę.
soulem
Forumowy As
Posty: 163
Rejestracja: ndz 12 cze 2011, 18:05:51
Lokalizacja: NEB

#22

Post autor: soulem »

BartekGib pisze:Ja rozumiem, brak kasy, brak czasu, etc. Ale autko musi być sprawne abyśmy wszyscy czuli się bezpieczni na drodze. A że przeglądy się zaostrzają to trzeba nie z tym walczyć a starać się raz a porządnie na przegląd oddać auto, które przejdzie go bez problemu.
x2

Ja u siebie właśnie w tym roku planuje pojechać na tą stację, gdzie "trzepią" auto porządnie, a nie, że nawet nie wiem co mam do wymiany... "Panie mów co jest do zrobienia, nawet najmniejsze pierdoły i się zrobi", a nie, że przymkniemy na to i tamto oko..
BartekGib
Nałogowiec
Posty: 780
Rejestracja: pt 14 gru 2012, 00:11:12
Lokalizacja: WWA Bemowo

#23

Post autor: BartekGib »

soulem no i brawo :)
Fakt faktem bardzo mało ludzi dzisiaj tak podchodzi do tematu przeglądu. Autka zaniedbane, z brakami, pomodzone, a na na remonty kasy zazwyczaj brak .... Choć i coraz częściej z racji na kiepskie materiały używane do produkcji nowych aut coraz więcej nowszych samochodów jest w kiepskim stanie. Kiedyś tego nie było ....
A&B pisze:If you don't play you'll never win.
ODPOWIEDZ